CLOSE

british quality small

MENU
IH Rīga-Satva - 25 gadus kopā ar Jums!
Liela pieredze, unikālas mācību metodes - mūsu panākumu ķīla
Īpašs lepnums - mūsu pasniedzēji
Pasniedzēji ir augsta līmeņa profesionāļi darbā ar studentiem

Kursi un meistarklases svešvalodu pasniedzējiem

Laiku pa laikam apjaušam – mūsu angļu valoda zaudējusi sākotnējo vitalitāti, izruna un intonācija aizvien vairāk pakļaujas ierastās dzimtās valodas ietekmei un teju vai piemirsies, kā skan “īsteni angliska runa”. Profesionāļiem nepieciešama iedvesma, jaunas idejas, pieejas un redzējumi, tādēļ piedāvājam regulāras apmācības valodu pasniedzējiem.

IH Rīga-Satva rīko angļu un citu Eiropas valodu pasniedzējiem paredzētas meistarklases. Kursa dalībnieki tiek iepazīstināti ar komunikatīvās valodas mācību metodes teorētisko pamatojumu. Dalāmies arīdzan atjautīgās idejās, kā metodi ieviest ikdienas praksē. Mūsu meistarklasēs laipni aicināti Latvijas valsts un privāto mācību iestāžu angļu valodas un citu svešvalodu pasniedzēji. Meistarklases vada sertificēti IH Rīga-Satva pasniedzēji-asistenti.

Kā pieteikties? Sazinieties ar mums - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

65 ihwo video a

Ja esat angļu valodas (kā svešvalodas) pasniedzējs, šie kursi piemēroti tieši Jums!

 

CELTA

Part time: 28.01.2019. - 12.04.2019.

Full time: 29.07.2019. - 23.08.2019.

Kursa cena - 1050 EUR

IH Rīga-Satva ir Kembridžas Universitātes oficiālais sadarbības partneris Baltijā, kas sagatavo angļu valodas (kā svešvalodas) pasniedzējus. Kursa noslēgumā studentiem tiek piešķirta starptautiski atzītā CELTA kvalifikācija.

Piedāvājam 2 mācību programmas: pilna laika un nepilna laika. Pilna laika mācības: intensīvā programma (5 nodarbības nedēļā, kursa ilgums - 1 mēnesis). Nepilna laika mācības: 11 nedēļu programma, ērti savienojama ar darbu vai studijām. Pamatlekcijas un praktiskās nodarbības rīta pusē - no plkst. 9:00 - 13:30

Sīkāk par CELTA

 

IH Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers (IH CYLT)

Sertifikāts piešķir tiesības darbam ar bērniem un pusaudžiem (7+)

Pilnveides kurss angļu valodas pasniedzējiem Rīgā!

22.10.2018. - 31.01.2019.

Kursa cena - 400 EUR

Mērķis

Pasniedzēju sagatavošana darbam ar bērniem un pusaudžiem, apvienojot tiešsaistes un tradicionālo pedagoģisko mācību praksi.

Saturs

Lekcijās aplūkotas tādas pedagoģijas nozares kā bērna vispārējā attīstība, valodas skaidrojums un lietojums, pusaudžu apmācības īpatnības, mācību materiālu izvēle. Kursa ilgums – 50 akadēmiskās stundas.

Struktūra un vērtēšana

Mācību metodisko materiālu izziņas uzdevumi un patstāvīgais darbs. 4 praktiskās nodarbības divās dažāda vecuma mērķgrupās IH personīgā asistenta vadībā. Metodiskie materiāli.

 

IH Certificate in Teaching Very Young Leaners

Sertifikāts piešķir tiesības darbam ar pirmsskolas vecuma bērniem (3-6)

Pilnveides kurss angļu valodas pasniedzējiem Rīgā!

Mērķis

Pasniedzēju profesionālā sagatavošana darbam ar pirmsskolas vecuma bērniem (3-6)

Saturs

10 radošas meistarklases, kurās ietvertas svešvalodas pasniegšanas metodikas, bērnu psiholoģijas, stundu vadības, kā arī veselības un drošības jautājumi. Nodarbības ilgums – 90 minūtes (reizi nedēļā).

Struktūra un vērtēšana

Kursi noris gan tiešsaistē, gan IH Rīga-Satva mācību centrā. Meistarklases vada pieredzējuši pasniedzēji, augsti kvalificēti darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem. Kursa noslēgumā īpašs tests ļaus izvērtēt dalībnieku zināšanas. Rezultātu līmeņi: Nokārtots/Nav nokārtots. Pārbaudē iekļautas kursu laikā aplūkotās tēmas, kā arī esejas. Kursa beidzējiem tiks izsniegts IH sertifikāts.

 

Starptautiskā konference Teach Differently

2018. gada 16. martā norisinājās 1. Starptautiskā Teach Differently konference.

Programmā - Lielbritānijas, Ungārijas, Lietuvas un Latvijas vadošo praktizējošo metodiķu prezentācijas, diskusijas par mācību metodēm un jaunākajām tendencēm angļu valodas attīstībā.

Dalība bezmaksas!

Dalībnieki iegūs profesionālās pilnveides sertifikātu (6 stundas).

Ieskats programmā un informācija par lektoriem