CLOSE

british quality small

MENU
25 gadi kopā ar jums!
Labākās atpūtas un mācību iespējas ārzemēs vasarā!
25 gadi kopā ar jums!
Britu izglītības tradīcijas - jūsu panākumu ķīla!

Pieteikties


Vārds Uzvārds / Tālrunis*
E-pasts*
Kurss
Vecums
Vieta*
Papildus informācija

Jaunumi

best student 2019

Mūsu labākie studenti!

Pēc mācību gada rezultātiem labākajiem angļu valodas studentiem (Elementary - Advanced) tika izsniegti sertifikāti un vērtīgas dāvanas - – angļu valodas skaidrojošu vārdnīcu, dāvanu kartes uz grāmatveikalu un kinoteātri, atlaidi braucienam uz vasaras nometni Anglijā, kā arī no 50% līdz 100% atlaidi mācībām IH Riga-Satva vasaras skolā vai nākošajā mācību gadā. Apsveicam: 

Andris Babarika (Elementary līmenis, pasniedzēja – Margarita Ulitska), Daniela Križanovska (Pre-Intermediate līmenis, pasniedzēja – Irina Piskorska), Darija Barsukova (Intermediate līmenis, pasniedzēja – Marina Lavran), Daniels Sadikovs (Upper-Intermediate līmenis, pasniedzēja – Oaklee Pumpurs), Olga Zeļenska (Pre-Advanced līmenis, pasniedzējs – Alister McCarty), Maksims Libensons (Advanced+ līmenis, pasniedzējs Greg Witherspoon). 

vasara2018 1500

Vasaras programmas Rīgā un Jūrmalā!

Angļu un latviešu valodas kursi bērniem un pusaudžiem no 3 līdz 17 gadiem sākas no 3. jūnija Rīgā un 10. jūnijā Jūrmalā, piesakieties!

Papildinformācija

site 1500x900

Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!

Piedāvājam grupu braucienus bērniem uz starptautiskām vasaras nometnēm. Vasaras valodu nometnes sniedz lielisku iespēju iepazīties ar vienaudžiem no visas pasaules, iepazīt citu valsti un vienlaikus uzlabot savas svešvalodu zināšanas.

Lasīt tālāk ...

Mēs mainām priekšstatu par svešvalodas apguvi!

 

Rezultāti

Noturīgas zināšanas – īsā laikā! Kursa pamatmērķis – attīstīt raitas sarunvalodas iemaņas svešvalodā. Kursa beigās studentu sekmes liecina par ievērojamu progresu valodas pratībā. To apstiprina IH Rīga-Satva starptautiskais sertifikāts, kā arī profesionāla līmeņa angļu valodas speciālistiem piešķirtais Latvijas Republikas valsts diploms. Mācību centra panākumi izpaužas mūsu studentu sasniegumos skolas un starptautiskajos eksāmenos, karjeras izaugsmē un veiksmīgā dzīves pieredzē. Skolas 25 gadu darbības laikā tūkstošiem studentu ir veiksmīgi apguvuši angļu valodu. Rezultāti ir redzami kā uz delnas: skolas un starptautiskos eksāmenus ir nokārtojuši 92% IH Rīga-Satva absolventu.

Profesionāli pasniedzēji

Visi mūsu Latvijas un ārvalstu pasniedzēji ieguvuši augstāko profesionālo kvalifikāciju, ko apliecina starptautiskie Kembridžas CELTA un DELTA sertifikāti. Pedagogi pilnībā pārvalda izvēlēto valodu un ieguvuši bagātīgu amata pieredzi kā sava aroda entuziasti. Pasniedzēji regulāri pilnveido profesionālās iemaņas, piedaloties starptautiskos semināros un iepazīstot jaunākās valodas mācību metodes. Veicam rūpīgu personāla atlasi, savā komandā pieņemot vien labākos no labākajiem!

 
 

Zināšanu novērtēšana

Lai pārliecinātos, ka jūs pārliecinoši virzāties pretim izvirzītajiem mērķiem, tiek veikta regulāra zināšanu pārbaude. Pastāvīga sekmju kontrole palīdz pasniedzējam pārliecināties par jūsu sasniegumiem un savlaicīgi sniegt nepieciešamo palīdzību.

Ja esat apmeklējis 95% nodarbību pie pasniedzēja tāda valodas zināšanu līmeņa grupā, kādu esam ieteikuši pēc testa rezultātiem, un esat pildījis 80% mājasdarbu, bet neesat nokārtojis testu mācību līmeņa beigās, jūs varat mācīties vēlreiz to pašu kursu pilnīgi bez maksas.

Personiskais menedžeris

Individuāla un uzmanīga attieksme pret katru skolēnu ir tas, kas nodrošina augstu efektivitāti un garantē jūsu mērķu sasniegšanu.

 
 

Valodas studijas ārzemēs

Grupu braucieni aktīva un profesionāla pedagoga pavadībā uz saulaino Grieķiju, Īriju vai klasisko Angliju. Paļaujieties uz mūsu divdesmit gadu pieredzi. Mēs piedāvājam tikai labāko, pārbaudītas skolas ārzemēs!