CLOSE

british quality small

MENU
Īpašs lepnums - mūsu pasniedzēji
Pasniedzēji ir augsta līmeņa profesionāļi darbā ar studentiem
IH Rīga-Satva - 25 gadus kopā ar Jums!
Liela pieredze, unikālas mācību metodes - mūsu panākumu ķīla

Programmas korporatīvajiem klientiem

IH Rīga-Satva piedāvā uzņēmumu izvēlei vispārējās vai lietišķās angļu valodas mācību programmas, kā arī iespēju izstrādāt mācību programmu balstītu uz uzņēmuma prasībām, iekļaujot konkrētus specifiskus valodas aspektus augšminētajās programmās. IH Rīga-Satva veidotās mācību programmas ir pieskaņotas gan uzņēmumiem ar lielu darbinieku skaitu, gan nelieliem uzņēmumiem. Vairāk nekā 500 uzņēmumu ir izvēlējušies International House Rīga, lai studētu angļu valodu, tas ir apliecinājums mūsu kvalitātei. Pēc jūsu pieprasījuma mēs vienmēr sniegsim mūsu klientu rekomendācijas.

Pirms uzsākt darbinieku apmācību un izveidot grupas, ir nepieciešams pārbaudīt valodas zināšanas līmeni, ko veicam bezmaksas. Grupas veidojam, ņemot vērā klienta izvirzītos mācību mērķus un visu darbinieku zināšanu pārbaudes rezultātus. Mācību laikā veicam darbinieku apmeklējuma un zināšanu progresa pārbaudi un nododam precīzas atskaites studentu darba devējam. Katram dalībniekam nodrošināsim kursa sertifikātu.

Uzzini vairāk!

 

Kursa īpatnības

  • Galvenais akcents programmā ir sarunvalodai un rakstu valodai lietišķajā jomā.
  • Kurss sastāv no atsevišķām daļām, katra daļa ietver sevī noteiktu ar lietišķo leksikas tematiku saistītu jautājumu skaitu.
  • Diskusijas un lomu spēles attīsta sarunvalodas iemaņas.
  • Attīstās nepieciešamās iemaņas sapulču, konferenču vadīšanai un jautājumu risināšanai pa tālruni.
  • Veidojas lietišķo dokumentu – faksu, vēstuļu, elektronisko vēstuļu u.c. - rakstīšanas iemaņas.

Mācību metode

Mācību procesā tiek izmantota unikālā komunikatīvā metode, kura ir efektīva jebkurā valodas apguves līmenī. Tas ir ļoti praktisks kurss, kura laikā galvenā uzmanība tiek vērsta sarunvalodas attīstībai un valodas barjeras pārvarēšanai. Ar šīs metodes palīdzību svešvaloda tiek apgūta ne tikai pēc loģikas principiem, bet arī intuitīvi, līdzīgi kā agrāk apguvāt dzimto valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt ātri, viegli un efektīvi. Atkarībā no intensitātes un sarežģītības pakāpes viena līmeņa materiāls tiek apgūts laikā no 5 nedēļām līdz 8 mēnešiem.

Lasīt tālāk...

 
 

Mācību procesa organizācija  un cenas

Nodarbības iespējams apmeklēt gan IH Rīga-Satva  skolas telpās Rīgā, gan uzņēmumu telpās Rīgā. Nodrošinām jebkuras intensitātes un ilguma valodas kursus, kā arī iespēju īstenot specializētas svešvalodas mācības un seminārus. Lai sasniegtu labākus rezultātus, nodarbības notiek mazās grupās (8 cilvēki) un individuāli, studentiem tiek dota iespēja izteikt savas vēlmes programmas satura veidošanā.

Cenas ir atkarīgas no laika, vietas un pasniedzēja. Lai saņemtu piedāvājumu, lūdzam zvanīt pa tālr.: 67266641 

Mācību maksa

mācību kursa laiks

icon tabula time

ak. stundas laiks

icon tabula time

ak. stundas daudzums

icon tabula euro

cena, eiro

9:00-14:00 1 ak. st.  individuālais grafiks 27.70+PVN
14:00-20:00 1 ak. st.  individuālais grafiks  34.70+PVN