CLOSE

british quality small

MENU
Britu vasaras skola Rīgā un Jūrmalā!
Angļu valodas kursi bērniem un pusaudžiem
Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem Anglijā
Latviešu valodas vasaras kursi Rīgā un Jūrmalā!
Aicinām bērnus un pusaudžus no 4 līdz 17 gadiem

Angļu valoda pusaudžiem no 11 līdz 14 gadiem

Teicama valodas apguves forma, kura efektīvi darbojas daudzās IH skolās, dod iespēju apgūt skolā nepieciešamās zināšanas un veiksmīgi nokārtot starptautiskos eksāmenus. Mācību process ir aizraujošs un ļoti aktīvs. Galvenā vērība tiek veltīts gramatikas bāzes veidošanai un sarunvalodas iemaņu attīstīšanai, mācību procesā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un metodes, ievērojot šī pusaudžu vecumposma psiholoģiju, intereses un vajadzības. Grupas un tematiskā ievirze tiek veidota atkarībā no studentu vecuma un zināšanu līmeņa.

No 4. jūnija līdz 24. augustam - vasaras kursi pusaudžiem Rīgā un Jūrmalā. Pievienojies jebkurā laikā!

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Kursa formāts

Grupas tiek komplektētas atkarībā no skolēnu vecuma un testa rezultātiem. Bērni un pusaudži mācās nelielās grupās no 6 līdz 10 cilvēkiem katrā, tādēļ ir iespējams izmantot dažādas mācību formas: spēles, sarunāšanos pārī, radošus uzdevumus, diskusijas.

Viena līmeņa programma paredzēta vienam akadēmiskajam mācību gadam (no septembra līdz maijam). Nodarbības notiek divas reizes nedēļā katra pa divām akadēmiskajām stundām. Vidēji kursa ilgums ir 140 akadēmiskās stundas, mācību saturs atkarīgs no konkrētas grupas mācību tempa un audzēkņu individuālajām īpatnībām.

Angļu valoda sava redzesloka paplašināšanai

Dažādu valstu tradīciju un kultūru izzināšana, diskusijas par notikumiem pasaulē, dažādi tematiski pasākumi ir tie instrumenti, kuri palīdz attīstīt angļu sarunvalodas prasmes un paplašināt savu redzesloku.

Saziņa angļu valodā palīdz attīstīt spēju efektīvi komunicēt. Nodarbību laikā bērni iegūst pašapziņu un pašpaļāvību, mācās darboties grupā, radoši domāt, plānot laiku, risināt problēmas. 

 
 

IH English Club pusaudžiem

Neformālas tikšanās, kopīgi svētki, piedzīvojumi, intelektuālās sacensības un spēles, kuras notiek IH English Club, dod iespēju pusaudžiem runāt angliski dabiskā vidē kopā ar pasniedzēju, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, kā arī iepazīstina viņus ar to valstu kultūru, kurās runā angliski.

Lasīt tālāk

 Rezultāta garantija

Komunikatīvās mācību metodes un pieredzējušo pasniedzēju centieni nodrošina stabilu zināšanu līmeni angļu valodā. Studenti viegli uztver sarunvalodu, pārliecinoši runā par dažādām tēmām, bez grūtībām lasa un analizē tekstus, kā arī studentiem ir plašs vārdu krājums.

Mūsu absolventi pārliecinoši kārto izlaiduma eksāmenus un  iestājpārbaudījumus Latvijā un ārzemēs, brīvi pārvalda angļu valodu un ir pieprasīti darba tirgū. Katru gadu 80-85% jauno studentu nāk pēc to studentu ieteikuma, kuri jau ir mācījušies mūsu skolā. IH Rīga-Satva studentu vidū ir arī tādas ģimenes, kurās jau otrā paaudze mācās mūsu skolā.

 

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums mēnesī

icon tabula euro

mēneša maksa ar atlaidi, eiro

Vispārējais kurss (A1 - B1 līmenis) 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 20% – 89.60

Vispārējais kurss (B2 - C2 līmenis)

2 х 2 ак. st. 16 ак. st.  15% – 95.20

IH English Club

kā 3. nodarbība nedēļā

1 х 2 ак. st. 8 ак. st. 50% – 28.00
IH English Club 1 х 2 ак. st. 8 ак. st. 10% – 50.40

Izvēlieties piemērotu programmu!

 

no 3 līdz 10 gadiem

Jo agrāk bērns sāk apgūt svešvalodu, jo vieglāk viņam tas padodas un noturīgākas ir zināšanas un iemaņas.

Lasīt tālāk

Link

 

no 11 līdz 14 gadiem

Kursa pamatā ir Latvijas un starptautiskie izglītības standarti, un tas pat mazliet apsteidz skolas angļu valodas programmu.

Lasīt tālāk

Link

Ārzemju programmas

Vasaras valodu nometnes sniedz lielisku iespēju iepazīties ar vienaudžiem no visas pasaules, iepazīt citu valsti un vienlaikus uzlabot savas svešvalodu zināšanas.

Lasīt tālāk

Link

 

no 15 līdz 19 gadiem

Elastīga programma, kas risina mācību uzdevumus no izlaiduma eksāmeniem līdz pat studijām ārzemju augstskolās.

Lasīt tālāk

Link


 
 

Skolas un IELTS eksāmeni

Pēc ekspertu domām, trešdaļu panākumu angļu valodas eksāmenā veido šī pārbaudījuma formāta izpratne.

Lasīt tālāk

Link

 

Vasaras programmas

Pavadīt vasaru pēc iespējas lietderīgi tepat, Rīgā un Jūrmalā!

Lasīt tālāk

Link