CLOSE

british quality small

MENU
Britu vasaras skola Rīgā un Jūrmalā!
Angļu valodas kursi bērniem un pusaudžiem
Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem Anglijā
Latviešu valodas vasaras kursi Rīgā un Jūrmalā!
Aicinām bērnus un pusaudžus no 4 līdz 17 gadiem

Angļu valoda bērniem no 3 līdz 10 gadiem

Jo agrāk bērns sāk apgūt svešvalodu, jo vieglāk viņam tas padodas un noturīgākas ir zināšanas un iemaņas. Otras valodas apguve veicina bērnu intelektuālo attīstību un palīdz tam harmoniski attīstīties. Angļu valodas kursi IH Rīga-Satva — tā ir individuāla attieksme pret katru skolēnu un viņa personisko vajadzību respektēšana. 

No 4. jūnija līdz 24. augustam - vasaras kursi bērniem no 3 gadiem. Pievienojies jebkurā laikā!

Mācību programmas

 

Aizraujošā angļu valoda bērniem

Inovatīvs angļu valodas kurss, kurš paredzēts tieši pirmsskolas un sākumskolas skolēniem. Nodarbības notiek dinamiski, pastāvīgi mainot darbības veidus, tādēļ katra nodarbība ir īsts piedzīvojums, kura laikā nemanot tiek apgūtas visas jaunās prasmes un iemaņas! Iedziļinoties angļu valodas pasaulē, audzēkņi apgūst valodu tādā līmenī, lai varētu jau no 7 gadu vecuma nokārtot starptautisko Kembridžas eksāmenu!

Programma ENGLISH+ 

Pirmskolas vecuma bērniem un jaunāko klašu skolēniem tas ir ideāls kurss, savdabīga maksimuma programma, kurai ir divas daļas - pie pasniedzēja no Latvijas un pie pasniedzēja, kam angļu valoda ir dzimtā valoda. Tā ir daudzu gadu garumā pārbaudīta mācību metode, kas darbojas lieliski! Mazuļi daudz ātrāk nekā viņu vienaudži apgūst pamatprogrammu un iemācās jaunos vārdus un izteicienus. Jau vairākus gadus programma English+ darbojas CLIL metodes ietvaros. Jūsu bērns apgūs svešvalodu līdzīgākasavu dzimto valodu. Mazuļi mācīsies matemātikas, dabas zinību, literatūras, sociālo zinību pamatus, kā arī attīstīs motoriku un dažādus domāšanas veidus (loģisko, tēlaino utt.). Tas viss notiks, runājot tikai angļu valodā!

Katras nodarbības pirmās 45 minūtes aizraujošs ceļojums angļu valodas pasaulē kopā ar skolotāju no Latvijas. Mazie studenti ar krāsainu angļu valodas mācību līdzekļu palīdzību mācās jaunos vārdus, izteikt savas domas, jautāt, saprast citu bērnu atbildes. Būs mācību grāmatas, mājas darbi un pat „eksāmens” kursa beigās. Nākamajās 45 minūtēs „stafeti” pārņem pasniedzējs, kam angļu valoda ir dzimta valoda. Mazie „pētnieki” zīmē, veido, dzied, skaita, lasa, izdod sienas avīzi. Nodarbības laikā visi sarunājas tikai angļu valodā!

 

Mācību maksa

icon tabula hat

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nod-bu daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. skaits mēnesī

icon tabula euro

mēneša maksa ar atlaidi, eiro

Aizraujošā angļu valoda 2 х 45 min. 8 ак. st. 20% – 44.80
Aizraujošā angļu valoda 2 х 60 min. ≈ 11 ак. st. 15% – 65.45
Brīvdienu grupa 1 х 2 ак. st. 8 ак. st.  10% – 50.40 
English+ 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 25% – 84.00

Kā māca bērnus IH Rīga-Satva?

Fotolia 89049448 Children medium

Kā visdārgākajās skolās!

Šāda mācību metode ir augstas klases starptautiskajās skolās, kurās mācās bērni no dažādām valstīm. Mācības notiek spēļu un rotaļu veidā un tikai angliski! Tas palīdz mazuļiem veiksmīgi apgūt angļu valodu un sagatavoties mācībām skolā, nezaudējot dabas doto zinātkāri un vēlēšanos visu izzināt.

