CLOSE

british quality small

MENU
Lai atpūta aizraujoša un atmiņā paliekoša!
Grupu braucieni bērniem uz starptautiskām vasaras nometnēm
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Vidusjūras krastā
Starptautiskā sporta nometne Grieķijā
Sajūties kā Kembridžas students!
Mūsu mērķis - apgūt angļu valodu visaugstākajā līmenī
Aizraujoša vasara ar IH Rīga-Satva!
Angļu valodas nodarbības Rīgā un Jūrmalā!

Sajūties kā Kembridžas students!

Kembridža – brīnumaina pilsēta ar lielisku studentu gaisotni, tā iespaidos jūs ar savām antīkajām celtnēm, parkiem un lieliskajiem dabas skatiem. CATS College – galvenā koledža izlaiduma klašu audzēkņiem - ver savas durvis vasarā simtiem skolēnu no visdažādākajām valstīm, studentus vieno mērķis apgūt angļu valodu visaugstākajā līmenī. Mācības CATS Cambridge – tās ir mācības senatnīgajā universitātes pilsētiņā, kuru ieskauj populārās Kembridžas universitātes ēkas - Colleges of King’s un Trinity -, neliela gājiena attālumā no Kemas upes, pretim The Orchard dārzam.

Skolas videoprezentācija

cats video

 

Kādēļ jums iepatiksies Stafford House Summer?

 

Skola pēc jaunākā zinātnes un tehnikas sasnieguma līmeņa

Skolā ir viss nepieciešamais produktīvam mācību procesam un labai atpūtai: gaiši mācību kabineti, aprīkoti ar interaktīvajām tāfelēm, datorklases, sporta zāle, datorklase, bufete, kafejnīca un atpūtas zona, bibliotēka, pilnīgs WiFi pārklājums un bezmaksas piekļuve internetam. Ir pat ortopēdiskie krēsli, kuros ir studenti var ieņemt visērtāko sēdēšanas formu.

Dzīvošana 5*

Studentu rezidence CATS College – tās ir mūsdienīgas un komfortablas nesen izremontētas vienvietīgas istabas ar visām ērtībām koledžas teritorijā. Viss nepieciešamais komfortablai dzīvošanai – dzīvojamās istabas, veļas istaba, mācību kabineti, bufete un atpūtas zona, kur studenti var atpūsties no nodarbībām brīvajā laikā – atrodas vienā ēkā.

 
 

Nopietna un atbildīga attieksme pret studentu veselību, drošību un labklājību

No ierašanās brīža līdz pat jūsu nokļūšanai mājās skolas darbinieki cenšas rūpēties par studentiem, padarot viņu uzturēšanos maksimāli komfortablu un patīkamu.
Tā kā šī ir starptautiska skola, bufetē tiek piedāvāta dažādu tautu ēdieni. Katru dienu tiek piedāvāta liela silto ēdienu, dārzeņu un salātu izvēle. Iespējams izveidot speciālu ēdienkarti, ievērojot jūsu diētu, vienkārši informējiet mūs par to laicīgi.

MAKSAS NOTEIKUMI

icon tabula time

icon tabula euro

30.07.2017-13.08.2017

2395 EUR

Grupas brauciena cenā ietilpst

20 angļu valodas stundas nedēļā
2 ekskursijas nedēļā (!)
Trīsreizēja siltā ēdināšana
Dzīvošana komfortablajā skolas rezidencē
Sporta un izklaides programma katrai dienai
Tiešais reiss Rīga – Londona – Rīga (AirBaltic)
Ceļš no/uz lidostu Londona Getvika
Veselības un civiltiesiskā apdrošināšana brauciena laikā
Grupas vadītāja pakalpojumi
Bērnu pieskatīšana visu diennakti
Mācību līdzekļi, sertifikāts pēc programmas pabeigšanas
IH Rīga-Satva pakalpojumi brauciena organizēšanā
 
Iespējamas papildu ekskursijas svētdienās (pēc vēlēšanās) – cena no 17 līdz 34 funtiem.

Par intensīvo kursu papildus jāmaksā 100 Eur/nedēļā

Kādēļ jums iepatiksies Stafford House Summer?

Cambridge City 2

Augsts angļu valodas pasniegšanas līmenis

Visi pedagogi ir diplomēti speciālisti, kuriem ir liela pieredze angļu valodas kā svešvalodasmācīšanā. Nelielas klases (vidēji 10 - līdz 14 cilvēki), tādēļ ir lieliska iespēja veltīt uzmanību katram studentam. Skolai ir savi izstrādātie mācību līdzekļi tieši brīvlaiku sarunvalodas kursiem. Pieredzējušie pasniedzēji visdažādākajiem līdzekļiem veicina un rosina studentus sarunām angļu valodā gan nodarbību, gan arī brīvajā laikā. Britu Padomes, Independent Schools Association, Royal Academy of Dramatic Art (RADA), University of the Arts London Awarding Body akreditācija liecina par piedāvāto pakalpojumu augsto līmeni.


Angļu valodas mācību programmu izvēle

Klasiskais kurss: 20 stundas nedēļā. Lasīt tālāk ...


Intensīvais kurss: 30 stundas nedēļā.  Lasīt tālāk ...

old 16707 1920

 Piesātināta atpūtas programma

Skolēni varēs atklāt un pilnveidot savus talantus, piedaloties aizraujošos radošajos konkursos un sporta sacensībās, iepazīsies ar saviem vienaudžiem no dažādām valstīm, iepazīstināt jaunos draugus ar savas valsts kultūru un tradīcijām. Katru vakaru notiks tematiski vakari, piemēram, Britu kultūras vakars, filmu skatīšanās, talatu šovi, barbekju, diskotēkas, dārgumu medības, teātra uzvedumi, dejas, spēles un konkursi, viktorīnas un daudz kas cits. Atpūtas programmā ir iekļauta iepazīšanās ar Anglijas ievērojamākajām vietām. Atrodoties stundas braucienā no galvaspilsētas, skola paredz ekskursijas kā valodas apguves procesa turpinājumu, kad par studentu auditoriju kļūst Londona, Kembridža vai Oksforda. Ekskluzīvā ekskursiju programma pa ievērojamām vēsturiskajām vietām tiek rūpīgi plānota, un tajā ir iekļauts brauciens pa gleznaino Kamu, ekskursija kājām pa pilsētu, muzeju, koledžu un katedrāļu apmeklējumi. Speciāli izveidotā informācijas pakete un mācību materiāli, kuri apgūti nodarbību laikā, ļauj studentiem apzināti ieskatīties kultūras un vēstures bagātībās, maksimāli izmantojot svešvalodas zināšanas ārpus auditorijas telpām!


Programma „Klasiskā angļu valoda” paredz 2 obligātās ekskursijas nedēļā. Darba dienās ekskursija pus dienu - Stamford, Bury, St Edmunds, Colchester.  Sestdienās uz visu dienu braucieni uz London, Warwick Castle & Stratford-upon-Avon, Canterbury. Trešā ekskursija pēc vēlēšanās: Oxford, Windsor, Thorpe Park, London (pēc izvēles).

 Tālruņa numurs informācijai par braucieniem: 25757723