CLOSE

british quality small

MENU
Priecīgus Ziemassvētkus
un Laimīgu Jauno Gadu!
Priecīgus Ziemassvētkus
un Laimīgu Jauno Gadu!

Pieteikties


Vārds Uzvārds / Tālrunis*
E-pasts*
Mācību kurss
Vecums
Vieta*
Papildus informācija

Jaunumi

ny 2019

Ziemas brīvlaiks! Svētku darba laiks

No 23.12. līdz 07.01. (iesk.)  nodarbības nenotiks!

Biroja un kases darba laiks:

23.12., 27.12., 30.12., 02.01. - slēgts, info tālrunis: 29432143

03.01., 06.01., 07.01.  – no 10:00 līdz 18:00

Vēlam brīvdienās patīkami atpūsties!

Mēs mainām priekšstatu par svešvalodas apguvi!

 

Aizraujošas aktivitātes mūsu studentiem. Bezmaksas!

Saskarsme neformālā vidē ar pasniedzējiem, kuri māca savu dzimto valodu, garantē tikai un vienīgi aizraujošas nodarbības vienaudžu pulkā.

Semināri, pavārmākslas meistarklases un zinātniski eksperimenti, deju sarīkojumi un ekskursijas pilsētā, kopīgi pikniki parkā, kino vakari un draudzīgas sarunas kafejnīcā – tie nebūt nav visi mūsu piedāvātie bezmaksas papildpasākumi, ko mācību gada laikā būs iespēja apmeklēt kā lielākajiem, tā mazākajiem valodu skolas audzēkņiem.

Pasniedzēju radošā komanda aktīvi gatavo pasākumu programmu 2019./2020. mācību
gadam. Programmu iespējams aplūkot ŠEIT!

Rezultāti

Noturīgas zināšanas – īsā laikā! Kursa pamatmērķis – attīstīt raitas sarunvalodas iemaņas svešvalodā. Kursa beigās studentu sekmes liecina par ievērojamu progresu valodas pratībā. To apstiprina IH Rīga-Satva starptautiskais sertifikāts, kā arī profesionāla līmeņa angļu valodas speciālistiem piešķirtais Latvijas Republikas valsts diploms. Mācību centra panākumi izpaužas mūsu studentu sasniegumos skolas un starptautiskajos eksāmenos, karjeras izaugsmē un veiksmīgā dzīves pieredzē. Skolas 25 gadu darbības laikā tūkstošiem studentu ir veiksmīgi apguvuši angļu valodu. Rezultāti ir redzami kā uz delnas: skolas un starptautiskos eksāmenus ir nokārtojuši 92% IH Rīga-Satva absolventu.

 
 

Zināšanu novērtēšana

Lai pārliecinātos, ka jūs pārliecinoši virzāties pretim izvirzītajiem mērķiem, tiek veikta regulāra zināšanu pārbaude. Pastāvīga sekmju kontrole palīdz pasniedzējam pārliecināties par jūsu sasniegumiem un savlaicīgi sniegt nepieciešamo palīdzību.

Profesionāli pasniedzēji

Visi mūsu Latvijas un ārvalstu pasniedzēji ieguvuši augstāko profesionālo kvalifikāciju, ko apliecina starptautiskie Kembridžas CELTA un DELTA sertifikāti. Pedagogi pilnībā pārvalda izvēlēto valodu un ieguvuši bagātīgu amata pieredzi kā sava aroda entuziasti. Pasniedzēji regulāri pilnveido profesionālās iemaņas, piedaloties starptautiskos semināros un iepazīstot jaunākās valodas mācību metodes. Veicam rūpīgu personāla atlasi, savā komandā pieņemot vien labākos no labākajiem!

 

 

 

Personiskais menedžeris

Individuāla un uzmanīga attieksme pret katru skolēnu ir tas, kas nodrošina augstu efektivitāti un garantē jūsu mērķu sasniegšanu

Valodas studijas ārzemēs

Grupu braucieni aktīva un profesionāla pedagoga pavadībā uz saulaino Grieķiju, Īriju vai klasisko Angliju. Paļaujieties uz mūsu divdesmit gadu pieredzi. Mēs piedāvājam tikai labāko, pārbaudītas skolas ārzemēs!