Angļu valodas zināšanas un prasme efektīvi sarunāties ir liela priekšrocība. Jūsu bērns varēs apgūt pamata leksiku līdz 500 angļu valodas vārdu, iemācīties lasīt un rakstīt angļu valodā, iegūt tik svarīgo mācību un saziņas pieredzi adaptācijai mācībām skolā.

Kurss berniem

Skolas gaisotne un mājas darbi

Skolā tiek radīta bērnam vispiemērotākā gaisotne. Mēs īpaši iekārtojam un dekorējam bērnu auditorijas, aktīvi izmantojam mūsdienu multimediju tehnoloģijas. Jūsu bērns apmeklēs nodarbības IH Rīga-Satva ar interesi un labprāt mācīsies.

Nodarbībās tiek izmantotas krāsainas angļu valodas mācību grāmatas – spilgti, viegli uzskatāmi un mūsdienīgi mācību materiāli, atbilstoši katrai vecuma grupai. Tie tiek papildināti IH izstrādātajiem ar metodiskajiem līdzekļiem, video un audio materiāliem.

Pildot uzdevumus darba burtnīcā, bērni mājās nostiprina savas zināšanas. Mājas darbs – tas ir ne tikai rakstisks uzdevums, bet arī izrunas nostiprināšana un klausīšanās iemaņu attīstīšana. Bērni mācās dziesmas un dzejoļus, skatās videomateriālus, kuros redzami mācību grāmatas personāži. Mājas darbu saturs cieši saistīts ar klasē apgūto mācību materiālu.

Devochki v parke 1

Ērts saraksts

Angļu valodas kurss bērniem paredzēts visam akadēmiskajam mācību gadam no septembra līdz maijam. Nodarbības ilgums no 30 minūtēm līdz 45, 60 vai 90 minūtēm. Laiks un ilgums atkarīgs no vecuma, programmas un vecāku vēlmes. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā. Iespējams mācīties arī vienu reizi nedēļā, ja bērns mācās svešvalodu arī bērnudārzā vai skolā. Šajā gadījumā progress būs daudz lēnāks nekā vienaudžiem, kuri regulāri mācās svešvalodu.

Nodarbības grupā notiek vienu, divas vai trīs reizes nedēļā, nodarbība ilgst no 45 minūtēm līdz pusotrai stundai. Mūsu konsultants piemeklēs jums piemērotu nodarbību sarakstu, paredzot jūsu vēlmes, un piedāvās visizdevīgāko mācību variantu.

Lai uzzinātu savu sarakstu, piereģistrējieties.

 

Izvēlieties piemērotu programmu!

 

no 3 līdz 10 gadiem

Jo agrāk bērns sāk apgūt svešvalodu, jo vieglāk viņam tas padodas un noturīgākas ir zināšanas un iemaņas.

Lasīt tālāk

Link

 

no 11 līdz 14 gadiem

Kursa pamatā ir Latvijas un starptautiskie izglītības standarti, un tas pat mazliet apsteidz skolas angļu valodas programmu.

Lasīt tālāk

Link

Ārzemju programmas

Vasaras valodu nometnes sniedz lielisku iespēju iepazīties ar vienaudžiem no visas pasaules, iepazīt citu valsti un vienlaikus uzlabot savas svešvalodu zināšanas.

Lasīt tālāk

Link

 

no 15 līdz 19 gadiem

Elastīga programma, kas risina mācību uzdevumus no izlaiduma eksāmeniem līdz pat studijām ārzemju augstskolās.

Lasīt tālāk

Link


 
 

Skolas un IELTS eksāmeni

Pēc ekspertu domām, trešdaļu panākumu angļu valodas eksāmenā veido šī pārbaudījuma formāta izpratne.

Lasīt tālāk

Link

 

Vasaras programmas

Pavadīt vasaru pēc iespējas lietderīgi tepat, Rīgā un Jūrmalā!

Lasīt tālāk

Link