CLOSE

british quality small

MENU

ISC radošais un angliskais gars!

10 - 17 gadi

22.07.2019. - 04.08.2019.

Bērniem vecumā no 10 līdz 17 gadiem piedāvājam grupas braucienu uz mūsu iecienītāko skolu – ISC! Skolā aizvadīto laiku ar sajūsmu piemin ikviens dalībnieks un sapņo vēlreiz pabūt šajā brīnišķajā vietā! Ne viens vien atgriežas arī nākamajā vasarā, paķerot līdzi draugus. Jaunieši zina – ISC viņus atkal gaidīs aizraujošas mācības, gardas maltītes un lieliskākā atpūta! ISC skolas ēkas izvietotas Heilejberijas koledžas 140 ha plašajā teritorijā, kur pieejams itin viss – uzturēšanās izsmalcinātā pansijā, četras ēdienreizes dienā un augstākā līmeņa apmācību un atpūtas programmas.

ISC map

Kāpēc studenti izvēlas ISC?

 

Aizraujoša mācību programma

Meistarīgi izplānotajā mācību programmā iekļautas britu kultūras studijas un trīs izglītojošas ekskursijas nedēļā. Visiem pasākumiem jaunieši tiek sagatavoti savlaicīgi, lai ikviena Anglijā aizvadītā diena būtu iespējami rosinoša un lietderīga!

Standarta 15 stundu programmas dienas plānā ietilpst divas nodarbības vispārējās angļu valodas apguvē, viena nodarbība britu kultūras iepazīšanai un viena projekta tipa nodarbība.
Nodarbības notiek 6 dienas nedēļā (arī sestdienās) – no rīta vai pēcpusdienā. 

 Izklaides programma (piemērs)

Radoša gaisotne

Skolā ikviens jutīsies gaidīts un iesaistīts! Mūsu rūpīgi izraudzītā un apmācītā dažādu mākslas nozaru studentu komanda palīdzēs jauniešiem atraisīt radošo potenciālu. Rakstīsim scenārijus, piemeklēsim mūziku, veidosim kostīmus un dekorācijas kopīgām teātra izrādēm. Pēc divām nedēļām skatuves priekšnesumus vērtēs žūrija, nosakot uzvarētājus un piešķirot galveno balvu – Uzvaras kausu!

Tie, kurus teātris nevaldzina, vadīs laiku, peldoties baseinā, spēlējot tenisu vai futbolu. Tāpat būs iespēja piedalīties talantu šovā, izmēģināt spēkus dejā un cirka mākslā!

Vakaros jauniešus gaidīs dārza svētki, diskotēkas, šovi, viktorīnas un kino vakari – raibu raibās dēkas, kur no garlaicības ne miņas!

Dalības maksā iekļautas trīs ekskursijas nedēļā. Izbraukumi iedalāmi īsās, pāris stundu ilgās ekskursijās uz tuvīnajām pilsētām, kā arī dienas ekskursijās uz Londonu, Stretfordu, Kembridžu un Vindzoru. Jaunieši apmeklēs britu parlamentu, vizināsies laiviņās pa Temzas upi un peldēs ar plostiem Kembridžas kanālā.

Svētdiena tiks veltīta atpūtai, lai atjaunotu spēkus. Par papildmaksu piedāvājam iespēju apmeklēt Londonu iepirkšanās tūrē, izpētīt tropisko parku vai doties uz Braitonu.

 
 

Brīnišķīga vide mācībām un atpūtai

Prestižās Heilejberijas koledžas 140 ha plašajā teritorijā ietilpst valdzinoša, senatnīga ēdamzāle, kino un teātra ēkas, diskotēka, baseins, kā arī iespaidīga sporta zāle, astoņi tenisa korti un futbola laukumi.

Jaunieši tiks izmitināti sešās koledžas teritorijā esošās ēkās. Studentu sadalījums istabiņās veicinās tautību dažādību. Jaunākie dalībnieki dzīvos daudzvietīgās istabiņās, savukārt vecākie – vienvietīgās vai divvietīgās istabās.  Arī daudzvietīgās istabas ar sieniņām nodalītas atsevišķos “sektoros”, lai bērnam radītu savu privātu telpu. Ikvienā ēkas stāvā pieejama virtuve, atpūtas telpa ar dīvāniem, TV un galda spēlēm, WC un dušas. Ēkas apdzīvo arī skolas personāls.

Gardas un daudzveidīgas maltītes

Četras maltītes dienā nodrošinās pilnvērtīgu uzturu un bagātīgu ēdienkarti bērniem ar visdažādākajām vēlmēm. Klasiski sātīgās angļu brokastis, pankūkas, brīvi pieejamais augļu un saldumu klāsts – vien sākums apetīti rosinošai ēdienkartei! Jaunieši varēs izvēlēties tīkamāko dzērienu – tēju, kafiju vai sulas. Pusdienās un vakariņās piedāvāsim divu vai trīs dažādu silto ēdienu izvēli, kā arī veģetāro ēdienkarti, salātu bāru un makaronu bāru ar plašu mērču klāstu. Pirms naktsmiera sava namiņa virtuvē jaunieši varēs pagatavot karstās šokolādes dzērienu, grauzdiņus ar sviestu un marmelādi vai pamieloties ar cepumiem.
 

MAKSAS NOTEIKUMI

icon tabula time

icon tabula euro

23.07.2018-06.08.2018

2397 EUR 

 

Dotā cena ir garantēta gadījumā, ja apmaksa tiek veikta 30 dienas pirms grupas izlidošanas un ja grupā ir ne mazāk par četriem cilvēkiem.

Grupas brauciena cenā ietilpst

20 angļu valodas nodarbības nedēļā

Dzīvošana komfortablajā koledžas rezidencē

Ēdināšana -brokastis, pusdienas, launags un vakariņas (pilnvērtīga un daudzveidīga ēdienkarte!)

3 ekskursijas nedēļā

Sporta aktivitātes un izklaides programma katru dienu

Aviobiļete Rīga - Londona - Rīga (tiešais reiss ar airBaltic)

Transfērs no/uz lidostu Londona Getvika

Veselības un civiltiesiskā apdrošināšana visa brauciena laikā

Grupas vadītājs

Bērnu pieskatīšana 24 stundas diennaktī

Mācību materiāli, sertifikāts pēc programmas pabeigšanas

IH Rīga-Satva pakalpojumi brauciena organizēšanā

Papildu ekskursijas svētdienās, cena no 17 līdz 34 £.