CLOSE

british quality small

MENU
Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Vācu valoda

Vācu valoda ir viena no visizplatītākajām valodām Eiropā. Tā ir dzimtā valoda 90 miljoniem eiropiešu, un vēl apmēram 50 miljonu cilvēku sazinās šajā valodā. Vācu valoda ir valsts valoda Vācijas Federatīvajā Republikā un viena no valsts valodām Austrijā, Šveicē, Lihtenšteinā, Luksemburgā un Beļģijā. Vācu valoda ir viena no oficiālajām ES valodām.

Vācu valodas zināšanas ir liela priekšrocība ceļošanai, studijām un darbam, karjerai biznesā vai zinātnē. Prast vācu valodu nozīmē būt pieprasītam!

Mācības notiek no iesācēju līmeņa (A1) līdz eksperta līmenim (С2). Pirms mācību uzsākšanas students izpilda testu, pēc kura rezultātiem tiek noteikts valodas zināšanu līmenis. Pēc tam kopīgi tiek piemeklēts piemērots mācību grafiks un forma – individuālas nodarbības vai mācības grupā. Katrai grupai tiek veidota sava mācību programma un grafiks atbilstoši studentu mērķiem. Tā rezultātā mācību procesu ir interesanta nodarbe.

26. septembris – Eiropas valodu diena – svinēsim to kopā!

IH Rīga-Satva aicina ciemos pieaugušos un bērnus, kuri vēlas mācīties angļu, latviešu, spāņu, itāļu, franču, vācu, arābu un krievu valodu Eiropas valodu dienā!

Nepalaidiet garām lielisku iespēju uz dažām stundām izzjust skolas dzīvi un saprast, cik tas ir patīkami un interesanti pavadīt laiku, mācoties svešvalodu! Ciemiņus noteikti gaida dāvanas un pārsteigumi!  

Gaidām jūs! Iepriekšēja reģistrācija mājas lapā ir obligāta!

Vairāk informācijas ...

 

Bērniem no 8 līdz 13 gadiem

Inovatīvs vācu valodas kurss, kas īpaši izstrādāts pamatskolas skolēniem. 

Lasīt tālāk

Linkk

 

Pusaudžiem no 14 līdz 17 gadiem

Drošs sabiedrotais, lai iestātos āralstu augstskolās. Skolā iegūto zināšanu uzlabošana un papildināšana.

Lasīt tālāk

Link

 

 

 

Pieaugušajiem

Katrai grupai tiek veidota sava mācību programma un grafiks atbilstoši studentu mērķiem un vecumposma īpatnībām. 

Lasīt tālāk

Link

 

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Profesionāli pasniedzēji

Visiem IHRiga-Satva pasniedzējiem ir speciāla izglītība, viņi pilnībā pārvalda valodu un pastāvīgi papildina savas zināšanas par komunikatīvo metodi pie IH treneriem. IH Riga komandā strādā gan pasniedzēji no Latvijas, gan arī pasniedzēji, kam vācu valoda ir dzimtā valoda.

Metode

Mācības notiek pēc komunikatīvās metodes, kura izveidota IH vairāk nekā pirms 60 gadiem un mūsdienās ir atzīta par vienu no labākajām pasaulē. Komunikatīvās metodes izmantošana paātrina valodas apguves procesu. Studenti ātri papilašina vārdu krājumu, uzlabo savu izrunu, mācās saprast, ko runā citi cilvēki, gramatiski pareizi rakstīt un lasīt.  Programma veidota pēc Eiropas svešvalodu zināšanu līmeņu CEFR (Common European Framework of Reference for Language learning) gradācijas.

 
 

Līmeņi

IH Riga-Satva kursos svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai tiek izmantota CEFR (Common European Framework of Refrence) sistēma, kas 2001. gadā pieņemta Eiropas Padomē par pamatu jebkuras svešvalodas zināšanu līmeņa izvērtēšanai.

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos zināšanu līmenim un vecumposmam piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt anketu un veikt bezmaksas testēšanu.

Rakstisko testu un mutvārdu interviju iespējams veikt pie mums birojā, iepriekš pierakstoties pa tālruņa numuru 67 226 641.

Studentiem, kuri vēlas sākt mācīties valodu no iesācēju līmeņa, nav nepieciešams veikt testēšanu. Lai iestātos kursos, ir vienkārši japierakstās pa tālruņa numuru 67 226 641.

 

Mūsu programmu priekšrocības:

Pārbaudīta mācību metode, uzskatāmi rezultāti

Liela mācību kursu un formātu izvēle

Profesionāli un talantīgi pasniedzēji no Latvijas, Itālijas un citām valstīm

Pastāvīga zināšanu progresa kontrole

Iespēja nokārtot starptautiskos eksāmenus

Garantēts rezultāts