CLOSE

british quality small

MENU
IH Rīga-Satva - 25 gadus kopā ar Jums!
Liela pieredze, unikālas mācību metodes - mūsu panākumu ķīla
Īpašs lepnums - mūsu pasniedzēji
Pasniedzēji ir augsta līmeņa profesionāļi darbā ar studentiem

Angļu sarunvalodas kursi

Kurss veidots atbilstoši mūsu akadēmiskā direktora izstrādātajai programmai. IH metodiskā pieeja saskaņota ar jaunāko angļu valodas mācību literatūru, kas tapusi, uzklausot bijušo studentu novēlējumus un ieteikumus. Pasniedzam mūsdienīgu angļu valodu ar praktisku pielietojumu ikdienas dzīvē. Piedāvājums piemērots jebkuram valodas prasmju līmenim, sākot ar pamatzināšanām – līdz pat profesionālajam līmenim. Piemeklēsim tieši jūsu līmenim atbilstošu mācību grupu. Palīdzēsim plānot mācību termiņus, izvēlēties nodarbību laiku un intensitāti.

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Programmas īpatnības

  • Pamatiemaņu attīstīšana veiksmīgai angļu valodas apguvei – runātprasme, rakstītprasme, audiālā un vizuālā teksta uztvere.

  • Pareizas runas intonācijas veidošana un psiholoģiskās valodas barjeras pārvarēšana.

  • 70% nodarbību laika veltīts aktīvam sarunvalodas lietojumam, iesaistot apgūtās gramatiskās konstrukcijas.

  • Practical English – interaktīvs nodarbību kurss, ko vada ārvalstu pasniedzēji. Piemērots pieaugušajiem jebkurā zināšanu līmenī.

  • Iespēja saņemt Latvijas Republikas diplomu, kas apliecina profesionālu angļu valodas sagatavotības līmeni.

Nodarbības vada vairāki pasniedzēji

Sarunvalodas apguvi veicina intensīva saziņa ar dažādiem cilvēkiem. Sākuma līmeņa grupu vienlaikus vada divi pasniedzēji – Latvijas un ārvalstu pedagogi. Studenti iemācās uztvert daudzveidīgu izrunu un pasniegšanas stilu. Vidējā un augstākajā līmenī nodarbības vada profesionāļi, kam angļu valoda ir dzimtā valoda – iespēja iejusties īsteni angliskā vidē!
 
 

Angļu valoda senioriem

Svešvalodu zināšanas noder jebkurā vecumā! Zinātnieki seniorus mudina valodas apgūt sklerozes profilakses nolūkos, kā arī atmiņas un citu smadzeņu funkciju stiprināšanai.
 
Esam izveidojuši vecuma posmam piemērotu programmu, kurā iekļauti atbilstoši mācību materiāli un nodarbību tēmas. Nodarbības vada pasniedzējs no Latvijas. Nodarbības notiek 2 reizes nedēļā (90 minūtes).

Sarunvalodas prakse

Tradicionālās angļu valodas apmācības metodes vietā piedāvājam jaunu pieeju – students pilnībā iejūtas apgūstamās svešvalodas vidē! Nekādas iekalšanas un garlaicīgu mācību grāmatu! Tikai mūsdienīga angļu valoda. Nodarbību laikā studenti tiek iedrošināti runāt svešvalodā, praktiski pielietojot jauniegūtās zināšanas. Mūsu pasniedzējiem angļu valoda ir dzimtā valoda – viņi meistarīgi atmodinās jūsu degsmi un ieinteresētību mācību procesā. Mācību gaitā risināsim aizvien sarežģītākus praktiskos uzdevumus, pilnveidojot zināšanas un nostiprinot iegūtās iemaņas. Studentiem ar priekšzināšanām piedāvājam iepazīt mūsu ārvalstu pasniedzēju oriģinālo pasniegšanas stilu, kā arī iespēju tikties ar vairākiem pedagogiem, kam angļu valoda ir dzimtā valoda.

 

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4 ned., eiro

Sarunvalodas kurss

2 х 2 ак. st. ~ 18 ak. st.

- 20%

~ 99.00 

Ekskluzīvais kurss

līdz 5 cilvēkiem grupā

2 х 2 ак. st. ~ 18 ak. st. ~ 126.00 

Izvēlieties sev piemērotu programmu! 

 

Biznesa angļu valoda

Galvenais akcents programmā ir sarunvalodai un rakstu valodai lietišķajā un sociālajā jomā. 

Lasīt tālāk

Link

 

Korporatīvajiem klientiem

Piedāvājam uzņēmumu izvēlei vispārējās vai lietišķās angļu valodas mācību programmas.

Lasīt tālāk

Link

Angļu klubs

Tas ir ērts un pieejams mācību veids, lai saglabātu un pilnveidotu savas sarunvalodas iemaņas - diskusiju, kino vai grāmatu klubi.

Lasīt tālāk

Link

 

Angļu sarunvaloda

Jums ir kāds noteikts mērķis? Vēlaties paaugstināt savu angļu valodas zināšanu līmeni? Jūsu sapnis ir brīvi sarunāties svešvalodā?

Lasīt tālāk

Link

 
 

Individuālās mācības

Ja jums ir noteikts valodas apguves termiņš, nepieciešams noteikts grafiks vai esat izvirzījis sev specifiskus uzdevumus...

Lasīt tālāk

Link

 

Kursi ar NVA kuponiem

Ir iespēja mācīties bez maksas. Programma ar mūsdienīgu metodiku un jaunākajām angļu valodas mācību grāmatām.

Lasīt tālāk

Link