CLOSE

british quality small

MENU
IH Rīga-Satva - 25 gadus kopā ar Jums!
Liela pieredze, unikālas mācību metodes - mūsu panākumu ķīla
Īpašs lepnums - mūsu pasniedzēji
Pasniedzēji ir augsta līmeņa profesionāļi darbā ar studentiem

Latviešu valoda bērniem

Jo agrākā vecumā bērns sāk apgūt jaunu valodu, jo vieglāk tā raisīsies un dziļāk iesakņosies prasmes un iemaņas. Jaunas valodas apguve veicina bērna intelektuālo attīstību un rosina harmonisku personības pilnveidošanos. IH Rīga-Satva latviešu valodas kursi piedāvā individuālu pieeju, pievēršot uzmanību katra atsevišķā bērna vajadzībām. Jūsu bērns mūsu centra nodarbības apmeklēs ar prieku un aizrautību!

Latviešu valoda IH Rīga-Satva

 

Pašiem mazākajiem no 3 līdz 6 gadiem

Speciālisti iesaka sākt mācīties otru valodu pēc iespējas ātrāk. Mēs piedāvājam nodarbības mazuļiem, sākot no 3 gadu vecuma. Mūsu mērķis – iemācīt bērnam valodas sākuma zināšanas, pamatleksiku, fonētiku un gramatiku. Nodarbības notiek spēļu un rotaļu veidā, pasniedzēji izmanto mūsdienīgus un krāsainus mācību līdzekļus: kartītes, plakātus, attēlus. Viņi pastāvīgi maina darbību un uzdevumu veidus.

Bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem

Bērni pieredzējušu pasniedzēju vadībā attīsta spēju uztvert sarunvalodu ar dzirdi, runāt un lasīt. Šajā vecumā bērni ne tikai uzkrāj vārdu krājumu, bet arī apgūst mācību programmā paredzēto gramatikas kursu atbilstoši Latvijas Republikas izglītības standartiem.  

 
 

Skolēniem vecumā no 11 līdz 14 gadiem

Lieliska iespēja papildināt savas skolā iegūtās valodas zināšanas un atvieglot tālāko valodas apguves procesu. Kursa ietvaros tiek paplašināts vārdu krājums, attīstītas lasīšanas un runāšanas prasmes un iemaņas. Īpaša vērība tiek veltīta valodas gramatikas apguves procesam, kas ir tik ļoti nepieciešams ikdienas saziņā un mācību laikā.

Pusaudžiem vecumā no 15 līdz 18 gadiem

Mēs labi zinām, ka pusaudži ir ļoti aizņemti, tādēļ mācību procesa laikā ievērojam viņu intereses un izvirzītos mērķus un koriģējam programmu individuāli katrai grupai. Elastīgā mācību programma ļauj katram risināt savus individuālos uzdevumus no vēlmes pilnībā apgūt latviešu valodu līdz skolas izlaiduma eksāmenu veiksmīgai nokārtošanai. Plašas zināšanas un stabilas iemaņas visās valodas zināšanu jomās: lasīšanā, rakstīšanā, klausīšanās, gramatikā un runāšanā. Spilgti dialogi, interesanti uzdevumi un radoši projekti tiek orientēti uz pusaudžu iekšējo pasauli un viņu vaļaspriekiem.

 

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned.

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4 ned., eiro

Vasaras kurss (3-5 gadi) 2 х 45 min. - 13.98/ned.
Vasaras kurss (5-6 gadi) 2 х 60 min. -

-5% - 17.69/ned.

Vasaras kurss (7-16 gadi)

2 х 2 ак. st.

-

-10% - 25.20/ned.

Bērniem (3 - 8 gadi) 2 х 1 ак. st. 8 ак. st.

-15%

48.00

Visparējais kurss (9-13 gadi) 2 х 60 min. ~11 ак. st.

-15%

66.00

Pusaudžiem (13-18 gadi) 2 х 2 ак. st. 16 ак. st.

-20%

89.60

Brīvdienu grupa (7-12 gadi) 1 х 60 min. 5.3 ак. st. 38.00
Brīvdienu grupa (13-18 gadi) 1 х 2 ак. st. 8 ак. st. 56.00
Ekskluzīvais kurss līdz 5 cilvēkiem grupā 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 112.00