CLOSE

british quality small

MENU

Malta – angļu valoda piesaulītē

Gleznainā Vidusjūras salu valsts Malta atrodas 93 km attālumā no Sicīlijas dienvidiem. Saulainā saliņa ir tik maza, ka automašīnā to iespējams šķērsot stundas laikā. Eiropas valstis jau sen atklājušas Maltas angļu valodas mācību iespējas. Kādēļ Maltas piedāvājums ir tik īpašs?

Malta map

Kādēļ mācīties angļu valodu vasarā – Maltā?

 

Malta – saules un jūras zeme

Maltā valda silts klimats – arī ziemā vidējā temperatūra dienas laikā sasniedz +15°C! Valsti ieskauj kristāldzidrie jūras ūdeņi. Šeit arvien ir patīkami silts, nemēdz būt salu, sniegu un aukstu lietavu. Pat miglas vāli nespēj sasniegt salas krastus. Skaidrais Vidusjūras ūdens Maltas pludmalēs sasilst līdz pat +25°C. Peldētājus neapdraud izteikti paisumi un bēgumi, zemūdens straumes vai bīstamas zivju un medūzu sugas. Peldes ir drošas un tīkamas!

Malta – senvēstures valstība

Nelielā valsts lepojas ar aptuveni septiņus tūkstošus gadu senu, bagātu vēsturi. Leģenda vēsta – Maltas salu arhipelāgs savulaik bijusi daļa no mītiskās Atlantīdas. Pirmiedzīvotāju senās kulta vietas šeit mijas ar agrīnās kristietības tempļiem. Maltā aplūkojamas arī tādas būves, kas tapušas vēl pirms Heopsa piramīdas celtniecības laikiem.

 
 

Malta – izcila angļu valodas pasniegšanas kvalitāte

Visi vietējie iedzīvotāji – īpaši jaunatne – runā angļu valodā. Skolās to pasniedz kā dzimto valodu. Maltas angļu valodas izglītības sistēma tiek uzskatīta par vienu no labākajām pasaulē. Salas cittautiešu vidū daudzskaitlīgākā grupa ir tieši angļi. Angļu klātbūtne veicinājusi Maltas ilggadējo angļu valodas pasniegšanas tradīciju attīstību. Turklāt angļu valodas mācības Maltā ir lētākas nekā Anglijā, jo īpaši ziemā, samazinoties tūrisma sezonas cenām. Visas valstī esošās angļu valodas mācību iestādes akreditējusi Maltas Izglītības ministrija. Ministrijas akreditācija tiek piešķirta tikai tām skolām, kuru programmas atbilst noteiktām un stingrām prasībām. Nodarbības skolās vada vienīgi profesionāli pasniedzēji.

Maltā darbojas Angļu valodas mācību iestāžu organizāciju federācija – FELTOM. Tā ir nevalstiska, profesionāla organizācija, kuras mērķis – veidot izglītības standartus un veikt valodas mācību centru uzraudzību. FELTOM pārstāvniecības skolas lepojas ar izcilu valodas pasniegšanas kvalitāti.

Malta – viena no drošākajām valstīm Eiropā

Maltā valda miers. Ļaudis ir draudzīgi un laipni. Noziedzība salā gandrīz nemaz nav sastopama. Vietējie iedzīvotāji labprāt palīdz ar padomu, atbild uz jautājumiem, sniedz ceļa norādes. Vecāki savas atvases uz Maltu var sūtīt ar mierīgu sirdi.