CLOSE

british quality small

MENU
Lai atpūta aizraujoša un atmiņā paliekoša!
Grupu braucieni bērniem uz starptautiskām vasaras nometnēm
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Vidusjūras krastā
Starptautiskā sporta nometne Grieķijā
Sajūties kā Kembridžas students!
Mūsu mērķis - apgūt angļu valodu visaugstākajā līmenī
Aizraujoša vasara ar IH Rīga-Satva!
Angļu valodas nodarbības Rīgā un Jūrmalā!

Bērnu atpūta Anglijā

Visiem studentiem, kuri noslēdz līgumu par braucienu uz Angliju  -  20 BEZMAKSAS angļu valodas stundas vasarā Rīgā vai Jūrmalā!

2017. gada piedāvājumi

 

International Student Club (ISC) Hertforda, Lielbritānija

10 - 17 gadi

03.07.2017. - 2, 3 nedēļas

Bērniem vecumā no 10 līdz 17 gadiem mēs piedāvājam doties grupas braucienā uz mūsu vismīļāko skolu — ISC! Visi studenti, kas tur kaut reizi bijuši, ir sajūsmā par skolā pavadīto laiku un tiecas nokļūt tajā vēlreiz! ISC skola atrodas Haileybury koledžas teritorijā, un tās uzdevums ir rūpēties par to, lai bērni ne tikai apgūtu angļu valodu, bet arī izmantotu to praksē, piedaloties teātra izrādēs, talantu šovos, tematiskos pasākumos, sporta un deju sacensībās, kā arī viktorīnās.

Lasīt tālāk...

CATS College, Cambridge, Lielbritānija

12 - 17 gadi

30.07.2017. - 2 nedēļas

Kembridža – brīnumaina pilsēta ar lielisku studentu gaisotni, tā iespaidos jūs ar savām antīkajām celtnēm, parkiem un lieliskajiem dabas skatiem. CATS College – galvenā koledža izlaiduma klašu audzēkņiem - ver savas durvis vasarā simtiem skolēnu no visdažādākajām valstīm, studentus vieno mērķis apgūt angļu valodu visaugstākajā līmenī. Mācības CATS Cambridge – tās ir mācības senatnīgajā universitātes pilsētiņā, kuru ieskauj populārās Kembridžas universitātes ēkas - Colleges of King’s un Trinity - neliela gājiena attālumā no Kemas upes, pretim The Orchard dārzam.

Lasīt tālāk...