CLOSE

british quality small

MENU
Lai atpūta aizraujoša un atmiņā paliekoša!
Grupu braucieni bērniem uz starptautiskām vasaras nometnēm
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Vidusjūras krastā
Starptautiskā sporta nometne Grieķijā
Sajūties kā Kembridžas students!
Mūsu mērķis - apgūt angļu valodu visaugstākajā līmenī
Aizraujoša vasara ar IH Rīga-Satva!
Angļu valodas nodarbības Rīgā un Jūrmalā!

Grupu braucieni uz bērnu nometnēm

Vasaras valodu nometnes sniedz lielisku iespēju iepazīties ar vienaudžiem no visas pasaules, iepazīt citu valsti un vienlaikus uzlabot savas svešvalodu zināšanas. Grupu braucieni nozīmē, ka uz izvēlēto vasaras valodu nometni brauc jaunieši grupā, kopā ar grupas vadītāju. Grupas vadītājs ir blakus jauniešiem no paša ceļojuma sākuma lidostā līdz ceļojuma beigām.

Pieteikties braucienam, zvanot pa tālruni 25757723

2017. gada piedāvājumi

 

Ellin Camp - bērnu sporta nometne Grieķijā

10 - 17 gadi

08.06.2017. - 11, 18 dienas

Angļu valoda un atpūta Egejas jūras krastā. Ik dienu muzikālā programma, meistarklases, radošās darbnīcas. Grieķijā bērniem par īstenību kļūs pēc mācību grāmatām pazīstamās antīkās pilsētas un pieminekļi, bet ekskursijās viņi jutīsies kā īsteni Elladas valdījumu pētnieki.

IH Riga-Satva šovasar aicina uz leģendām apvīto valsti Grieķiju, kurā ir labākās pludmales pasaulē! Te, Grieķijas piektrasē, ir izvietota starptautiskā bērnu nometne EllinCamp, kurā var apgūt angļu valodu!

Bērni un jaunieši izbaudīs veselīgas un jautras brīvdienas Halkidiki (Kassandra) pussalā, kristāldzidrās Egejas jūras kastā, kur senatnes pilsētas un pieminekļi kļūst par realitāti un kur Jūs varat justies kā Odisejs, Hellādas pētnieks!

Lasīt tālāk...

International Student Club (ISC) Hertforda, Lielbritānija

10 - 17 gadi

03.07.2017. - 2, 3 nedēļas

Bērniem vecumā no 10 līdz 17 gadiem mēs piedāvājam doties grupas braucienā uz mūsu vismīļāko skolu — ISC! Visi studenti, kas tur kaut reizi bijuši, ir sajūsmā par skolā pavadīto laiku un tiecas nokļūt tajā vēlreiz!  ISC skola atrodas Haileybury koledžas teritorijā, un tās uzdevums ir rūpēties par to, lai bērni ne tikai apgūtu angļu valodu, bet arī izmantotu to praksē, piedaloties teātra izrādēs, talantu šovos, tematiskos pasākumos, sporta un deju sacensībās, kā arī viktorīnās. 

Lasīt tālāk...

 
 

CATS College, Cambridge, Lielbritānija

12 - 17 gadi

30.07.2017. - 2 nedēļas

Kembridža – brīnumaina pilsēta ar lielisku studentu gaisotni, tā iespaidos jūs ar savām antīkajām celtnēm, parkiem un lieliskajiem dabas skatiem. CATS College – galvenā koledža izlaiduma klašu audzēkņiem - ver savas durvis vasarā simtiem skolēnu no visdažādākajām valstīm, studentus vieno mērķis apgūt angļu valodu visaugstākajā līmenī.

Lasīt tālāk...