CLOSE

british quality small

MENU
Unikāls 2018. gada piedāvājums!
Angļu valodas skola English Afloat uz kruīza lainera – īsts jūras piedzīvojums!
Lai atpūta aizraujoša un atmiņā paliekoša!
Grupu braucieni bērniem uz starptautiskām vasaras nometnēm
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Vidusjūras krastā
Starptautiskā sporta nometne Grieķijā
Aizraujoša vasara ar IH Rīga-Satva!
Angļu valodas nodarbības Rīgā un Jūrmalā!

Vasaras programma bērniem un pusaudžiem no 3 līdz 17 gadiem

Angļu valodas kurss ar pasniedzēju, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda, ievērojot labākās Anglijas vasaras skolu tradīcijas. Pavadīt vasaru pēc iespējas lietderīgi tepat, pilsētā! Esam ņēmuši vērā angļu kolēģu ilggadējo pieredzi, lai piedāvātu Jums angļu valodas kursus, kas veidoti pēc Anglijas vasaras skolu parauga. Mums ir viss nepieciešamais, lai gūtu panākumus - starptautiska augsti kvalificētu pasniedzēju komanda, kuri izgājuši īpašu apmācību kursu IHCYL, interesantas idejas, bezgalīgs entuziasms un, protams, vislabākie studenti!

Vasaras programmas Rīgā un Jūrmalā

 

Bērniem no 3 līdz 7 gadiem

Skola IH Rīga izsludina atlasi bērniem 3-7 gadu vecumā uz interaktīvo vasaras angļu valodas programmu „English Summer Discovery”. Grupas tiek veidotas, ņemtot vērā bērnu vecumu un valodas zināšanu līmeni. Ar bērniem strādā augsti kvalificēti pasniedzēji no mūsu starptautiskās komandas, kuri izgājuši speciālu apmācību darbam ar maziem bērniem un saņēmuši IHCYL diplomu.

Mazuļi ārzemju pasniedzēja vadībā valodu apgūst radošā formā - ar spēļu, dziesmu un rokdarbu palīdzību. Katru jaunapgūto vārdu bērni nostiprinās ar darbībām – zīmēšanu, līmēšanu, dziesmu apgūšanu, stāstu izdomāšanu un meistarošanu. Grāmatas un darba burtnīcas atdzīvojas – mēs izmantojam daudz interaktīvo materiālu, tai skaitā spēles, video ar jautrām ainiņām, izglītojošas multfilmas un pat roku lelles. Klausoties ārzemju pasniedzēja runā, apgūstot pirmās frāzes, bērni nepazīstamo valodu pieņem vielgi, gluži kā dzimto. Šādā veidā viņi iemācīsies valodu uztvert ar dzirdi un attīstīs pareizu izrunu.

Pusaudžiem vecumā no 8 līdz 16  gadiem

Mēs jau ne vienu reizi vien esam uzdevuši jautājumu: kāpēc mūsu studenti, kuri reiz pabijuši Anglijā, tik ļoti tiecas uz turieni atgriezties? Un galvenais, vai mēs Latvijā varam izveidot līdzīgu apmācības programmu? Mēs ņēmām vērā mūsu ilggadējo Anglijas kolēģu pieredzi, un piedāvājam Jums angļu valodas kursu, kas veidots pēc labāko Anglijas vasaras skolu parauga. Jo mums taču ir viss, kas nepieciešams, lai atkārtotu viņu panākumus – starptautiska augsti kvalificētu pasniedzēju komanda, kuri izgājuši speciālu apmācību darbam ar bērniem un pusaudžiem un ieguvuši IHCYL diplomu, interesantas idejas, bezgalīgs entuziasms un, protams, paši labākie studenti!

IH Rīga-Satva aicina pusaudžus vecumā no 8 – 16 gadiem pavadīt brīvdienas, apgūstot valodu nestandarta apstākļos. Te nav garlaicīgu mācību grāmatu un mājasdarbu. Katra nedēļa tiks veltīta noteiktai tēmai. Mūsu studenti dosies aizraujošā, izzinošā „ceļojumā” - izzinās dažādus mūsu planētas nostūrus, iepazīs dzīvnieku pasauli, ieskatīsies kosmosa dzīlēs un pat cilvēka smadzeņu noslēpumos.

 

Mācību maksa

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula euro

nedēļa maksa, eiro

2 х 1 ак. st. 13.98
2 х 2 ак. st. 25.20
2 х 4 ак. st. 42.00
1 х 2 ак. st. (projektu nodarbība) 14.00
1 х 2 ак. st. (kā 3. nodarbība nedēļā) 10.50

Vasaras programmas priekšrocības

  • starptautiska pasniedzēju komanda
  • pilnīga imersija angļu valodas vidē
  • aizraujošas nodarbības ar interaktīviem elementiem
  • maksimāla komunikatīvās pasniegšanas pieejas izmantošana
  • nefiksēti kursa uzsākšanas datumi laika periodā no jūnija līdz augustam
  • vasaras atlaides

Izvēlieties piemērotu programmu!

 

Bērniem no 3 līdz 10 gadiem

Jo agrāk bērns sāk apgūt svešvalodu, jo vieglāk viņam tas padodas un noturīgākas ir zināšanas un iemaņas.

Lasīt tālāk

Link

 

Skolēniem no 11 līdz 14 gadiem

Kursa pamatā ir Latvijas un starptautiskie izglītības standarti, un tas pat mazliet apsteidz skolas angļu valodas programmu.

Lasīt tālāk

Link

Ārzemju programmas

Vasaras valodu nometnes sniedz lielisku iespēju iepazīties ar vienaudžiem no visas pasaules, iepazīt citu valsti un vienlaikus uzlabot savas svešvalodu zināšanas.

Lasīt tālāk

Link

 

Pusaudžiem no 15 līdz 19 gadiem

Elastīga programma, kas risina mācību uzdevumus no izlaiduma eksāmeniem līdz pat studijām ārzemju augstskolās.

Lasīt tālāk

Link


 
 

Skolas un IELTS eksāmeni

Pēc ekspertu domām, trešdaļu panākumu angļu valodas eksāmenā veido šī pārbaudījuma formāta izpratne.

Lasīt tālāk

Link

 

Vasaras programmas

Pavadīt vasaru pēc iespējas lietderīgi tepat, Rīgā un Jūrmalā!

Lasīt tālāk

Link