CLOSE

british quality small

MENU
Īpašs lepnums - mūsu pasniedzēji
Pasniedzēji ir augsta līmeņa profesionāļi darbā ar studentiem
IH Rīga-Satva - 25 gadus kopā ar Jums!
Liela pieredze, unikālas mācību metodes - mūsu panākumu ķīla

Angļu sarunvalodas kursi

Jums ir kāds noteikts mērķis? Vēlaties paaugstināt savu angļu valodas zināšanu līmeni? Jūsu sapnis ir brīvi sarunāties svešvalodā? Tad mūsu kurss ir domāts tieši jums!

Kursa pamatā ir skolas akadēmiskā direktora izveidota programma ar mūsdienīgām IH metodiskajām izstrādēm un jaunākajām angļu valodas mācību grāmatām, kas veidotas pēc mūsu pieaugušo studentu ieteikumiem un novēlējumiem. Mēs mācām mūsdienīgu angļu valodu, kuru varēsiet pielietot reālajā dzīvē. Angļu sarunvalodas kurss paredzēts visiem valodas apguves līmeņiem no pamata līmeņa līdz profesionālajam valodas līmenim. Mēs veidojam grupu atbilstoši tieši jūsu zināšanu līmenim, jūs varēsiet plānot mācību termiņus, laiku un intensitāti.

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Programmas īpatnības

  • Pamatiemaņu attīstīšana veiksmīgai angļu valodas apguvei: runāšana, rakstīšana, klausīšanās un lasīšana.
  • Pareizas izrunas veidošana un psiholoģiskās valodas barjeras pārvarēšana.
  • Interesanta sarunvalodas prakse ar gramatikas konstrukciju izmantošanu aizņem 70% nodarbību laika.
  • Kurss „Practical English”- interaktīvs nodarbību komponents, kuru vada ārvalstu pasniedzēju neatkarīgi no zināšanu līmeņa. Kursa saturs izstrādāts speciāli pieaugušajiem studentiem.
  • Iespēja saņemt Latvijas Republikas diplomu par profesionālās angļu valodas zināšanu līmeni.

Vairāki pasniedzēji vienlaicīgi

Visefektīvākā sarunvalodas iemaņu attīstība notiek intensīvas saziņas laikā ar dažādiem cilvēkiem. Sākuma līmenī grupā kopā strādā divi pasniedzēji: no Latvijas un ārvalstu pasniedzējs. Rezultātā studenti nepierod pie vienas izrunas un pasniegšanas stila. Vidējā un augstā līmenī strādā profesionāli pasniedzēji, kuriem angļu valoda ir dzimtā valoda. Studentiem ir iespēja dzirdēt un izjust un pēc tam arī runāt īstā angļu valodā.
 
 

Sarunvalodas prakse

Mēs mainām tradicionālo angļu valodas apguves metodi pret metodi, kad students pilnībā atrodas apgūstamās valodas vidē! Nekādas iegaumēšanas no galvas un garlaicīgu mācību grāmatu! Tikai mūsdienīga angļu valoda. Mūsu pieaugušie studenti daudz runās svešvalodā, praksē izmantojot jauniegūtās un jau uzkrātās zināšanas. Jūs ar aizrautību un interesi mācīsieties angļu valodu pie mūsu pasniedzēja, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, kas ar savu uzmanību un zināšanām uzturēs un veicinās jūsu interesi par mācību procesu. Mūsu studenti, izmantojot angļu valodu kā instrumentu, risinās praktiskus uzdevumus, kuri pakāpeniski kļūs arvien sarežģītāki. Ar laiku valodas zināšanu līmenis kļūs augstāks, bet iemaņas noturīgākas. Studenti ar vidēju un augstu zināšanu līmeni, kuri mācās pēc pamatprogrammas pie ārvalstu pasniedzēja, varēs uzzināt citādāku valodas pasniegšanas mācīšanas stilu, projekta ietvaros būs iespēja tikties ar dažādiem pasniedzējiem, kam angļu valoda ir dzimtā valoda!

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos pēc līmeņa un vecuma piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt anketu un izpildīt bezmaksas testu.

Rakstisko un mutisko testu var veikt:

  • pie mums birojā darba dienās no 9:30 līdz 18:30.
  • on-line. Pieaugušie studenti un bērni, vecāki par desmit gadiem, var notestēt sevi tieši tagad, izpildot testu. Pēc tam jūs vienkārši aizpildāt pieteikumu un ierodaties birojā jums ērtā laikā, lai veiktu mutvārdu testēšanu un piemeklētu jūsu zināšanām un vēlmēm atbilstošu grupu.

Studentiem, kuri sāk mācīties svešvalodu „no nulles”, nav nepieciešams aizpildīt testu. Lai pieteiktos kursos, ir pietiekami vienkārši piezvanīt un pieteikties kursos pa tālruņa numuru 67 226 641.

 

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4 ned., eiro

Sarunvalodas kurss

2 х 2 ак. st. 18 ak. st.

- 20%

99.00 

Ekskluzīvais kurss

līdz 5 cilvēkiem grupā

2 х 2 ак. st. 18 ak. st. 126.00 

Izvēlieties sev piemērotu programmu! 

 

Biznesa angļu valoda

Galvenais akcents programmā ir sarunvalodai un rakstu valodai lietišķajā un sociālajā jomā. 

Lasīt tālāk

Link

 

Korporatīvajiem klientiem

Piedāvājam uzņēmumu izvēlei vispārējās vai lietišķās angļu valodas mācību programmas.

Lasīt tālāk

Link

Angļu klubs

Tas ir ērts un pieejams mācību veids, lai saglabātu un pilnveidotu savas sarunvalodas iemaņas - diskusiju, kino vai grāmatu klubi.

Lasīt tālāk

Link

 

Angļu sarunvaloda

Jums ir kāds noteikts mērķis? Vēlaties paaugstināt savu angļu valodas zināšanu līmeni? Jūsu sapnis ir brīvi sarunāties svešvalodā?

Lasīt tālāk

Link

 
 

Individuālās mācības

Ja jums ir noteikts valodas apguves termiņš, nepieciešams noteikts grafiks vai esat izvirzījis sev specifiskus uzdevumus...

Lasīt tālāk

Link

 

Kursi ar NVA kuponiem

Ir iespēja mācīties bez maksas. Programma ar mūsdienīgu metodiku un jaunākajām angļu valodas mācību grāmatām.

Lasīt tālāk

Link