CLOSE

british quality small

MENU
Īpašs lepnums - mūsu pasniedzēji
Pasniedzēji ir augsta līmeņa profesionāļi darbā ar studentiem
IH Rīga-Satva - 25 gadus kopā ar Jums!
Liela pieredze, unikālas mācību metodes - mūsu panākumu ķīla

Kas ir International House?

International House World Organisation (IHWO) - viens no populārākajiem un pazīstamākajiem starptautiskajiem valodas skolu tīkliem pasaulē, kas nodrošina saviem biedriem plašu metodisko atbalstu un palīdz augsti kvalificētu pasniedzēju un akadēmiskā menedžmenta meklēšanā ārzemēs. IH ir arī lielākais valodu skolu tīkls angļu valodas kā svešvalodas pasniedzējiem (EFL). Par International House daļu kļūst tikai tādas valodu skolas, kuras atbilst īpašiem kvalitātes standartiem.

2003. gadā angļu valodas skola Satva kļuva International House World Organisation (IHWO) daļu. Kādēļ ir jāizdomā jauna metode, ja mēs tikām uzņemti labākajā starptautiskajā skolu asociācijā un tikām iemācīti, kā sasniegt visaugstākos izglītības standartus? Lai kļūtu par šī starptautiskā tīkla biedru, bija nepieciešams atrasties valsts labāko izglītības iestāžu skaitā. IH palīdzēja mūsu pasniedzējiem apgūt nepieciešamās zināšanas, sameklēt kvalificētus ārvalstu pasniedzējus, kam svešvaloda ir dzimtā valoda, un ļoti pieredzējušu akadēmisko direktoru, kurš spēj pilnveidot skolas kolektīvu līdz akadēmiskajām virsotnēm.

 

 

IHWO fakti un skaitļi

Pirmo IH skolu 1953. gadā ir dibinājuši un savu zīmolu izveidojuši Džons un Brita Heikrafti. Valodu skolu tīklā kopā ar galveno mītni Londonā ietilpst 153 skolas vairāk nekā 50 pasaules valstīs. 16 svešvalodas tiek mācītas 80000 studentu piecos kontinentos!

1977. gadā tika atvērts arī viņu dibinātais Pasniedzēju sagatavošanas centrs. Augstais sagatavoto pasniedzēju, kuri strādā IH, profesionalitātes līmenis kļuvis par īstu izrāvienu angļu valodas mācību metodikas jomā. IH programmas ietvaros ir stažējušies apmēram 2 000 pasniedzēju. IH pasniedzēji ir autori daudzām populārām mācību grāmatām: Headway, Cutting Edge, Language To Go, Natural Grammar, Fountain.

Mācību kvalitātes garantija IH skolās

Vēlamies, lai mūsu klienti sasniegtu savus mērķus un atklātu jaunas virsotnes, mācoties International House, un mēs gribam, lai mūsu darbinieki būtu tā komandas daļa, kura atbalsta mūsu studentu sekmes un sasniegumus.

Visas IH skolas regulāri tiek pārbaudītas, lai nodrošinātu saviem studentiem labākos apstākļus mācībām un lai skolotājiem un personālam būtu labākie apstākļi darbam. Mūsu mērķis – nodrošināt, lai darbinieki un studenti varētu uzticēties visām skolām neatkarīgi no pilsētas un valsts, kurā tā atrodas.

IH Promises