CLOSE

british quality small

MENU
Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Latviešu valoda pieaugušajiem 

Mācības notiek no iesācēju līmeņa (A1) līdz eksperta līmenim (С2) pēc Eiropas valodu līmeņu gradācijas skalas. Gatavojam pilsonības iegūšanas eksāmenam (naturalizācijai) un valsts valodas atestācijai no A1 līdz C2 līmenim, kas  paredz kategorijas eksāmena kārtošanu. Piedāvājam individuālās nodarbības on-line (Skype).

Pirms mācību uzsākšanas students izpilda testu, pēc kura tiek noteikts valodas zināšanu līmenis. Pēc tam kopīgi tiek piemeklēts piemērots nodarbību grafiks un mācību forma – individuālas nodarbības vai mācības grupā. Katrai grupai tiek izstrādāta sava mācību programma un grafiks, tādēļ mācību procesa laikā iespējams atrisināt studenta izvirzītos mērķus un mācības kļūst par interesantu un noderīgu nodarbi.

Mācību maksa

icon tabula hat

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula time

ak.st.skaits mēnesī

icon tabula euro

mēneša maksa ar atlaidi, eiro

Vispārējais kurss 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 20% – 89.60
Ekskluzīvais kurss līdz 5 cilvēkiem grupā 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 112.00

Atrašanās dzīvā valodas vidē

70% mūsu pasniedzēju spāņu valoda ir dzimtā valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt daudz ātrāk, veiksmīgi tiek pārvarēta psiholoģiskā valodas barjera, veidojas pareiza izruna.

Sarunvalodas prakse

Kursus iespējams veiksmīgi papildināt ar tikšanās reizēm mūsu diskusiju klubā. Mācieties valodu, diskutējot par filmām, interesantiem notikumiem vai vienkārši sarunājoties kafejnīcā. Lai spāņu valoda skan arī ārpus klases sienām reālajā dzīvē!

Individuāla attieksme

Mēs vienmēr varēsim piemeklēt jums piemērotu nodarbību grafiku, jūsu zināšanu līmenim atbilstošu programmas un grupas kombināciju. Tas padarīs mācību procesu maksimāli efektīvu.