CLOSE

british quality small

MENU
Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Krievu valoda ka svešvaloda

Mācīties krievu valodu Latvijā ir vērtīgi jau tādēļ vien, ka, lai nokļūtu vidē, kurā cilvēki runā krieviski, jums nebūs jādodas uz citu valsti, jo daudziem Latvijas iedzīvotajiem krievu valoda joprojām ir dzimtā valoda. Tomēr tik svarīgu lietu kā krievu valodas apguvi tomēr nevajadzētu palaist pašplūsmā, panākumi pieredzējuša pasniedzēja vadībā būs daudz ātrāki un lielāki. Mūsu skolas pasniedzējiem krievu valoda ir ne tikai dzimtā valoda, bet viņi ir arī lieliski speciālisti, kuru darba pamatā ir pārbaudītā un visprogresīvākā valodu mācīšanas metode – komunikatīvā metode.

Valodu skola IH Rīga-Satva piedāvā mācīties krievu valodu gan iesācējiem, gan arī tiem, kuri šo valodu jau ir mācījušies iepriekš. Šajā gadījumā zināšanu līmenis tiek noteikts ar testa palīdzību, pēc kura rezultātiem students tiek uzņemts atbilstoša zināšanu līmeņa grupā.

 

Bērniem no 10 gadiem

Skolā iegūto zināšanu uzlabošana un papildināšana

 

Pieaugušajiem

Mācības notiek no nulles līmeņa līdz eksperta līmenim

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Profesionāli pasniedzēji

Visi IH Rīga-Satva pasniedzēji tiek pieņemti darbā ar lielu rūpību. Neraugoties uz savu lielo darba pieredzi, visiem skolas pedagogiem ir obligāti jāapmeklē semināri un meistarklases par komunikatīvo metodi, ko katru nedēļu organizē IH treneri.

Metode

Krievu valodas nodarbības mūsu skolā notiek jautri un aizraujoši, mēs jūs izbrīnīsim ar neordināru spāņu valodas mācīšanas veidu. IH Rīga-Satva svešvalodu māca ar komunikatīvās metodes palīdzību. Šī metode tika izstrādāta tieši International House un 60 gadu laikā ir saņēmusi plašu atzinību kā pati efektīvākā. Ar komunikatīvās metodes palīdzību svešvalodu iespējams apgūt ievērojami ātrāk, turklāt mācību process norit vienlaicīgi visos nepieciešamajos virzienos: studenti papildina vārdu krājumu, uzlabo izrunu, mācās klausīties un saprast valodu, gramatiski pareizi rakstīt un lasīt.

Lasīt tālāk

 

 

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos jūsu valodas zināšanu līmenim un vecumam piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt anketu un izpildīt bezmaksas testu.

Rakstisko un mutisko testu var veikt pie mums birojā darba dienās no 9:00 līdz 19:00. Pēc tam jūs vienkārši aizpildāt pieteikumu lai piemeklētu jūsu vēlmēm atbilstošu grupu.

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums mēnesī

icon tabula euro

mēneša maksa ar atlaidi, eiro

Visparējais kurss (bērniem un pieaugušajiem) 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 20% – 89.60
Ekskluzīvais kurss līdz 5 cilvēkiem grupā 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 112.00

Atrašanās dzīvā valodas vidē

70% mūsu pasniedzēju spāņu valoda ir dzimtā valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt daudz ātrāk, veiksmīgi tiek pārvarēta psiholoģiskā valodas barjera, veidojas pareiza izruna.

Sarunvalodas prakse

Kursus iespējams veiksmīgi papildināt ar tikšanās reizēm mūsu diskusiju klubā. Mācieties valodu, diskutējot par filmām, interesantiem notikumiem vai vienkārši sarunājoties kafejnīcā. Lai spāņu valoda skan arī ārpus klases sienām reālajā dzīvē!

Individuāla attieksme

Mēs vienmēr varēsim piemeklēt jums piemērotu nodarbību grafiku, jūsu zināšanu līmenim atbilstošu programmas un grupas kombināciju. Tas padarīs mācību procesu maksimāli efektīvu.