CLOSE

british quality small

MENU
Unikāls 2018. gada piedāvājums!
Angļu valodas skola English Afloat uz kruīza lainera – īsts jūras piedzīvojums!
Lai atpūta aizraujoša un atmiņā paliekoša!
Grupu braucieni bērniem uz starptautiskām vasaras nometnēm
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Vidusjūras krastā
Starptautiskā sporta nometne Grieķijā
Aizraujoša vasara ar IH Rīga-Satva!
Angļu valodas nodarbības Rīgā un Jūrmalā!

Lielisks brīvlaiks Anglijā 

Oundle School – tā ir grezna privātskola – pansija Oundlā un Piterbolo – jaukas, klusas pilsētiņas divu stundu braucienā no Londonas. Anglijas dabas klusums un miers palīdz studentiem labi atpūsties, bet iespēja ātri nokļūt britu galvaspilsētā ļauj nejusties atrautiem no civilizācijas. Skola dibināta 1556. gadā, tā ir unikāls XVII. un XXI. gadsimta arhitektūras savienojums. Skolas teātris un senlaicīgā pusdienu zāle rada viduslaiku gaisotni. Skola ir aprīkota ar mūsdienīgākajām tehnoloģijām. Pēdējo 10 gadu laikā skola ir izaugusi līdz nacionālajam līmenim, patlaban tā ieņem 10 vietu Lielbritānijas labāko skolu reitingā. 

Oundle map

Priekšrocības mācībām Oundle School

 

Mācību programma

Programma divu nedēļu mācību kursam skolā, kura atrodas TOP 10 prestižāko Lielbritānijas skolu-pansiju skaitā, ir pārdomāta līdz pēdējam sīkumam, programmā iekļautas angļu valodas stundas un britu kultūras nodarbības, kurās studenti tiek iepazīstināti ar visdažādākajām Anglijas dzīves pusēm, skolēni tiek gatavoti gaidāmajām ekskursijām. Studenti bez papildu samaksas var izvēlēties papildu praktikumus, programmu komunikatīvo vai līdera īpašību attīstībai, sagatavošanās programmu eksāmeniem!

PROGRAMMAS PARAUGS

Atpūta angļu valodā

Skolā ir milzīgi kampusi ar skaistiem, zaļiem zālājiem un puķu dārziem. Šeit skolēni aizmirsīs par garlaicīgu dzīvi pilsētā un ar lielu prieku pavadīs laiku, sarunājoties ar jaunajiem draugiem no 22 pasaules valstīm. Brīvā laika programma domāta maksimālai svešvalodas izmantošanai. Studenti visas dienas garumā atradīsies grupā kopā ar skolēniem no dažādām valstīm atbilstoši zināšanu līmenim un vecumam. Viņi pelnīs balles savai komandai ne tikai mācību stundu laikā, bet arī sporta un radošajos pasākumos, piedaloties mīklainās mistērijās un kvestos. Maksimālo vērtējumu un vērtīgas balvas saņems tās grupas, kurās studenti nesarunājas savā dzimtajā valodā! Vakars paies ne mazāk piesātināti: diskotēkas, talantu šovs, karaoke, sacensības nomaina cits citu, neļaujot studentiem garlaikoties ne mirkli.

 
 

Ekskluzīvas ekskursijas

Cenā iekļautas ekskursijas un ieejas biļetes. Londona no putna lidojuma skata ar panorāmas ratu, Kembridža ar slavenā Kings College vai Oksfordas apmeklējumu, ekskursija uz Magdalen College, vislabākais atrakciju parks uz salas – Thorpe Park vai vesela piedzīvojumu diena Harry Potter Studious, Birmingema un senlaicīgā Stratforda un Varvika ar viduslaiku pils apmeklēšanu, Piterboro. Visiem braucieniem studenti gatavojas savlaicīgi pēc principa: katrai Anglijā pavadītajai dienai jābūt maksimāli interesantai un lietderīgai!

Mūsdienīgs aprīkojums mācībām un atpūtai

Bez auditorijām, kurās ir interaktīvais aprīkojumu, abas skolas piedāvā ārkārtīgi daudz iespēju bērna fiziskajai attīstībai, tai skaitā, slēgto baseinu, skvoša kortus, sporta zāli badmintona, mini futbola, netbola spēlei, tenisa kortus un daudz laukumu futbolam, kriketam un regbijam, klubu ar deju zāli un biljarda galdiem, savu personīgais teātri, ērģeļmūzikas zāli.

 
 

Dzīvošana rezidencē

Visi studenti tiek izmitināti vairākās skolas rezidences ēkās, kur dzīvo dažādu tautību studenti istabā 1 līdz 6 cilvēki. Katrai ēkai ir sava vēsture un savdabīgs kolorīts. Šeit dzīvo arī skolas personāls. Veļas mājas pakalpojumi tiek piedāvāti reizi nedēļā. Wi-Fi skolas teritorijā ir bez maksas. Pilnvērtīga 3-reizēja ēdināšana ar daudzveidīgu ēdienkarti būs piemērota bērniem ar visdažādākajām vēlmēm, ir arī veģetārā ēdienkarte un salātu bārs.

MAKSAS NOTEIKUMI

icon tabula time

icon tabula euro

03.07.2018-17.07.2018 2097 EUR (līdz 28.03.2018)

03.07.2018-24.07.2018

2955 EUR (līdz 28.03.2018)

 

 

CENA IR GARANTĒTA LĪDZ 28. MARTAM!*

2 NEDĒĻU PROGRAMMA - 2097 EUR

03.07. - 17.07.

30 angļu valodas nodarbības + papildus nod. pēc izvēles

5 ekskursijas, ieejas biļetes iekļautas

3 NEDĒĻU PROGRAMMA - 2955 EUR

03.07. - 24.07.

45 angļu valodas nodarbības + papildus nod. pēc izvēles

8 ekskursijas, ieejas biļetes iekļautas

 * + 20 BEZMAKSAS angļu valodas stundas vasarā IH Riga-Satva tiem, kuri noslēgs līgumu līdz š.g. 28. martam!

 

CENĀ IETILPST:

Dzīvošana komfortablajā koledžas rezidencē

Siltie ēdieni - brokastis, pusdienas un vakariņas (pilnvērtīga un daudzveidīga ēdienkarte!)

Sporta aktivitātes un izklaides programma katru dienu

Aviobiļete Rīga - Londona - Rīga (tiešais reiss ar airBaltic)

Transfērs no/uz lidostu Londona Getvika

Veselības apdrošināšana visa brauciena laikā

Grupas vadītājs

Bērnu pieskatīšana 24 stundas diennaktī

Mācību materiāli, sertifikāts pēc programmas pabeigšanas

IH Rīga-Satva pakalpojumi brauciena organizēšanā