CLOSE

british quality small

MENU

Angļu valodas programmas – visiem dzīves gadījumiem

Maltas valodas mācību centri piedāvā plašu vispārējo un specializēto angļu valodas izglītības programmu klāstu. Nodarbībām iespējams pievienoties jebkurā gadalaikā. Kursi parasti sākas pirmdienās. Nodarbības notiek pirmajā dienas daļā vai pirmajā dienas daļā un vakarā. Brīvdienu piedāvājums – no jūnija līdz septembrim.

Izglītojošie braucieni

 

Angļu valodas nodarbības visiem zināšanu līmeņiem

Angļu valodas programmu izvēles kritēriji:

  • Tēma: vispārīgā / sarunvalodas / lietišķā / medicīnas / finanšu / banku un apdrošināšanas / tūrisma vai viesnīcu uzņēmējdarbības / tirgzinību angļu valoda;
  • Zināšanu līmenis: angļu valoda iesācējiem / vidēja līmeņa pratējiem / lietpratējiem;
  • Nodarbību ilgums un intensitāte: 1 nedēļa – 1 gads / 10 – 50 nodarbības nedēļā;
  • Studentu skaits grupā: individuālas nodarbības (iespējams organizēt studenta apmešanās vietā) / nodarbības 2, 4, 8 vai 12 cilvēku grupās;
  • Vecums: pieaugušajiem, jauniešiem un bērniem.

Mācību noslēgumā studentiem tiek izsniegts sertifikāts. Lielākā daļa skolu audzēkņus sagatavo eksāmeniem, palīdzot iegūt starptautiski atzītus sertifikātus, kas tiek pieņemti vairumā pasaules augstskolu.

Ērtas rezidences

Studentiem iespējams izvēlēties rezidenci viesnīcā (** līdz *****), dzīvokļos, skolas/koledžas studentu viesnīcā vai ģimenē. Visas mītnes atbilst augstākajiem Eiropas standartiem.

 
 

Mācības... un atpūta!

Maltā valda silts klimats – arī ziemā vidējā temperatūra dienas laikā sasniedz +15°C! Salu ieskauj kristāldzidrie jūras ūdeņi. Malta piedāvā neparastu apvienojumu – jūra šeit sadzīvo ar seniem nostāstiem, burvīgām ainavām, klusiem līcīšiem, stāvām kraujām un vēstures noslēpumiem. Studentiem būs iespēja iepazīt bagātu kultūru valstī ar senu vēsturi – Maltā atklāsiet aizvēsturiskus tempļus, kas tapuši vēl pirms angļu Stounhendžas un ēģiptiešu piramīdām. Maltas galvaspilsēta – Valleta – ierindojas Vidusjūras daiļāko pilsētu vidū. Valleta ir viens no nedaudzajiem Eiropas viduslaiku pilsētnocietinājumiem, kas saglabājušies līdz mūsdienām, kļūstot par neatkārtojamiem kultūrvēstures apskates objektiem. Studenti dosies daudzveidīgās ekskursijās – viesosimies Valletā, Mdinā, Zilajā grotā un Gozo salā.

Līdztekus mācībām visas Maltas skolas piedāvā arī kultūras un sporta programmas. Studenti varēs izmēģināt spēkus zemūdens peldēšanā, braukšanā ar ūdensslēpēm, burāšanā ar vējdēli, jāšanas sportā, tenisā un golfā.

Angļu valoda – bērniem

Angļu valodas nodarbības bērniem piemērotas atbilstošā vecumposma prasībām. Bērni mācības var sākt no 8 gadu vecuma. Brīvdienu piedāvājums bērniem un pusaudžiem papildināts ar kultūras pasākumiem un aktīvās atpūtas iespējām. Nodarbības vada jauni, dzīvespriecīgi pasniedzēji, kuri bērnus pieskata arī brīvajā laikā. Mācību materiāli un nodarbību tēmas izvēlēti īpaši jauniešu interesēm. Dziesmas un izglītojošas spēles ļaus angļu valodu apgūt aktīvā, brīvā un aizraujošā veidā. Nodarbībās ikviens tiks iedrošināts piedalīties un priecāties par saviem panākumiem. Draudzīga un labsirdīga gaisotne, mūsdienīgas pasniegšanas metodes, kā arī iespēja jauniegūtās zināšanas tūliņ pielietot praksē – veiksmīgas izglītības priekšnoteikumi!