CLOSE

british quality small

MENU
ATVĒRTO DURVJU DIENAS!
Mazuļus no 3 līdz 7 gadiem un viņu vecākus aicinām uz atklāto stundu!
ATVĒRTO DURVJU DIENAS!
Bērnus no 8 līdz 14 gadiem aicinām uz atklāto stundu!
ATVĒRTO DURVJU DIENAS!
Aicinām piedalīties pusaudžus no 15 līdz 18 gadiem

Pieteikties


Vārds Uzvārds / Tālrunis*
E-pasts*
Kurss
Vecums
Vieta*
Papildus informācija

Jaunumi

vasara2018 1500 2

29. augustā un 4. septembrī - atvērto durvju dienas bērniem un pusaudžiem

Aicinām bērnus un vecākus, kurus interesē angļu valoda, uz atvērto durvju dienu pasākumu.

Kamēr bērni darbosies meistarklasēs, vecāki uzzinās kādā vecumā uzsākt jaunas valodas apguvi, kā pārvarēt valodas barjeru, kādas programmas piedāvājam šajā mācību gadā, un vēl daudz ko citu...

REĢISTRĒJIETIES un nāciet uz atvērtajām durvju dienām!

site 1500x900 sept19 lv

5. septembrī notiks Eiropas valodu vakars!

IH Rīga-Satva aicina ciemos pieaugušos, kuri vēlas mācīties angļu, latviešu, spāņu, itāļu, franču, vācu valodu

Nepalaidiet garām lielisku iespēju uz dažām stundām izzjust skolas dzīvi un saprast, cik tas ir patīkami un interesanti pavadīt laiku, mācoties svešvalodu!

REĢISTRĒJIETIES

Mēs mainām priekšstatu par svešvalodas apguvi!

 

Rezultāti

Noturīgas zināšanas – īsā laikā! Kursa pamatmērķis – attīstīt raitas sarunvalodas iemaņas svešvalodā. Kursa beigās studentu sekmes liecina par ievērojamu progresu valodas pratībā. To apstiprina IH Rīga-Satva starptautiskais sertifikāts, kā arī profesionāla līmeņa angļu valodas speciālistiem piešķirtais Latvijas Republikas valsts diploms. Mācību centra panākumi izpaužas mūsu studentu sasniegumos skolas un starptautiskajos eksāmenos, karjeras izaugsmē un veiksmīgā dzīves pieredzē. Skolas 25 gadu darbības laikā tūkstošiem studentu ir veiksmīgi apguvuši angļu valodu. Rezultāti ir redzami kā uz delnas: skolas un starptautiskos eksāmenus ir nokārtojuši 92% IH Rīga-Satva absolventu.

Profesionāli pasniedzēji

Visi mūsu Latvijas un ārvalstu pasniedzēji ieguvuši augstāko profesionālo kvalifikāciju, ko apliecina starptautiskie Kembridžas CELTA un DELTA sertifikāti. Pedagogi pilnībā pārvalda izvēlēto valodu un ieguvuši bagātīgu amata pieredzi kā sava aroda entuziasti. Pasniedzēji regulāri pilnveido profesionālās iemaņas, piedaloties starptautiskos semināros un iepazīstot jaunākās valodas mācību metodes. Veicam rūpīgu personāla atlasi, savā komandā pieņemot vien labākos no labākajiem!

 
 

Zināšanu novērtēšana

Lai pārliecinātos, ka jūs pārliecinoši virzāties pretim izvirzītajiem mērķiem, tiek veikta regulāra zināšanu pārbaude. Pastāvīga sekmju kontrole palīdz pasniedzējam pārliecināties par jūsu sasniegumiem un savlaicīgi sniegt nepieciešamo palīdzību.

Aizraujošas aktivitātes mūsu studentiem. Bezmaksas!

Saskarsme neformālā vidē ar pasniedzējiem, kuri māca savu dzimto valodu, garantē tikai un vienīgi aizraujošas nodarbības vienaudžu pulkā.

Semināri, pavārmākslas meistarklases un zinātniski eksperimenti, deju sarīkojumi un ekskursijas pilsētā, kopīgi pikniki parkā, kino vakari un draudzīgas sarunas kafejnīcā – tie nebūt nav visi mūsu piedāvātie bezmaksas papildpasākumi, ko mācību gada laikā būs iespēja apmeklēt kā lielākajiem, tā mazākajiem valodu skolas audzēkņiem.

Pasniedzēju radošā komanda aktīvi gatavo pasākumu programmu 2019./2020. mācību
gadam. Programmu iespējams aplūkot ŠEIT!

 

 

Personiskais menedžeris

Individuāla un uzmanīga attieksme pret katru skolēnu ir tas, kas nodrošina augstu efektivitāti un garantē jūsu mērķu sasniegšanu

Valodas studijas ārzemēs

Grupu braucieni aktīva un profesionāla pedagoga pavadībā uz saulaino Grieķiju, Īriju vai klasisko Angliju. Paļaujieties uz mūsu divdesmit gadu pieredzi. Mēs piedāvājam tikai labāko, pārbaudītas skolas ārzemēs!