CLOSE

british quality small

MENU
Īpašs lepnums - mūsu pasniedzēji
Pasniedzēji ir augsta līmeņa profesionāļi darbā ar studentiem
IH Rīga-Satva - 25 gadus kopā ar Jums!
Liela pieredze, unikālas mācību metodes - mūsu panākumu ķīla

Klubu nodarbības

Bez regulāras vingrināšanās laika gaitā zūd jebkuras iemaņas. Īpaši tas ir attiecināms uz svešvalodu zināšanām. Mūsu valodu skolā ir lieliska iespēja regulāri mācīties runāt angliski pie pasniedzēja, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, tepat, Rīgā!

Mēs aicinām satikties kopā ar Jūsu pasniedzējiem neformālā gaisotnē, nobaudīt interesantus un garšīgus ēdienus, paskatīties labu filmu un vienkārši lieliski pavadīt laiku patīkamā kompānijā.

Programmas

 

Angļu valodas diskusiju klubs

Ērts un pieejams mācību veids, lai saglabātu un pilnveidotu savas sarunvalodas iemaņas. Ir iespējams mācīties kopā ar domubiedriem un pieredzējuša pasniedzēja, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, vadībā. Pasniedzējam ir Cambridge CELTA sertifikāts. Kluba dalībnieki sapulcējas omulīgā kafejnīcā, kur nepiespiestā un draudzīgā gaisotnē apspriež izvēlēto tēmu. Kluba grupas tiek organizētas, ievērojot dalībnieku zināšanu līmeni. Tikšanās notiek reizi nedēļā, jums ērtā laikā – darba dienu vakaros. Nodarbības ilgums – 90 minūtes. Tēmu izvēli nosaka dzīve, bet, par ko diskutēt, izvēlas paši grupas dalībnieki balsojot. Par aizrautīgas diskusijas tematu var kļūt tas, kas ir interesants un aktuāls. Pasniedzēja uzdevums – organizēt un atbalstīt diskusiju, iesaistīt tajā katru dalībnieku. Izsakās pilnīgi visi! Pasniedzēja vadībā dalībnieki mācās publiski uzstāties un vadīt diskusiju. Iemācās jaunus vārdu savienojumus, frazeoloģismus un gramatikas konstrukcijas, kuras palīdz atklāt tēmu. Nodarbības beigās pasniedzējs analizē pieļautās kļūdas, izvirza turpmākos mācību uzdevumus un novērtē kluba dalībnieku individuālo progresu.

Kinoklubs

Ticiet mums, kino – tā ir ne tikai izklaide, bet arī lielisks valodas apguves līdzeklis! Nodarbībās kopā ar profesionāliem pasniedzējiem, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, jūs atradīsieties dzīvas angļu valodas un pasaules kinematogrāfa klasikas pasaulē.

Mums ir ļoti paveicies, ka Rīgas kinoteātros lielāko daļu filmu iespējams noskatīties oriģinālvalodā, taču filma parasti aizmirstas ļoti ātri, ja praktiski neizmanto jaunos dzirdētos vārdus un izteicienus. Kinoklubs - tā ir iespēja satikties ar citiem kino interesentiem. Dalībnieki brīvajā laikā skatās kādu noteiktu filmu, bet pēc tam satiekas, lai patīkamā gaisotnē pastāstītu par saviem iespaidiem. Tikšanos vada viens no mūsu pasniedzējiem, kurš organizē diskusijas gaitu. Kinoklubu var apmeklēt arī cilvēki, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, tādēļ tas ir lielisks veids, kā iegūt jaunus draugus.

 
 

Grāmatu klubs

Jums patīk lasīt grāmatas? Vēlaties uzlabot savas angļu valodas zināšanas? Varbūt raizējaties par to, kā neaizmirst to, ko esat paguvis iemācīties jau agrāk? Grāmatu lasīšana angliski brīvajā laikā – lielisks veids, kā saglabāt un uzlabot savas svešvalodas zināšanas, uzzinot arvien vairāk par apgūstamo valodu. Grāmatu klubs radīts tam, lai palīdzētu jums lasīt angliski. Grupa tiekas divas reizes mēnesī. Tikšanos starplaikā dalībnieki lasa noteiktu grāmatu, bet tikšanās reizē diskutē par sajūtām un domām, ko ir izraisījis daiļdarbs. Katru tikšanos vada viens no mūsu pieredzējušajiem pasniedzējiem, kurš organizē diskusiju, sagatavo kluba apmeklētājiem noteiktus jautājumus par izlasīto darbu. Tikšanos var apmeklēt arī cilvēki, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, jo tā ir lieliska iespēja iepazīties ar jauniem draugiem un sarunāties angliski draudzīgā gaisotnē.

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned.

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4. ned., eiro

IH English Club

kā 3. nodarbība nedēļā

1 х 2 ак. st. 8 ак. st.

-50 %

28.00

IH English Club 1 х 2 ак. st. 8 ак. st.

-10 %

50.40

MĀCĪBU VEIKSMES PAMATI

 

Komunikatīvā metode

Mācīties valodu draudzīgā un komfortablā vidē ir daudz patīkamāk un vieglāk nekā ar vispārpieņemtajiem akadēmiskajiem paņēmieniem pēc mācību grāmatas. Mācību procesa pamatā ir komunikatīvā mācību metode. Tieši tā valodu apgūst arī mazi bērni.

 

Aktīva sarunvalodas izmantošana

Diskusija par interesantām tēmām – tas ir pamats valodas pamatiemaņu saglabāšanai un pilnveidošanai, kā arī valodas barjeras pārvarēšanai.

Motivācija

Pārliecība par saviem spēkiem un spēja sarunāties ar grupas biedriem svešvalodā nostiprina interesi par nodarbībām un vēlēšanos pilnveidoties tālāk.

 

 

Pilnīga svešvalodas vide

Piedalīšanās diskusiju klubā pasniedzēja, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda, vadībā – tā ir iespēja atrasties autentiskā valodas vidē, nepametot Rīgu.

 
 

Ērts apmeklējumu grafiks

Iknedēļas nodarbības klubā iespējams apvienot ar mācībām kursā „Angļu sarunvaloda” vai apmeklēt tikai diskusiju klubu, lai saglabātu un pilnveidotu savas svešvalodas iemaņas.

 

Demokrātiska apmaksas sistēma

Jūs maksājat par nodarbībām, kuras apmeklējat. Tiem studentiem, kuri mācās kursā „Angļu sarunvaloda”, ir 50% atlaide.