CLOSE

british quality small

MENU
Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Franču valoda

Mūsdienās franču valodas zināšanas ir ne tikai prestižs, kā tas bija senos laikos, bet arī dzīves nepieciešamība. Franču valodai ir oficiālās valsts valodas statuss ne tikai Francijā, bet arī Kanādā un dažās Eiropas valstīs. Franču valoda ir viena no trim pasaules skaistākajām valodām! Kā vēsta tautas gudrība: „Angļu valoda biznesam, itāļu valoda mūzikai, bet franču valoda mīlestībai.”

Daudzi uzskata, ka iemācīties franču valodu ir grūti, bet īstenībā tas nemaz tā nav. IH Riga–Satva franču valoda tiek mācīta kopš 2000. gada, tādēļ IH Franču valodas nodaļas izveidotās mācību programmas, uzkrātā pierdze un brīnišķīgie pasniedzēji palīdzēs mācīties franču valodu efektīvi un ar franču šarmu! Neordinārā franču valodas pasniegšanas metode un draudzīgā gaisotne nodarbību laikā veicina veiksmīgu mācību procesu.

26. septembris – Eiropas valodu diena – svinēsim to kopā!

IH Rīga-Satva aicina ciemos pieaugušos un bērnus, kuri vēlas mācīties angļu, latviešu, spāņu, itāļu, franču, vācu, arābu un krievu valodu Eiropas valodu dienā!

Nepalaidiet garām lielisku iespēju uz dažām stundām izzjust skolas dzīvi un saprast, cik tas ir patīkami un interesanti pavadīt laiku, mācoties svešvalodu! Ciemiņus noteikti gaida dāvanas un pārsteigumi!  

Gaidām jūs! Iepriekšēja reģistrācija mājas lapā ir obligāta!

Vairāk informācijas ...

 

Bērniem no 7 līdz 13 gadiem

Inovatīvs franču valodas kurss, kas īpaši izstrādāts pamatskolas skolēniem.

Lasīt tālāk

Link

 

Skolēniem no 14 līdz 17 gadiem

Drošs sabiedrotais, lai iestātos āralstu augstskolās. Skolā iegūto zināšanu uzlabošana un papildināšana.

Lasīt tālāk

Link

 

 

 

Pieaugušajiem

Katrai grupai tiek veidota sava mācību programma un grafiks atbilstoši studentu mērķiem un vecumposma īpatnībām.

Lasīt tālāk

Link

 

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Pasniedzēji

Visi IH Rīga-Satva pasniedzēji tiek pieņemti darbā ar lielu rūpību, viņiem ir speciāla izglītība, viņi pilnībā zina valodu un pastāvīgi apgūst un pilnveido zināšanas par komunikatīvo metodi pie IH treneriem.  IH Rīga-Satva pasniedzēju komandā strādā gan pasniedzēji no Latvijas, gan arī no valstīm, kurās runā franču valodā.

Metode

Nodarbības mūsu skolā notiek jautri un aizraujoši, mēs jūs izbrīnīsim ar neordināru franču valodas mācīšanas veidu. IH Rīga-Satva svešvalodu māca ar komunikatīvās metodes palīdzību. Šī metode tika izstrādāta tieši International House un 60 gadu laikā ir saņēmusi plašu atzinību kā pati efektīvākā. Ar komunikatīvās metodes iespējams ievērojami ātrāk apgūt svešvalodu, turklāt mācību process norit vienlaicīgi visos virzienos: studenti papildina vārdu krājumu, uzlabo izrunu, mācās klausīties un saprast valodu, gramatiski pareizi rakstīt un lasīt.

Lasīt tālāk

 
 

Rezultāti

Neraugoties uz visiem brīdinājumiem, mācīties franču valodu ir viegli! Jau pēc dažām nodarbībām mūsu kursos IH Rīga-Satva jūs jau zināsiet pamatfrāzes un iegūsiet zināšanas, kuras to attīstības gaitā izveidos vienotu valodas sistēmu. Rezultātu jūs pamanīsiet jau uzreiz – pat pirmajās „Franču valoda iesācējiem” nodarbībās jūs varēsiet nedaudz sarunāties ar ārzemniekiem, kuri runā franču valodā.

Atrašanās dzīvā valodas vidē

70% mūsu pasniedzēju franču valoda ir dzimtā valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt daudz ātrāk, veiksmīgi tiek pārvarēta psiholoģiskā valodas barjera, veidojas pareiza izruna.

Sarunvalodas prakse

Kursus iespējams veiksmīgi papildināt ar tikšanās reizēm mūsu diskusiju klubā. Mācieties valodu, diskutējot par filmām, interesantiem notikumiem vai vienkārši sarunājoties kafejnīcā. Lai franču valoda skan arī ārpus klases sienām reālajā dzīvē!

Individuāla attieksme

Mēs vienmēr varēsim piemeklēt jums piemērotu nodarbību grafiku, jūsu zināšanu līmenim atbilstošu programmas un grupas kombināciju. Tas padarīs mācību procesu maksimāli efektīvu.