CLOSE

british quality small

MENU
Īpašs lepnums - mūsu pasniedzēji
Pasniedzēji ir augsta līmeņa profesionāļi darbā ar studentiem
IH Rīga-Satva - 25 gadus kopā ar Jums!
Liela pieredze, unikālas mācību metodes - mūsu panākumu ķīla

Angļu valoda pieaugušajiem

Piedāvājam plašu valodu apguves programmu izvēli pieaugušajiem studentiem. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties jums piemērotu grupu un mācību kursu. Pašas populārākās skolas programmas ir jūsu rīcībā!

 

Angļu sarunvaloda

Jūsu sapnis ir brīvi sarunāties svešvalodā? Tad mūsu kurss ir domāts tieši jums!

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

Korporatīvajiem klientiem

Piedāvājam uzņēmumu izvēlei vispārējās vai lietišķās angļu valodas mācību programmas.

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

Biznesa angļu valoda

Vēlaties uzlabot savas angļu valodas zināšanas, bet atceraties, ka jums nepietiek laika? Ja jā, tad šis kurss ir domāts tieši jums!

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

 

Angļu klubs

Bez regulāras vingrināšanās laika gaitā zūd jebkuras iemaņas. Mēs piedāvājam interesantas programmas:  diskusiju klubs, kinoklub, grāmatu klubs.

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

Individiālās mācības

Ja jums ir noteikts valodas apguves termiņš, nepieciešams noteikts grafiks vai esat izvirzījis sev specifiskus uzdevumus, tad individuālās nodarbības ir domātas tieši jums!

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

Kursi ar NVA kuponiem

Jūs varat izmantot NVA un IH Riga – Satva piedāvāto iespēju ātri un efektīvi tikt līdz nākamajam svešvalodas zināšanu līmenim!

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Rezultāti

Maksimāla materiāla apguves efektivitāte minimālā termiņā. Mūsu kursu galvenais uzdevums – izveidot labas sarunvalodas iemaņas svešvalodā. Visi studenti, kuri ir apguvuši pilnu kursu pēc viena līmeņa programmas, sasniedz ievērojamu progresu savās zināšanās. Tas tiek apliecināts gan ar IH Rīga-Satva starptautisko sertifikātu, gan ar Latvijas Republikas valsts diplomu par profesionālās angļu valodas zināšanu līmeni. Mācību efektivitātes labākais pierādījums ir mūsu studentu panākumi skolas un starptautiskajos eksāmenos, viņu darba vietā, kā arī panākumi citās dzīves jomās.

Kvalificēti pasniedzēji

Visiem mūsu pasniedzējiem gan no Latvijas, gan ārvalstīm ir augsta profesionālā kvalifikācija, kuru apstiprina starptautiskie sertifikāti Cambridge CELTA un DELTA. Viņiem ir augsts valodas zināšanu līmenis, liela valodas pasniegšanas pieredze, prasme strādāt ar saviem studentiem un mīlestība pret izvēlēto profesiju. Pasniedzēji pastāvīgi paaugstina savu kvalifikācijas līmeni, piedalās starptautiskos semināros un apgūst jaunākās valodas mācīšanas metodes. Mums ir stingra pasniedzēju atlase, mēs pieņemam darbā tikai labākos no labākajiem

Lasīt tālāk

 
 

Mācību metode

Mācību procesā tiek izmantota unikālā komunikatīvā metode, kura ir efektīva jebkurā valodas apguves līmenī. Tas ir ļoti praktisks kurss, kura laikā galvenā uzmanība tiek vērsta sarunvalodas attīstībai un valodas barjeras pārvarēšanai. Ar šīs metodes palīdzību svešvaloda tiek apgūta ne tikai pēc loģikas principiem, bet arī intuitīvi, līdzīgi kā agrāk apguvāt dzimto valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt ātri, viegli un efektīvi. Atkarībā no intensitātes un sarežģītības pakāpes viena līmeņa materiāls tiek apgūts laikā no 5 nedēļām līdz 8 mēnešiem.

Lasīt tālāk...

Līmeņi

IH Rīga-Satva kursos svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai tiek izmantota CEFR sistēma (Common European Framework of Refrence), kura ir apstiprināta Eiropas Padomē 2001. gadā kā pamats jebkuras svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai.

 

 

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos pēc līmeņa un vecuma piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt anketu un izpildīt bezmaksas testu.

Rakstisko un mutisko testu var veikt:

  • pie mums, birojā darba dienās no 9:00 līdz 19:00.
  • on-line. Pieaugušie studenti un bērni, vecāki par desmit gadiem, var notestēt sevi tieši tagad, izpildot testu.

Pēc tam jūs vienkārši aizpildāt pieteikumu un ierodaties birojā jums ērtā laikā, lai veiktu mutvārdu testēšanu un piemeklētu jūsu zināšanām un vēlmēm atbilstošu grupu.

Studentiem, kuri sāk mācīties svešvalodu „no nulles”, nav nepieciešams aizpildīt testu. Lai pieteiktos kursos, ir pietiekami vienkārši piezvanīt un pieteikties kursos pa tālruņa numuru 67 226 641.

Programmas priekšrocības

Mūsdienīga angļu valodas vide 70% mūsu pasniedzēju angļu valoda ir dzimtā valoda, tādēļ angļu valodu iespējams apgūt ātrāk, veiksmīgi tiek pārvarēta psiholoģiskā valodas barjera, veidota pareiza izruna.

Sarunvalodas praktiskās nodarbības

Pamata un intensīvais kurss var tikt efektīvi papildināts tikšanās reizēm angļu valodas diskusiju klubā. Mācieties valodu, pārrunājot filmu sižetu, interesantus notikumus un sarunājoties kafejnīcā! Lai angļu valoda droši iznāk ārā no klases reālajā dzīvē!

Individuāla pieeja

Mēs vienmēr varam piedāvāt jums piemērotu nodarbību grafiku, optimālu programmas un grupas kombināciju, kura atbilst jūsu zināšanu līmenim, tā padarot mācību procesu maksimāli efektīvu.