CLOSE

british quality small

MENU
Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Latviešu valoda ka svešvaloda

Tiem, kas vēlas ar Latviju saistīt savu karjeru un nākotni, ir svarīgi labi zināt latviešu valodu. IH Rīga-Satva latviešu valodu pasniedz jau vairāk nekā 20 gadus, un šajā laikā esam uzkrājuši bagātu darba pieredzi, izstrādājuši efektīvas mācību metodes un sapulcējuši profesionālu pasniedzēju komandu. Lai arī kāda būtu jūsu iepriekšējā valodas apguves pieredze, mēs varam ar pārliecību apsolīt, ka latviešu valodas nodarbībās mūsu skolā varēs ļoti ātri iemācīties sarunāties un saprast valodu, un izmantot valodas zināšanas ikdienas saziņā. Aicinām skolēnus uz speciāliem sagatavošanās kursiem skolas eksāmeniem. Mūsu pasniedzēji lieliski zina eksāmenu formu un tajā izvirzītās prasības, tādēļ viņi varēs ne tikai konstatēt, ko skolēni vēl nezina, bet arī palīdzēs izveidot efektīvu eksāmenu kārtošanas metodi.

No 4. jūnija līdz 24. augustam - vasaras kursi bērniem un pusaudžiem no 3 līdz 17 gadiem. Pievienojies jebkurā  laikā!

 

Bērniem no 3 līdz 18 gadiem

Bērniem un pusaudžiem , kas grib saprast un brīvi runāt latviski, piedāvājam aizraujošas nodarbības 2 reizes nedēļā, kā arī diskusijas un interesantus projektus.

Lasīt tālāk

Link

 

Pieaugušajiem

Mācības notiek no iesācēju līmeņa līdz eksperta līmenim. Gatavojam valsts valodas prasmju pārbaudes eksāmenam no A1 līdz C2 līmenim un pilsonības iegūšanas eksāmenam.

Lasīt tālāk

Link

Uzziniet vairāk

 

Profesionāli pasniedzēji

Mēs ļoti rūpējamies, lai pie mums strādātu tikai paši labākie pasniedzēji ar speciālu izglītību, visiem pasniedzējiem latviešu valoda ir dzimtā valoda, izmantojam pašas mūsdienīgākās mācību metodes un pastāvīgi pilnveidojam savas profesionālās prasmes un iemaņas.

IH Rīga-Satva ir IHWO biedrs, tas ir starptautisks skolu tīkls, kuram ir augstas prasības personāla pasniegšanas līmenim un profesionālismam, kas ļauj mūsu skolai ilgus gadus nodrošināt visaugstāko mācību līmeni.

Skolas pasniedzējiem ir darba pieredze un atbilstoša sagatavotība darbam ar bērniem.

Kā māca IH Rīga-Satva?

Nodarbības mūsu skolā notiek jautri un aizraujoši. IH Rīga-Satva svešvalodu mācīšanā izmanto komunikatīvo metodi, kas tika izstrādāta International House un 60 gadu laikā ir ieguvusi plašu atzinību kā viena no pašām efektīvākajām svešvalodu mācīšanas metodēm. Ar komunikatīvās metodes palīdzību iespējams daudz ātrāk iemācīties valodu. Studenti ātri papildina savu vārdu krājumu, uzlabo izrunu, saprot, ko svešvalodā runā citi cilvēki, iemācās lasīt un gramatiski pareizi.

 

 

Komunikatīvā metode

Latviešu valodas nodarbību laikā mēs runājam tikai latviski! Visi jaunie vārdi un teicieni tiek apgūti jau ar zināmo jēdzienu palīdzību, tiek izmantoti attēli, mīmika, žesti. Mēs nemācāmies vārdus un gramatikas likumus no galvas, galvenais mācību instruments ir dzīva valoda, kurā runājam pēc iespējas vairāk. Šīs metodes spilgts piemērs ir neformālā un radošā gaisotne nodarbību laikā, spēles un diskusijas atmosfēra, kurā mūsu studentiem pazūd bailes jaunas valodas priekšā. Nāciet mācīties uz IH Riga Satva, un jūs būsiet izbrīnīti, cik interesanta un aizraujoša var būt latviešu valodas.

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos piemērotu mācību programmu un grupu atbilstoši jūsu zināšanu līmenim un vecumam, nepieciešams aizpildīt anketu un veikt bezmaksas testēšanu.

Rakstisko testu un mutvārdu interviju iespējams veikt pie mums birojā, iepriekš pierakstoties pa tālruņa numuru 67 226 641.