CLOSE

british quality small

MENU
Mums uzticas! Mūs iesaka!
9 studenti no 10 iesaka mācīties IH Rīga-Satva
IH Rīga-Satva – veiksmes sākums!
Britu izglītības sistēma, vairāk nekā 20 gadu pieredze

Kas ir International House?

International House World Organisation (IHWO) - viens no populārākajiem un pazīstamākajiem starptautiskajiem valodas skolu tīkliem pasaulē, kas nodrošina saviem biedriem plašu metodisko atbalstu un palīdz augsti kvalificētu pasniedzēju un akadēmiskā menedžmenta meklēšanā ārzemēs. IH ir arī lielākais valodu skolu tīkls angļu valodas kā svešvalodas pasniedzējiem (EFL). Par International House daļu kļūst tikai tādas valodu skolas, kuras atbilst īpašiem kvalitātes standartiem.

 

 

IHWO vēsture

Pirmo IH skolu 1953. gadā ir dibinājuši un savu zīmolu izveidojuši Džons un Brita Heikrafti. 1977. gadā tika atvērts arī viņu dibinātais Pasniedzēju sagatavošanas centrs. Augstais sagatavoto pasniedzēju, kuri strādā IH, profesionalitātes līmenis kļuvis par īstu izrāvienu angļu valodas mācību metodikas jomā. 

IHWO fakti un skaitļi

Valodu skolu tīklā kopā ar galveno mītni Londonā ietilpst 153 skolas vairāk nekā 50 pasaules valstīs.

IH programmas ietvaros ir stažējušies apmēram 2 000 pasniedzēju.

16 svešvalodas tiek mācītas 80000 studentu piecos kontinentos!

IH pasniedzēji ir autori daudzām populārām mācību grāmatām: Headway, Cutting Edge, Language To Go, Natural Grammar, Fountain.

 
 

Kādēļ Satva kļuva par IH?

2003. gadā angļu valodas skola Satva kļuva International House World Organisation (IHWO) daļu. Kādēļ ir jāizdomā jauna metode, ja mēs tikām uzņemti labākajā starptautiskajā skolu asociācijā un tikām iemācīti, kā sasniegt visaugstākos izglītības standartus? Lai kļūtu par šī starptautiskā tīkla biedru, bija nepieciešams atrasties valsts labāko izglītības iestāžu skaitā. IH palīdzēja mūsu pasniedzējiem apgūt nepieciešamās zināšanas, sameklēt kvalificētus ārvalstu pasniedzējus, kam svešvaloda ir dzimtā valoda, un ļoti pieredzējušu akadēmisko direktoru, kurš spēj pilnveidot skolas kolektīvu līdz akadēmiskajām virsotnēm.

CELTA

Džons Haikrafts 1962. gadā atklāja jaunu mācību kursu valodu pasniedzējiem. Speciālisti, kuri saņēmuši sertifikātu par kursa pabeigšanu, ir apguvuši jaunu valodas pasniegšanas metodi – mācīt valodu bez dzimtās valodas starpniecības. Sertifikāts uzreiz ieguva starptautisku atzinību un kļuva par starptautisku standartu. Kopš 1988. gada to izsniedz Kembridžas Eksaminācijas centrs (UCLES). Pēc tā atjaunošanas 1996. gadā sertifikāta nosaukums ir CELTA. CELTA sertifikāts ir tā īpašnieka augstās kvalifikācijas un talanta garants, bet mācību programmas pasniedzējiem ir pasniedzēja profesionālima ķīla un lieliska iespēja viņa karjeras izaugsmei izglītības sistēmā.