CLOSE

british quality small

MENU
Britu vasaras skola Rīgā un Jūrmalā!
Angļu valodas kursi bērniem un pusaudžiem
Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem Anglijā
Latviešu valodas vasaras kursi Rīgā un Jūrmalā!
Aicinām bērnus un pusaudžus no 4 līdz 17 gadiem

Angļu valodas kursi bērniem

IH Rīga-Satva valodas skolā tiek mācīti bērni no trīs gadu vecuma. Speciāli izstrādātas angļu valodas apmācības programmas domātas pirmsskolas vecuma bērniem un jaunāko klašu skolēniem vecumā līdz 12 gadiem. Nākamo poliglotu apmācības process veidots, ievērojot vecuma posma īpatnības un bērnu audzināšanas atšķirības. Jauno studentu nodarbības noteikti veidotas ar spēles elementiem, lai padarītu jaunās leksikas iegaumēšanas un valodas barjeras likvidēšanas procesu aizraujošu un interesantu bērna prātam.

No 4. jūnija līdz 24. augustam - vasaras kursi bērniem un pusaudžiem no 3 līdz 17 gadiem. Pievienojies jebkurā  laikā!

Kā māca bērnus IH Rīga-Satva?

 

Pasniedzēji – mūsu skolas dvēsele

Pie mums strādā tikai īsti savas profesijas meistari, kuriem no sirds patīk viņu darbs. Viens no pedagoga svarīgākajiem uzdevumiem ir radīt skolēnos interesi un mīlestību pret valodu. Lai sasniegtu šo mērķi, viņi izmanto visu savu talantu un šarmu, kā arī mūsdienu tehnoloģiju iespējas. Būtiska ir pasniedzēju kvalifikācija un personīgās īpašības. Obligāta prasība ir darba pieredze un CELTA Kembridžas Universitātes diploms, lieliskas komunikācijas prasmes, aizrautība ar savu profesiju un tieksme pastāvīgi mācīties.

Lasīt tālāk...

Komunikatīvā metode

Nodarbības tiek veidotas tā, lai skolēni varētu pēc iespējas vairāk sarunāties svešvalodā. Aizraujošas mācību formas un on-line komponentu izmantošana palīdz pusaudžiem ar interesi pildīt mājas darbus. IH English Club tematiskie pasākumi – kopīgie svētki, spēles, meistarklases un piedzīvojumu spēles – ir lieliska iespēja runāt angliski nepiespiestā gaisotnē ar saviem vienaudžiem.

Lasīt tālāk...

 
 

Komunikatīvo spēju attīstīšana

Konkurētspēja, kas tik ļoti bērniem nepieciešama nākotnē, veidojas jau no agrīnas bērnības. Nodarbību laikā ne tikai tiek apgūta angļu valoda, bet arī prasme efektīvi diskutēt ar citiem cilvēkiem. Saziņa angļu valodā palīdz attīstīt spēju efektīvi komunicēt. Nodarbību laikā bērni iegūst pašapziņu un pašpaļāvību, mācās darboties grupā, radoši domāt, plānot laiku un risināt problēmas.

Nodarbības grupās

Grupas tiek veidotas, ņemot vērā valodas zināšanu līmeni un studentu vecumu. Bērni un jaunieši mācās 6 - 10 studentu grupās. Tas ļauj izmantot dažādas mācību metodes nodarbību laikā – spēles, darbošanos pāros, radošos uzdevumus, diskusijas.

 
 

Individuālās nodarbības

Mēs pilnībā adaptējam individuālo nodarbību programmu jūsu bērna konkrētiem mērķiem un īpatnībām. Atkarībā no zināšanu līmeņa jūsu bērnam ir visas mācību priekšrocības IH Rīga-Satva. Mēs saskaņojam ērtu stundu sarakstu un piedāvājam individuālo konsultantu.

Skolas un vecāku sadarbība

Sadaļā „Personīgais kabinets" var iepazīties ar studenta mācību norisi, uzzināt pārbaudījumu rezultātus un pasniedzēja ieteikumus. Grupu vadītājs regulāri pārrauga katra studenta nodarbību apmeklējumu. Informētība par studenta sekmēm palīdz pasniedzējam savlaicīgi sniegt nepieciešamo palīdzību valodas apguvē.

 
 

Ērts saraksts

Nodarbības grupā notiek vienu, divas vai trīs reizes nedēļā, nodarbība ilgst no 45 minūtēm līdz pusotrai stundai. Mūsu konsultants piemeklēs jums piemērotu nodarbību sarakstu, paredzot jūsu vēlmes, un piedāvās visizdevīgāko mācību variantu. Lai uzzinātu savu sarakstu, piereģistrējieties.

Rezultāta garantija

Mēs garantējam veiksmīgu programmas apguvi, ja

  • programma atbilst studenta zināšanu līmenim
  • nodarbību apmeklējums nav mazāks par 85%
  • regulāri tiek pildīti mājas darbi
  • notiek aktīva dalība nodarbību laikā

Mūsu studenti pārliecinoši kārto izlaiduma un iestājeksāmenus Latvijā un ārzemēs, brīvi sarunājas angliski un tā rezultātā ir pieprasīti darba tirgū.