CLOSE

british quality small

MENU
Britu vasaras skola Rīgā un Jūrmalā!
Angļu valodas kursi bērniem un pusaudžiem
Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem Anglijā
Latviešu valodas vasaras kursi Rīgā un Jūrmalā!
Aicinām bērnus un pusaudžus no 4 līdz 17 gadiem

Angļu valoda bērniem un pieaugušajiem

Piedāvājam plašu valodu apguves programmu izvēli bērniem un pieaugušajiem. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties jums piemērotu grupu un mācību kursu. Pašas populārākās skolas programmas ir jūsu rīcībā!

Pieaugušajiem

Mēs mainām tradicionālo angļu valodas apguves metodi pret metodi, kad students pilnībā atrodas apgūstamās valodas vidē!

Lasīt tālāk

Link

                                                                                               

Bērniem un pusaudžiem

Otras valodas apguve veicina bērnu intelektuālo attīstību un palīdz tam harmoniski attīstīties.

Vasaras programmas no 4. jūnija līdz 24. augustam!

Lasīt tālāk

Link

Pasniedzēji IH Rīga-Satva

Ian video1

Ian Raby

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Rezultāti

Maksimāla materiāla apguves efektivitāte minimālā termiņā. Mūsu kursu galvenais uzdevums – izveidot labas sarunvalodas iemaņas svešvalodā. Visi studenti, kuri ir apguvuši pilnu kursu pēc viena līmeņa programmas, sasniedz ievērojamu progresu savās zināšanās. Tas tiek apliecināts gan ar IH Rīga-Satva starptautisko sertifikātu, gan ar Latvijas Republikas valsts diplomu par profesionālās angļu valodas zināšanu līmeni. Mācību efektivitātes labākais pierādījums ir mūsu studentu panākumi skolas un starptautiskajos eksāmenos, viņu darba vietā, kā arī panākumi citās dzīves jomās.

Kvalificēti pasniedzēji

Visiem mūsu pasniedzējiem gan no Latvijas, gan ārvalstīm ir augsta profesionālā kvalifikācija, kuru apstiprina starptautiskie sertifikāti Cambridge CELTA un DELTA. Viņiem ir augsts valodas zināšanu līmenis, liela valodas pasniegšanas pieredze, prasme strādāt ar saviem studentiem un mīlestība pret izvēlēto profesiju. Pasniedzēji pastāvīgi paaugstina savu kvalifikācijas līmeni, piedalās starptautiskos semināros un apgūst jaunākās valodas mācīšanas metodes. Mums ir stingra pasniedzēju atlase, mēs pieņemam darbā tikai labākos no labākajiem

Lasīt tālāk

 
 

Mācību metode

Mācību procesā tiek izmantota unikālā komunikatīvā metode, kura ir efektīva jebkurā valodas apguves līmenī. Tas ir ļoti praktisks kurss, kura laikā galvenā uzmanība tiek vērsta sarunvalodas attīstībai un valodas barjeras pārvarēšanai. Ar šīs metodes palīdzību svešvaloda tiek apgūta ne tikai pēc loģikas principiem, bet arī intuitīvi, līdzīgi kā agrāk apguvāt dzimto valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt ātri, viegli un efektīvi. Atkarībā no intensitātes un sarežģītības pakāpes viena līmeņa materiāls tiek apgūts laikā no 5 nedēļām līdz 8 mēnešiem.

Lasīt tālāk...

Līmeņi

IH Rīga-Satva kursos svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai tiek izmantota CEFR sistēma (Common European Framework of Refrence), kura ir apstiprināta Eiropas Padomē 2001. gadā kā pamats jebkuras svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai.

 

 

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos pēc līmeņa un vecuma piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt anketu un izpildīt bezmaksas testu.

Rakstisko un mutisko testu var veikt:

  • pie mums, birojā darba dienās no 9:00 līdz 19:00.
  • on-line. Pieaugušie studenti un bērni, vecāki par desmit gadiem, var notestēt sevi tieši tagad, izpildot testu.

Pēc tam jūs vienkārši aizpildāt pieteikumu un ierodaties birojā jums ērtā laikā, lai veiktu mutvārdu testēšanu un piemeklētu jūsu zināšanām un vēlmēm atbilstošu grupu.

Studentiem, kuri sāk mācīties svešvalodu „no nulles”, nav nepieciešams aizpildīt testu. Lai pieteiktos kursos, ir pietiekami vienkārši piezvanīt un pieteikties kursos pa tālruņa numuru 67 226 641.