CLOSE

british quality small

MENU

Eiropas valodu vakars

16. janvāris 18:45

IH Rīga-Satva aicina ciemos pieaugušos, kuri vēlas mācīties

angļu, latviešu, spāņu, itāļu, franču, vācu valodu

Kāds ir jūsu valodas zināšanu līmenis, kā to mācīties un kādā termiņā tas ir izpildāms? Uz šiem un citiem jautājumiem jums atbildēs IH Riga-Satva. Jūs bez maksas notestēs un palīdzēs izprast mācību programmu saturu.

Nepalaidiet garām lielisku iespēju uz dažām stundām izzjust skolas dzīvi un saprast, cik tas ir patīkami un interesanti pavadīt laiku, mācoties svešvalodu! Vakara noslēgumā - loterija, dāvaniņas un atlaides līdz 50% no mācību maksas.

Valodas ir iespējams mācīties radoši! Pārliecinieties par to paši!

Noteikti piereģistrējieties mājas lapā, lai mēs jūs iekļautu viesu sarakstā. Gaidām jūs!

Atvērto durvju diena – tā ir brīnišķīga iespēja!

 

Piedalīties „citādās” nodarbībās

 

Pieaugušie un bērni dažkārt uzskata, ka valodu nodarbības – tie ir garlaicīgi diktāti, artikuli un fonētiskā transkripcija. Mēs kliedēsim šo maldīgo uzskatu.

Uzdot pasniedzējam pašus svarīgākos jautājumus

Cik ilgi jāmācās, lai veiksmīgi nokārotu eksāmenus skolā? Kādus sertifikātus var saņemt pēc studijām IH Rīga-Satva? Kādas mācību grāmatas tiek izmantotas nodarbībās? Mūsu klientu konsultanti un pieredzējušie pasniedzēji atbildēs uz jebkuru jautājumu.  

 
 

Iepazīties ar skolu un mācību metodēm

Jūs redzēsiet, cik interesanti un dinamiski norit nodarbības. Nodarbībā netiek izmantota studentu dzimtā valoda un garlaicīgās mācību grāmatas; nodarbībās valda brīva un draudzīga atmosfēra, kas palīdz atraisīties ikvienam, neatkarīgi no vecuma un angļu valodas zināšanu līmeņa.

Tuvoties savam sapnim

Vēlaties kļūt par veiksmīgu uzņēmēju vai augstas klases IT speciālistu? Zinošu tulku vai inženieri? Iestāties prestižā ārzemju universitātē? Speriet soli pretī sapnim un sāciet apgūt svešvalodu!