CLOSE

british quality small

MENU
Lai atpūta aizraujoša un atmiņā paliekoša!
Grupu braucieni bērniem uz starptautiskām vasaras nometnēm
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Vidusjūras krastā
Starptautiskā sporta nometne Grieķijā
Sajūties kā Kembridžas students!
Mūsu mērķis - apgūt angļu valodu visaugstākajā līmenī
Aizraujoša vasara ar IH Rīga-Satva!
Angļu valodas nodarbības Rīgā un Jūrmalā!

Vasaras programmas bērniem un pusaudžiem

Taču priekšā ir tik daudz jaunu atklājumu, un negribas šķirties uz veseliem trīs mēnešiem, un pēc tam atcerēties visus pa vasaru piemirstos vārdus! Tad kāpēc gan mums vasarā neturpināt nodarboties ar to, kas tuvs? Nobeigumam tuvojas vēl viens mācību gads. Mūsu  studenti paguvuši pieaugt un uzzināt daudz kā jauna! Angļu valodas apgūšana mūsu skolā ļauj bērnam likvidēt valodas barjeru, paplašināt vārdu krājumu, attīstīt runāšanas iemaņas, iegūt komunikācijas pieredzi, atpūsties un atrast sev jaunus draugus.

2017. gada piedāvājumi

 

Vasaras Angļu valodas skola IH Rīgā un Jūrmalā

Britu vasaras skola IH Riga-Satva aicina bērnus no 3 līdz 17 gadiem uz interaktīvo angļu valodas kursu! Nodarbības notiek no 12. jūnija! 

Lasīt vairāk par programmu...

Sajūties kā Kembridžas students!

Piedāvājam grupu braucienus pusaudžiem no 12 gadiem uz Stafford House Summer, Kembridžā. Vasaras valodu nometne sniedz lielisku iespēju iepazīties ar vienaudžiem no visas pasaules, iepazīt citu valsti un vienlaikus uzlabot savas svešvalodu zināšanas.

Angļu valodas mācību programmu izvēle un piesātināta atpūtas programma - garantēti!

Papildinformācija

 
 

Latviešu valodas vasaras kursi Rīgā

Aicinām bērnus un pusaudžus no 5 līdz 17 gadiem latviešu valodas interaktīvajos kursos. Visiem, kas grib saprast un brīvi runāt latviski, piedāvājam aizraujošas nodarbības 2 reizes nedēļā, kā arī diskusijas un interesantus projektus.