CLOSE

british quality small

MENU

Teātris + Angļu valoda

Kurš gan nav sapņojis kļūt par aktieri? IH Rīga-Satva ļauj sapņiem piepildīties - Starptautiskajā izglītojošajā teātra projektā "Shakespearia"!

"Shakesperia" - ļausimies radošajam garam, gūsim emocionālu briedumu un pilnveidosim valodas prasmes, izzinot skatuves mākslas noslēpumus. Drāmas pasniedzēja-režisora vadībā jaunieši iestudēs lugas angļu valodā pēc Viljama Šekspīra darbu motīviem. Projekta noslēgumā aktieru balsis atskanēs uz lielās skatuves, dižā Šekspīra valodā, pildot dalībnieku sirdis ar lepnumu par paveikto. Projekta gaitā būs iespējams piedalīties dažādās lekcijās un meistarklasēs, spēlēt un vērot izrādes, doties izbraucienos un sadraudzēties. Tādējādi bērnos raisīsies dabiska motivācija apgūt angļu valodu.

Projekta neatņemama daļa - labie darbi. Visi izrādēs iegūtie līdzekļi tiks ziedoti labdarībai. Darīsim labu - kopā!

23. aprīlī – Šekspīra dzimšanas dienā – amatieru teātra kolektīvi spēlēs V. Šekspīras lugas uz Maskavas nama skatuves. Ieteicamais vecums 10+.

Visi pasākumā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Iļjas Baranova ārstēšanai.

Iļjam ir 11 gadu. Dzīvespriecīgs puisēns – īsts nemiera gars. Līdz 8 gadu vecumam Iļja nekādi neatšķīrās no vienaudžiem – aizrāvās ar dejošanu un daiļslidošanu. Diemžēl slimības dēļ ārsti zēnam aizliedza kā vienu, tā otru iemīļoto nodarbi. Guļot uz muguras, Iļjam grūti elpot. Trūkst gaisa, tādēļ naktsmieram nepieciešama īpaša medicīniska iekārta. Viņam ļoti sāp kājas un rokas – tāda sajūta, it kā pie ķermeņa piestiprināta smaga stanga. Iļja nevar to, ko var citi bērni – skraidīt, lēkāt, izspēlēt futbolu. Tomēr zēns nepadodas. Viņam iepaticies fotografēt un spēlēt klavieres. Iļja ir īsts Lego fans. No mazajiem klucīšiem taču var uzbūvēt pilsētas, kurās neviens nekad neslimo! Puisēns pārlieku labi pazīst slimību izraisītās ciešanas. Iļjas uzticamais draugs ir rudais runcis Garfīlds - neaizstājams biedrs cīņā ar sāpēm un dzīves nedienām. Iļjam ir arī sapnis – baudīt miegu bez medicīniskās iekārtas palīdzības un iedraudzēties ar citiem bērniem. Pieaudzis viņš vēlas mācīties, lai palīdzētu bērniem dzīvot bez sāpēm un slimībām. Lai sasniegtu iecerēto, zēnam nepieciešamas rehabilitācijas iespējas un īpašas ārstnieciskās vingrošanas nodarbības. Ikviens no mums var paveikt ko labu un dāvāt Iļjam iespēju skriet, iegūt draugus, smieties un elpot pilnu krūti!

Atbalsts Iļjam Baranovam: https://www.ziedot.lv/atbalsts-iljam-baranovam-3327