CLOSE

british quality small

MENU
Sajūties kā Kembridžas students!
Mūsu mērķis - apgūt angļu valodu visaugstākajā līmenī
Aizraujoša vasara ar IH Rīga-Satva!
Angļu valodas nodarbības Rīgā un Jūrmalā!

Angļu valoda ceļotājiem

Programma „English to Survive” (Angļu valoda izdzīvošanai) – tas ir kurss, kurš izveidots speciāli tiem cilvēkiem, kas bieži ceļo vai kuru darbība saistīta ar ārzemju viesu uzņemšanu. Tas ir sarunvalodas kurss, kura pamatā ir brīva sarunāšanās komfortablā gaisotnē par valsts paražām, tradīcijām un kultūras īpatnībām.

Kursa programmā iekļauts pilns tūrisma tēmu spektrs, kurš ir tik ļoti nepieciešams ārzemju braucienu laikā: saruna viesnīcā, restorānā, lidostā, dzelzceļa stacijā, lielveikalā, birojā u.c. Ar realitātei pietuvinātu uzdevumu un spēļu palīdzību jūs iegūsiet prasmes, kuras palīdzēs justies pārliecinoši, sarunājoties svešvalodā ārzemju braucienu laikā.

Jauna mācību programma

Uzzini vairāk!

 

Kvalificēti pasniedzēji

Visiem mūsu pasniedzējiem gan no Latvijas, gan ārvalstīm ir augsta profesionālā kvalifikācija, kuru apstiprina starptautiskie sertifikāti Cambridge CELTA un DELTA. Viņiem ir augsts valodas zināšanu līmenis, liela valodas pasniegšanas pieredze, prasme strādāt ar saviem studentiem un mīlestība pret izvēlēto profesiju. Pasniedzēji pastāvīgi paaugstina savu kvalifikācijas līmeni, piedalās starptautiskos semināros un apgūst jaunākās valodas mācīšanas metodes. Mums ir stingra pasniedzēju atlase, mēs pieņemam darbā tikai labākos no labākajiem.

Lasīt tālāk...

Mācību metode

Mācību procesā tiek izmantota unikālā komunikatīvā metode, kura ir efektīva jebkurā valodas apguves līmenī. Tas ir ļoti praktisks kurss, kura laikā galvenā uzmanība tiek vērsta sarunvalodas attīstībai un valodas barjeras pārvarēšanai. Ar šīs metodes palīdzību svešvaloda tiek apgūta ne tikai pēc loģikas principiem, bet arī intuitīvi, līdzīgi kā agrāk apguvāt dzimto valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt ātri, viegli un efektīvi. Atkarībā no intensitātes un sarežģītības pakāpes viena līmeņa metriāls tiek apgūts laikā no 5 nedēļām līdz 8 mēnešiem.

Lasīt tālāk...

 

 

Līmeņi

IH Riga-Satva kursos svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai tiek izmantotaCEFR sistēma (Common European Framework of Refrence),kura ir apstiprināta Eiropas Padomē 2001. gadā kā pamats jebkuras svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai. Saskaņā ar šo sistēmu svešvalodu zināšanas klasificē pēc 7 līmeņiem: Beginner & Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Intermediate plus, Upper-Intermediate, Advanced, Mastery-Proficiency.

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos pēc līmeņa un vecuma piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt anketu un izpildīt bezmaksas testu.

Rakstisko un mutisko testu var veikt:

  • pie mums birojā darba dienās no 9:30 līdz 18:30.
  • on-line. Pieaugušie studenti un bērni, vecāki par desmit gadiem, var notestēt sevi tieši tagad, izpildottestu. Pēc tam jūs vienkārši aizpildāt pieteikumu un ierodaties birojā jums ērtā laikā, lai veiktu mutvārdu testēšanu un piemeklētu jūsu zināšanām un vēlmēm atbilstošu grupu.

Studentiem, kuri sāk mācīties svešvalodu „no nulles”, nav nepieciešams aizpildīt testu. Lai pieteiktos kursos, ir pietiekami vienkārši piezvanīt un pieteikties kursos pa tālruņa numuru 67 226 641.

 

Izvēlieties sev piemērotu programmu! 

 

Biznesa angļu valoda

Galvenais akcents programmā ir sarunvalodai un rakstu valodai lietišķajā un sociālajā jomā. 

Lasīt tālāk

Link

 

Angļu klubs

Tas ir ērts un pieejams mācību veids, lai saglabātu un pilnveidotu savas sarunvalodas iemaņas - diskusiju, kino vai grāmatu klubi.

Lasīt tālāk

Link

Angļu valoda ceļotājiem

Programma „English to Survive” – izveidota speciāli tiem cilvēkiem, kas bieži ceļo vai kuru darbība saistīta ar ārzemju viesu uzņemšanu.

Lasīt tālāk

Link

 

Angļu sarunvaloda

Jums ir kāds noteikts mērķis? Vēlaties paaugstināt savu angļu valodas zināšanu līmeni? Jūsu sapnis ir brīvi sarunāties svešvalodā?

Lasīt tālāk

Link

 
 

Individuālās mācības

Ja jums ir noteikts valodas apguves termiņš, nepieciešams noteikts grafiks vai esat izvirzījis sev specifiskus uzdevumus...

Lasīt tālāk

Link

 

Kursi ar NVA kuponiem

Ir iespēja mācīties bez maksas. Programma ar mūsdienīgu metodiku un jaunākajām angļu valodas mācību grāmatām.

Lasīt tālāk

Link