CLOSE

british quality small

MENU
Unikāls 2018. gada piedāvājums!
Angļu valodas skola English Afloat uz kruīza lainera – īsts jūras piedzīvojums!
Lai atpūta aizraujoša un atmiņā paliekoša!
Grupu braucieni bērniem uz starptautiskām vasaras nometnēm
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Vidusjūras krastā
Starptautiskā sporta nometne Grieķijā
Aizraujoša vasara ar IH Rīga-Satva!
Angļu valodas nodarbības Rīgā un Jūrmalā!

ISC – radoši un angliski!

Bērniem vecumā no 10 līdz 17 gadiem mēs piedāvājam doties grupas braucienā uz mūsu vismīļāko skolu — ISC! Visi studenti, kas tur kaut reizi bijuši, ir sajūsmā par skolā pavadīto laiku un tiecas nokļūt tajā vēlreiz! Skolā Haileybury College ar platību vairāk nekā 140 hektāru ir absolūti viss: dzīvošana prestižā privātā rezidencē, četrreizēja ēdināšana, mācību un atpūtas programmas visaugstākajā līmenī. Visi studenti, kas reiz pabijuši ISC skolā, atminas par to ar sajūsmu un prieku. Daudzi atgriežas ISC katru gadu un līdzi ņem savus draugus! Tāpēc, ka viņi zina: mācības, ēdiens un atpūta būs augstākajā līmenī!

ISC map

Skolas videoprezentācija

isc prezi

 

Kāpēc mūsu studenti izvēlas ISC

 

Aizraujoša mācību programma

Labi organizētā skola un mācību programma, kas izstrādāta līdz pat mazākajam sīkumam, sevī iekļauj studijas par angļu kultūru un trīs izglītojošās ekskursijas nedēļā. Visiem pasākumiem studenti gatavojas laicīgi, stingri sekojot principam: katrai Anglijā pavadītajai dienai gluži vienkārši jābūt maksimāli noderīgai un patīkamai!

Standarta 15 stundu kursā ietilpst divas nodarbības vispārējās angļu valodas apguvē, viena nodarbība par britu kultūru un viena projekta nodarbība katru dienu. Nodarbības notiek piecas dienas nedēļā, ieskaitot sestdienas, no rīta vai pēcpusdienā.

 Izklaides programma (piemērs)

Radoša gaisotne

Skolas atmosfēra ir satriecoša! Īpaši piemeklētais un apmācītais personāls, kurš sastāv no mākslas profesiju studentiem, palīdzēs Jums atklāt savu radošo potenciālu! Jūs paši rakstīsiet scenārijus, piemeklēsiet mūziku, veidosiet dekorācijas un kostīmus un uzvedīsiet teātra izrādi. Pēc divām nedēļām teātra priekšnesumu vērtē žūrija, kas nosaka, kura grupa ir uzvarējusi, un piešķir galveno balvu – Uzvarētāja kausu!

Tie, kam teātris nešķiet interesants, varēs peldēties baseinā, spēlēt tenisu vai futbolu, piedalīties talantu šovā, iemēģināt savas spējas dejā un cirka mākslā. Vakari tiek pavadīti ne mazāk forša veidā – bārbeķū, diskotēkas, šovi, viktorīnas un kino vakari nomainīs viens otru, neļaujot studentiem garlaikoties.

Apmaksātās programmas ietvaros bērniem tiek piedāvātas 3 ekskursijas nedēļā. Ekskursijas iedalās neilgās, pāris stundu garās ekskursijās uz tuvākajām pilsētām un tālākos braucienos uz Londonu, Stratfordu, Kembridžu un Vindzoru, kas ilgst visu dienu. Tās nav tikai standarta ekskursijas ar iepirkšanos – studentiem ir iespējams apmeklēt britu parlamentu, braukt pa Temzas upi ar laivām vai peldēt ar plostiem Kembridžas kanālā.

Svētdiena – tā ir atpūtas diena, kad var atpūsties, uzkrāt spēkus vai aizbraukt (par papildu samaksu) uz Londonu iepirkties, apmeklēt tropu parku vai doties uz Braitonu.

 
 

Lieliska vieta mācībām un atpūtai

Prestižā privātā rezidence Haileybury College ar 200 hektāru platību ir visnotaļ iespaidīga: senlaicīga ēdināšanas zāle, pašiem savs kino un teātris, diskotēka, baseins un liela sporta zāle, astoņi tenisa korti un futbola laukumi.

Visi studenti dzīvo sešās ēkās, kas izvietotas skolas rezidencē. Skola cenšas, lai dažādu tautību studenti dzīvotu kopā. Daudzvietīgās istabās tiek izmitināti gados jaunākie, bet vecākie studenti dzīvo vienvietīgās vai divvietīgās istabās. Pašas lielākās istabas ir atdalītas ar sieniņām „sektoros”, tāpēc bērns sajūt tikai pāris cilvēku klātbūtni. Katrā mājas stāvā ir virtuve, atpūtas telpa ar dīvāniem, TV un galda spēlēm, kā arī tualetes un dušas. Šajās mājās dzīvo arī skolas personāls.

Garšīgs un bagātīgs ēdiens

Četrreizēja ēdināšana, kas nodrošina pilnvērtīgu uzturu un piedāvā daudzveidīgu ēdienkarti, būs pa prātam bērniem ar dažādām vēlmēm. Klasiskās, sātīgās angļu brokastis, pankūkas, vienmēr pieejamais augļu klāsts, saldumi — tas ir tikai sākums! Izvēlēties dzērienus – tēju, kafiju, sulas. Pusdienās un vakariņās divu vai trīs silto ēdienu izvēle, ir pieejama ar veģetārā ēdienkarte, salātu bārs, daudzveidīgs makaronu ēdienu klāsts un dažādas mērces. Pirms gulētiešanas savas mājiņas virtuvē bērni var pagatavot karstās šokolādes dzērienu, grauzdiņus ar sviestu un marmelādi, pamieloties ar cepumiem.

 

MAKSAS NOTEIKUMI

icon tabula time

icon tabula euro

23.07.2018-06.08.2018

2397 EUR (līdz 28.03.2018)

 

Dotā cena ir garantēta gadījumā, ja apmaksa tiek veikta 30 dienas pirms grupas izlidošanas un ja grupā ir ne mazāk par četriem cilvēkiem.

Grupas brauciena cenā ietilpst

20 angļu valodas nodarbības nedēļā

Dzīvošana komfortablajā koledžas rezidencē

Ēdināšana -brokastis, pusdienas, launags un vakariņas (pilnvērtīga un daudzveidīga ēdienkarte!)

3 ekskursijas nedēļā

Sporta aktivitātes un izklaides programma katru dienu

Aviobiļete Rīga - Londona - Rīga (tiešais reiss ar airBaltic)

Transfērs no/uz lidostu Londona Getvika

Veselības un civiltiesiskā apdrošināšana visa brauciena laikā

Grupas vadītājs

Bērnu pieskatīšana 24 stundas diennaktī

Mācību materiāli, sertifikāts pēc programmas pabeigšanas

IH Rīga-Satva pakalpojumi brauciena organizēšanā

Papildu ekskursijas svētdienās, cena no 17 līdz 34 £.