CLOSE

british quality small

MENU
Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Spāņu valoda

Spāņu valoda pamatoti tiek uzskatīta par vienu no svarīgākajām pasaules valodām. Spāņu valoda – vienīgā oficiālā valsts valoda Spānijā. Tajā runā visās Latīņamerikas valstīs un vairāk nekā 30% Amerikas iedzīvotāju. Jūs vēlaties veiksmīgi nokārtot starptautisko eksāmenu DELE vai jūsu sapnis ir brīvi sarunāties ar Spānijas iedzīvotājiem - IH Rīga-Satva palīdzēs ierobežotā laikā sasniegt vēlamo rezultātu!

26. septembris – Eiropas valodu diena – svinēsim to kopā!

IH Rīga-Satva aicina ciemos pieaugušos un bērnus, kuri vēlas mācīties angļu, latviešu, spāņu, itāļu, franču, vācu, arābu un krievu valodu Eiropas valodu dienā!

Nepalaidiet garām lielisku iespēju uz dažām stundām izzjust skolas dzīvi un saprast, cik tas ir patīkami un interesanti pavadīt laiku, mācoties svešvalodu! Ciemiņus noteikti gaida dāvanas un pārsteigumi!  

Gaidām jūs! Iepriekšēja reģistrācija mājas lapā ir obligāta!

Vairāk informācijas ...

 

 

Bērniem no 7-13 gadiem

Spāņu valodas kā svešvalodas mācību programmas bērniem ir izstrādājuši speciālisti no Spānijas, un tās ir papildinājuši IH metodiķi.

Lasīt tālāk

Link

 

Skolēniem no 14-17 gadiem

Apgūt valodu no iesācēju līmeņa līdz vidējam līmenim un augstāk, uzlabot skolā iegūtās spāņu valodas zināšanas.

Lasīt tālāk

Link

 

Pieaugušajiem

Spāņu valodas nodarbības mūsu skolā notiek jautri un aizraujoši, mēs jūs izbrīnīsim ar neordināru spāņu valodas mācīšanas veidu.

Lasīt tālāk

Link

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Profesionāli pasniedzēji

Visi IH Rīga-Satva pasniedzēji tiek pieņemti darbā ar lielu rūpību. Spāņu valodu māca pasniedzēji, kam spāņu valoda ir dzimtā valoda, viņi ir saņēmuši IH Barselona sertifikātu – prestižā CELTA diploma analogu. Neraugoties uz savu lielo darba pieredzi, visiem skolas pedagogiem ir obligāti jāapmeklē semināri un meistarklases par komunikatīvo metodi, ko katru nedēļu organizē IH treneri.

Metode

Spāņu valodas nodarbības mūsu skolā notiek jautri un aizraujoši, mēs jūs izbrīnīsim ar neordināru spāņu valodas mācīšanas veidu. IH Rīga-Satva svešvalodu māca ar komunikatīvās metodes palīdzību. Šī metode tika izstrādāta tieši International House un 60 gadu laikā ir saņēmusi plašu atzinību kā pati efektīvākā. Ar komunikatīvās metodes palīdzību svešvalodu iespējams apgūt ievērojami ātrāk, turklāt mācību process norit vienlaicīgi visos nepieciešamajos virzienos: studenti papildina vārdu krājumu, uzlabo izrunu, mācās klausīties un saprast valodu, gramatiski pareizi rakstīt un lasīt.

Lasīt tālāk

 
 

Līmeņi

IH Rīga-Satva kursos spāņu valodas zināšanu līmeņa noteikšanai tiek izmantota CEFR (Common European Framework of Refrence) sistēma, kura 2001. gadā tika apstiprināta par pamatu jebkuras valodas zināšanu līmeņa novērtēšanai. Saskaņā ar šo sistēmu svešvalodu zināšanas pieņemts iedalīt 7 līmeņos. 

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos jūsu valodas zināšanu līmenim un vecumam piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt anketu un izpildīt bezmaksas testu.

Rakstisko un mutisko testu var veikt pie mums birojā darba dienās no 9:00 līdz 19:00. Pēc tam jūs vienkārši aizpildāt pieteikumu lai piemeklētu jūsu vēlmēm atbilstošu grupu.

 

Atrašanās dzīvā valodas vidē

70% mūsu pasniedzēju spāņu valoda ir dzimtā valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt daudz ātrāk, veiksmīgi tiek pārvarēta psiholoģiskā valodas barjera, veidojas pareiza izruna.

Sarunvalodas prakse

Kursus iespējams veiksmīgi papildināt ar tikšanās reizēm mūsu diskusiju klubā. Mācieties valodu, diskutējot par filmām, interesantiem notikumiem vai vienkārši sarunājoties kafejnīcā. Lai spāņu valoda skan arī ārpus klases sienām reālajā dzīvē!

Individuāla attieksme

Mēs vienmēr varēsim piemeklēt jums piemērotu nodarbību grafiku, jūsu zināšanu līmenim atbilstošu programmas un grupas kombināciju. Tas padarīs mācību procesu maksimāli efektīvu.