CLOSE

british quality small

MENU
Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Spāņu valodas kursi pieaugušajiem

Mācības notiek no iesācēju līmeņa (A1) līdz eksperta līmenim (С2) pēc Eiropas valodu skalas. Pirms mācību uzsākšanas students kārto testu, pēc kura rezultātiem tiek noteikts zināšanu līmenis. Pēc tam kopīgi vienojamies par piemērotu nodarbību grafiku un mācību formu – individuāli vai grupā.

  • Kursa ilgums ir no 72 līdz 96 akadēmiskajām stundām.
  • Nodarbībās tiek izmantoti populārāko Spānijas izdevniecību mācību līdzekļi, kā arī spāņu avīzes un žurnāli, videosižeti, autentiski audiomateriāli, kurus ir ierunājuši cilvēki, kam spāņu valoda ir dzimtā valoda, kā arī ārzemnieki.

Katra kursa beigās ir eksāmens, pēc kura rezultātiem students saņem sertifikātu par atbilstošu valodas zināšanu līmeni

26. septembris – Eiropas valodu diena – svinēsim to kopā!

IH Rīga-Satva aicina ciemos pieaugušos un bērnus, kuri vēlas mācīties angļu, latviešu, spāņu, itāļu, franču, vācu, arābu un krievu valodu Eiropas valodu dienā!

Nepalaidiet garām lielisku iespēju uz dažām stundām izzjust skolas dzīvi un saprast, cik tas ir patīkami un interesanti pavadīt laiku, mācoties svešvalodu! Ciemiņus noteikti gaida dāvanas un pārsteigumi!  

Gaidām jūs! Iepriekšēja reģistrācija mājas lapā ir obligāta!

Vairāk informācijas ...

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Iesācēju kurss

Predzēts studentiem, kuri tikai sāk mācīties spāņu valodu. Nodarbības notiek nelielās grupās, tās vada divi pasniedzēji – viens no Latvijas un otrs no ārzemēm, kuram spāņu valoda ir dzimtā valoda. Kursa uzdevums – pamatkesikas, gramatikas, fonētikas apguve tādā līmenī, lai varētu sarunāties par sadzīviskām tēmām. Kursa beigās studenti saņem sertifikātu, kas apliecina iegūto zināšanu līmeni.

Kursa absolventi prot:

  • pastāstīt par sevi, raksturot kādu vietu, sarunāties par sadzīviskām tēmām, izmantojot vienkāršus teikumus un gramatikas konstrukcijas;
  • jautāt vienkāršus jautājumus;
  • saprast vienkāršus teikumus, kad runā spāņu valodā

Elementārais līmenis

Kursa laikā studenti paplašina savu vārdu krājumu, uzlabo izrunu, apgūst jaunas gramatikas konstrukcijas. Kursa beigās ir eksāmens un tiek izsniegts sertifikāts par valodas zināšanām A2 līmenī.

  • Nodarbības notiek tikai spāņu valodā, tādēļ studenti ir spiesti runāt tikai spāņu valodā;
  • Studenti pārī vai nelielās grupās izstrādā projektu uzdevumus;
  • Katras tēmas beigās ir noslēguma pārbaudes tests.
 
 

Vidējais un augstākais līmenis

Kursus vada pasniedzēji, kam spāņu valoda ir dzimtā valoda. Šāda mācību forma nodrošina studentiem lielisku iepēju runāt tikai spāņu valodā. Programmā iekļauts speciāls klausīšanās kurss. Mācību procesā tiek izmantotas labāko starptautisko izdevniecību mācību grāmatas un IH spāņu skolu papildus materiāli, t.sk. multimediju materiāli. Lai vairāk laika varētu pavadīt, sarunājoties spāniski, studenti tiek aicināti uz valodas kluba tikšanās vakariem un citiem skolas ārpusklases pasākumiem. Kursa beigās studenti saņem sertifikātus, ir iespēja kārtot starptautisko DELE eksāmenu.

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums mēnesī

icon tabula euro

mēneša maksa ar atlaidi, eiro

Visparējais kurss 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 20% – 89.60
Ekskluzīvais kurss līdz 5 cilvēkiem grupā 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 112.00