CLOSE

british quality small

MENU
Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Spāņu valoda bērniem no 7 līdz 13 gadiem 

Spāņu valodas kā svešvalodas mācību programmas bērniem ir izstrādājuši speciālisti no Spānijas, un tās ir papildinājuši IH metodiķi. Veidojot programmu, ir ievērotas katra vecumposma psiholoģiskās īpatnības. Nodarbības tiek veidotas, ievērojot bērnu intereses, tās notiek aizraujoši, dinamiski un nepiespiestā gaisotnē. Aktīvi sarunāties palīdzēs daudzveidīgie ārpusklases pasākumi – ballītes, tikšanās spāņu valodas klubā, konkursi – kuru laikā skolēni sarunājas ar pasniedzēju, kam spāņu valoda ir dzimtā valoda, un savā starpā tikai spāņu valodā.

26. septembris – Eiropas valodu diena – svinēsim to kopā!

IH Rīga-Satva aicina ciemos pieaugušos un bērnus, kuri vēlas mācīties angļu, latviešu, spāņu, itāļu, franču, vācu, arābu un krievu valodu Eiropas valodu dienā!

Nepalaidiet garām lielisku iespēju uz dažām stundām izzjust skolas dzīvi un saprast, cik tas ir patīkami un interesanti pavadīt laiku, mācoties svešvalodu! Ciemiņus noteikti gaida dāvanas un pārsteigumi!  

Gaidām jūs! Iepriekšēja reģistrācija mājas lapā ir obligāta!

Vairāk informācijas ...

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Nodarbību forma

Kurss paredzēts bērniem bez spāņu valodas priekšzināšanām un tiem, kuriem jau ir pamatzināšanas. Skolas pasniedzējiem gan no Latvijas, gan ārzvalstīm ir pieredze darbā ar maziem bērniem un atbilstoša sagatavotība, viņi prot atrast kopīgu valodu ar mazajiem studentiem un radīt interesi par spāņu valodu, tradīcijām, mūziku un vēsturi. Mācību procesā tiek izmantotas visas mūsdienu tehnoloģiju iespējas, bet mācību materiāli pastāvīgi tiek papildināti ar jaunākajiem audio un videoierakstiem, interaktīvajiem uzdevumiem. Nodarbības notiek nelielās grupās katrā pa 5 līdz 8 cilvēkiem.

Kursa mērķi

Sniegt valodas pamatzināšanas, iemācīt pamatleksiku, fonētiku un gramatiku, ieinteresēt un aizraut ar spāņu valodu. Nodarbības notiek spēles formā, pasniedzēji izmanto mūsdienīgus krāsainus mācību līdzekļus – kartītes, plakātus, attēlus – un pastāvīgi maina uzdevumu veidus. Viņu uzdevums – ieinteresēt un aizraut bērnus ar spāņu valodu, valsts vēsturi un kultūru. Bērni mācās no galvas dzejoļus, dziesmiņas, skaitāmpantus, spēlē nacionālās spēles. Bērni no 8 līdz 9 gadu vecuma sāk mācīties gramatiku un mērķtiecīgi mācās saprast raitu spāņu valodas runu.

 
 

Bērni iemācās

  • interesi un mīlestību pret valodu un tieksmi turpināt mācīties tālāk,
  • prasmi sarunāties vienkāršiem teikumiem, pastāstīt par sevi,
  • pamatleksiku,
  • prasmi lasīt un rakstīt spāņu valodā,
  • lasīt dzejoļus, dziedāt spāņu dziesmiņas,
  • veidotnelielustāstījumu.

Rezultāti

Katra kursa noslēgumā ir eksāmens, pēc kura rezultātiem students saņem sertifikātu par valodas zināšanu līmeni. Vecāki var kontrolēt sava bērna sekmes „Personiskajā kabinetā”, lasot mājas lapā divas reizes gadā akadēmisko atskaiti par sava bērna sekmēm.

 

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums mēnesī

icon tabula euro

mēneša maksa ar atlaidi, eiro

Bērniem no 7 līdz 10 gadiem 2 х 1 ак. st. 8 ак. st. 20% – 44.80
Pusaudžiem no 11 līdz 13 gadiem 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 20% – 89.60
Brīvdienu grupa no 11 līdz 13 gadiem 1 х 2 ак. st. 8 ак. st. 10% – 50.40
Ekskluzīvais kurss līdz 5 cilvēkiem grupā 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 112.00