CLOSE

british quality small

MENU
Īpašs lepnums - mūsu pasniedzēji
Pasniedzēji ir augsta līmeņa profesionāļi darbā ar studentiem
IH Rīga-Satva - 25 gadus kopā ar Jums!
Liela pieredze, unikālas mācību metodes - mūsu panākumu ķīla

Angļu valodu kursi bezdarbniekiem ar NVA kuponiem

Valodu skola IH Rīga-Satva sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru īsteno bezdarbnieku apmācību angļu valodu programmās. Detalizētāka informācija par kuponu saņemšanu skatīties NVA mājas lapā.

Kursa pamatā ir IH akadēmisko direktoru izveidota programma ar mūsdienīgu metodiku un jaunākajām angļu valodas mācību grāmatām, un mūsu pieaugušo studentu ieteikumiem un vēlējumiem. Mēs mācām mūsdienīgu angļu valodu, kurā jūs varēsiet runāt reālās dzīves situācijās. Mūsu skola piedāvā angļu sarunvalodas kurss paredzēts visiem valodas apguves līmeņiem - no pamata līmeņa līdz profesionālajam valodas līmenim. Nodarbības notiek katru darba dienu, 4 ak. stundas, kursa ilgums 5 nedēļas.

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Kvalificēti pasniedzēji

Visiem mūsu pasniedzējiem gan no Latvijas, gan ārvalstīm ir augsta profesionālā kvalifikācija, kuru apstiprina starptautiskie sertifikāti Cambridge CELTA un DELTA. Viņiem ir augsts valodas zināšanu līmenis, liela valodas pasniegšanas pieredze, prasme strādāt ar saviem studentiem un mīlestība pret izvēlēto profesiju. Pasniedzēji pastāvīgi paaugstina savu kvalifikācijas līmeni, piedalās starptautiskos semināros un apgūst jaunākās valodas mācīšanas metodes. Mums ir stingra pasniedzēju atlase, mēs pieņemam darbā tikai labākos no labākajiem.

Lasīt tālāk...

Mācību metode

Mācību procesā tiek izmantota unikālā komunikatīvā metode, kura ir efektīva jebkurā valodas apguves līmenī. Tas ir ļoti praktisks kurss, kura laikā galvenā uzmanība tiek vērsta sarunvalodas attīstībai un valodas barjeras pārvarēšanai. Ar šīs metodes palīdzību svešvaloda tiek apgūta ne tikai pēc loģikas principiem, bet arī intuitīvi, līdzīgi kā agrāk apguvāt dzimto valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt ātri, viegli un efektīvi. Atkarībā no intensitātes un sarežģītības pakāpes viena līmeņa materiāls tiek apgūts laikā no 5 nedēļām līdz 8 mēnešiem.

Lasīt tālāk...

 
 

Līmeņi

IH Rīga-Satva kursos svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai tiek izmantota CEFR sistēma (Common European Framework of Refrence),kura ir apstiprināta Eiropas Padomē 2001. gadā kā pamats jebkuras svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai. Saskaņā ar šo sistēmu svešvalodu zināšanas klasificē pēc 7 līmeņiem.

Izvēlieties sev piemērotu programmu! 

 

Biznesa angļu valoda

Galvenais akcents programmā ir sarunvalodai un rakstu valodai lietišķajā un sociālajā jomā. 

Lasīt tālāk

Link

 

Korporatīvajiem klientiem

Piedāvājam uzņēmumu izvēlei vispārējās vai lietišķās angļu valodas mācību programmas.

Lasīt tālāk

Link

Angļu klubs

Tas ir ērts un pieejams mācību veids, lai saglabātu un pilnveidotu savas sarunvalodas iemaņas - diskusiju, kino vai grāmatu klubi.

Lasīt tālāk

Link

 

Angļu sarunvaloda

Jums ir kāds noteikts mērķis? Vēlaties paaugstināt savu angļu valodas zināšanu līmeni? Jūsu sapnis ir brīvi sarunāties svešvalodā?

Lasīt tālāk

Link

 
 

Individuālās mācības

Ja jums ir noteikts valodas apguves termiņš, nepieciešams noteikts grafiks vai esat izvirzījis sev specifiskus uzdevumus...

Lasīt tālāk

Link

 

Kursi ar NVA kuponiem

Ir iespēja mācīties bez maksas. Programma ar mūsdienīgu metodiku un jaunākajām angļu valodas mācību grāmatām.

Lasīt tālāk

Link