CLOSE

british quality small

MENU
Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem Anglijā and Grieķijā
NEW 2017 - semināru kurss angļu valodā!
Semināros aplūkosim tikai aktuālās tēmas!
Eiropas valodu kursi IH Rīga-Satva
Mācām angļu, latviešu, spāņu, franču, itāļu un vācu valodu Rīgas centrā!

Pieteikties


Vārds Uzvārds / Tālrunis*
E-pasts*
Kurss
Vecums
Vieta*
Papildus informācija

Jaunumi

express 1

Angļu un Spāņu valodas 6 nedēļu laikā!

Jauna mācību programma tiem, kam patīk ceļot! Nodarbības sākums jau februārī!

Kursa programmā ir iekļautas tēmas, kas ir tik ļoti nepieciešamas ārzemju braucienu laikā: saruna viesnīcā, restorānā, lidostā, dzelzceļa stacijā, lielveikalā.

Papildinformācija

workshop news

NEW 2017 - semināru kurss angļu valodā

Dāvana tiem, kuri vēlas apgūt angļu valodu!

Esam izstrādājuši īpašu semināru programmu, kuru vadīs mūsu skolas pieredzējušie ārzemju pasniedzēji. Jums būs iespēja apspriest aktuālās tēmas, bagātināt savu vārdu krājumu ar jauniem un noderīgiem izteicieniem un aktīvi piedalīties nodarbībās.

Semināros aplūkosim tikai aktuālās tēmas!

Papildinformācija

Mēs mainām priekšstatu par svešvalodas apguvi!

 

Lieliska gaisotne

Gandarījums par mācību norisi palīdz pārvarēt psiholoģisko valodas barjeru. Draudzīga gaisotne nodarbību laikā nelielā grupā vai pārī kopā ar pasniedzēju palīdz studentiem atraisīties. Zūd kautrīgums un bailes, tā vietā rodas prieks par sarunāšanos angļu valodā!

Vairāk nekā tehnoloģijas

Nekādas garlaicīgas mācīšanās no galvas! Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, valodas apguves process atgādina piedzīvojumu spēli. Sarunāšanās ar pasniedzēju, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, interesanti video, mūzika un interaktīvi uzdevumi – tas ir tik aizraujoši

 
 

 

Zināšanu novērtēšana

Lai pārliecinātos, ka jūs pārliecinoši virzāties pretim izvirzītajiem mērķiem, tiek veikta regulāra zināšanu pārbaude. Pastāvīga sekmju kontrole palīdz pasniedzējam pārliecināties par jūsu sasniegumiem un savlaicīgi sniegt nepieciešamo palīdzību.

Ja esat apmeklējis 95% nodarbību pie pasniedzēja tāda valodas zināšanu līmeņa grupā, kādu esam ieteikuši pēc testa rezultātiem, un esat pildījis 80% mājasdarbu, bet neesat nokārtojis testu mācību līmeņa beigās, jūs varat mācīties vēlreiz to pašu kursu pilnīgi bez maksas.

Profesionālisms

IH Rīga-Satva pasniedzēji ir

  • pieredzējuši, talantīgi, viņi pastāvīgi paaugstina savu profesionālo kvalifikāciju,
  • aizrautīgi, viņi mīl un prot strādāt ar sirdi un dvēseli,
  • Kembridžas Universitātes CELTA sertifikāta ieguvēji.

 

 

Pastāvīga pilnveidošanās

Mācību metožu, materiālu, tehnisko līdzekļu uzlabošana, jaunu on-line komponentu izstrādāšana ir daļa no IH galvenā biroja Londonā speciālistu darba.

 

Personiskais menedžeris

Individuāla un uzmanīga attieksme pret katru skolēnu ir tas, kas nodrošina augstu efektivitāti un garantē jūsu mērķu sasniegšanu.

 
 

Valodas studijas ārzemēs

Grupu braucieni aktīva un profesionāla pedagoga pavadībā uz saulaino Grieķiju, Īriju vai klasisko Angliju. Paļaujieties uz mūsu divdesmit gadu pieredzi. Mēs piedāvājam tikai labāko, pārbaudītas skolas ārzemēs!

Lieliski rezultāti

Skolas 23 gadu darbības laikā tūkstošiem studentu ir veiksmīgi apguvuši angļu valodu. Rezultāti ir redzami kā uz delnas: skolas un starptautiskos eksāmenus ir nokārtojuši 92% IH Rīga-Satva absolventu.