CLOSE

british quality small

MENU
Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Itāļu valoda

Itāļu valoda ir oficilā valoda Itālijā un viena no oficiālajām valodām Šveicē. Itāļu valodā runā Maltā, Korsikā, dažos Dalmācijas piekrastes reģionos, emigrantu vidē ASV, Brazīlijā, Argentīnā, Austrālijā, Francijā un citās valstīs. Itāļu valoda pamatoti tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām pasaules valodām. Itāļu valodas kursi Rīgā – tā ir lieliska iespēja tiem, kas plāno saistīt savu dzīvi un biznesu ar Itāliju.

26. septembris – Eiropas valodu diena – svinēsim to kopā!

IH Rīga-Satva aicina ciemos pieaugušos un bērnus, kuri vēlas mācīties angļu, latviešu, spāņu, itāļu, franču, vācu, arābu un krievu valodu Eiropas valodu dienā!

Nepalaidiet garām lielisku iespēju uz dažām stundām izzjust skolas dzīvi un saprast, cik tas ir patīkami un interesanti pavadīt laiku, mācoties svešvalodu! Ciemiņus noteikti gaida dāvanas un pārsteigumi!  

Gaidām jūs! Iepriekšēja reģistrācija mājas lapā ir obligāta!

Vairāk informācijas ...

 

Bērniem

Iepazīšanās ar itāļu valodas pamatiem un šīs valsts kultūru, ieinteresēšana par valodu un tālāka tās padziļināta apguve.

Lasīt tālāk

Link

 

Pieaugušajiem

Valodas apguve no iesācēju līmeņa līdz vidējam un augstākam līmenim. Katrai grupai tiek izstrādāta individuāla mācību programma un grafiks atbilstoši studentu mērķiem, tādējādi padarot mācību procesu par interesantu nodarbi.

Lasīt tālāk

Link

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Profesionāli pasniedzēji

Visiem IH Rīga-Satva pasniedzējiem ir speciāla izglītība, viņi pilnībā pārvalda valodu un pastāvīgi papildina savas zināšanas par komunikatīvo metodi pie IH treneriem. IH Rīga-Satva komandā strādā gan pasniedzēji no Latvijas, gan arī pasniedzēji, kam itāļu valoda ir dzimtā valoda.

Metode

Mācības notiek pēc komunikatīvās metodes, kura izveidota IH vairāk nekā pirms 60 gadiem un mūsdienās ir atzīta par vienu no labākajām pasaulē. Komunikatīvā metode paātrina valodas apguves procesu. Studenti ātri papildina savu vārdu krājumu, uzlabo izrunu, mācās saprast, ko runā citi cilvēki, gramatiski pareizi rakstīt un lasīt.  Programma veidota pēc Eiropas svešvalodu zināšanu līmeņu CEFR (Common European Framework of Reference for Language learning) gradācijas.

 

 

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos piemērotu mācību programmu un grupu pēc zināšanu līmeņa un vecuma, nepieciešams aizpildīt anketu un veikt bezmaksas testēšanu.

Rakstisko testu un mutvārdu interviju iespējams veikt pie mums birojā, iepriekš pierakstoties pa tālruņa numuru 67 226 641.

Studentiem, kuri vēlas sākt mācīties valodu no iesācēju līmeņa, nav nepieciešams veikt testēšanu. Lai iestātos kursos, ir vienkārši japierakstās pa tālruņa numuru 67 226 641.

Mūsu programmu priekšrocības:

  • Pārbaudīta mācību metode, uzskatāmi rezultāti
  • Liela mācību kursu un formātu izvēle
  • Profesionāli un talantīgi pasniedzēji no Latvijas, Itālijas un citām valstīm
  • Pastāvīga zināšanu progresa kontrole
  • Iespēja nokārtot starptautiskos eksāmenus
  • Garantēts rezultāts