CLOSE

british quality small

MENU
Īpašs lepnums - mūsu pasniedzēji
Pasniedzēji ir augsta līmeņa profesionāļi darbā ar studentiem
IH Rīga-Satva - 25 gadus kopā ar Jums!
Liela pieredze, unikālas mācību metodes - mūsu panākumu ķīla

Semināru kurss angļu valodā

Valodas iespējams un nepieciešams mācīties tikai un vienīgi ar prieku! Tikšanās ar pasniedzējiem neformālā gaisotnē, interesanti semināri, kopīga filmu skatīšanās – efektīvs veids pilnveidot sarunvalodas prasmes un iemaņas un vienkārši lieliski pavadīt laiku patīkamā kompānijā!

Semināra ilgums – 90 minūtes. Nodarbību sākums 18:45. Viena semināra cena 14 EUR. Ja kļūsiet par IH Rīga-Satva studentu, viss semināru kurss ir bez maksas! Pierakstieties uz semināriem, zvanot pa tālruni 25757969

 

Aplūkosim tikai aktuālās tēmas!

 

Angļu valoda ikdienas saziņai

Mūsdienās gandrīz nav iespējams apgalvot: „Es nezinu angļu valodu”, jo tā ir visapkārt mums. Tas nozīmē, ka visiem ir iespēja runāt mājās, darbā, uz ielas, veikalā. Semināra laikā atklāsim pavisam vienkāršas valodas formulas, kuras iespējams izmantot praktiski jebkurā vietā, lai varētu sarunāties labā angļu valodas līmenī.

Viltus draugi angļu valodā

Viltus draugi”- vārdi, frāzes, kuras, kā mēs domājam, zinām vienā valodā, bet patiesībā citā valodā šiem vārdiem ir pavisam cita nozīme. Seminārā apskatīsim dažus no visizplatītākajiem „viltus draugiem” angļu valodā un runāsim par to, kā saglabāt pašcieņu neveiklā situācijā.

 
 

Intonācijas nianses angļu valodā

Nav svarīgi, KAS ir pateikts, svarīgi – KĀ!” Šajā seminārā apskatīsim intonācijas un izteiktā izteiciena jēgas svarīgumu, kā arī to, kā pavisam nenozīmīgas neprecizitātes var pilnībā mainīt pateiktā jēgu.