CLOSE

british quality small

MENU
Britu vasaras skola Rīgā un Jūrmalā!
Angļu valodas kursi bērniem un pusaudžiem
Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem Anglijā
Latviešu valodas vasaras kursi Rīgā un Jūrmalā!
Aicinām bērnus un pusaudžus no 4 līdz 17 gadiem

Grupu braucieni uz bērnu nometnēm

Vasaras valodu nometnes sniedz lielisku iespēju iepazīties ar vienaudžiem no visas pasaules, iepazīt citu valsti un vienlaikus uzlabot savas svešvalodu zināšanas. Grupu braucieni nozīmē, ka uz izvēlēto vasaras valodu nometni brauc jaunieši grupā, kopā ar grupas vadītāju. Grupas vadītājs ir blakus jauniešiem no paša ceļojuma sākuma lidostā līdz ceļojuma beigām.

2018. gada piedāvājumi

 

Grieķija

Starptautiskā bērnu nometne Ellin Camp

8 - 17 gadi

8. jūnijs un 15. jūnijs 7, 14, 21 dienas

Angļu valoda un atpūta Egejas jūras krastā. Ik dienu muzikālā programma, meistarklases, radošās darbnīcas. Grieķijā bērniem par īstenību kļūst pēc mācību grāmatām pazīstamās antīkās pilsētas un pieminekļi, bet ekskursijās viņi jutīsies kā īsteni Elladas valdījumu pētnieki.

Lasīt tālāk ...

Anglija

Oundle School - 03.07. – 17.07./24.07.

ISC - 23.07. – 06.08.

10 - 17 gadi, rezidence

Top-10 sarakstā iekļautās labākās privātās skolas UK aicina pavadīt vasaru īsteni angliskā garā! Papildus angļu valodas stundām sporta un mākslas nodarbības – tā vienmēr ir jūsu izvēle. 

Lasīt tālāk ...

 
 

Vācija – Lielbritānija – Islande

Kruīza laineris MSC Mieraviglia

10 – 17 gadi

29. 07. – 09. 08.

Neaizmirstams ceļojums ar pašu jaunāko (2018) luksuss klases laineri! 40 angļu valodas nodarbības un dažādi pasākumi katru dienu kopā ar profesionāliem pasniedzējiem, kam angļu valoda ir dzimtā, ekskursijas angļu valodā, 2 cirka Du Soleil priekšnesumi, Broadway Showakvaparks un visa atpūtas infrastruktūra uz kuģa klāja ir mūsu studentu rīcībā!

Lasīt tālāk ...