CLOSE

british quality small

MENU
IH Rīga-Satva – 25 gadi kopā ar jums!
Britu izglītības tradīcijas - jūsu panākumu ķīla
Mums uzticas! Mūs iesaka!
9 no 10 mūsu studentiem iesaka mācīties IH Riga-Satva
Eiropas valodu kursi IH Rīga-Satva
Mācām angļu, latviešu, spāņu, franču, itāļu un vācu valodu Rīgas centrā!

Pieteikties


Vārds Uzvārds / Tālrunis*
E-pasts*
Kurss
Vecums
Vieta*
Papildus informācija

Jaunumi

pumpkin 1000

Pumpkin Carving

26.10.2018., 17:00 - 18:00

Aicinām bērnus no 6 līdz 15 gadiem piedalīties jautros IH Rīga-Satva pasākumos. 26. oktobrī dekorēsim kopā skolu Halloween noskaņās. Izveidosim visstilīgāko Jack O’Lantern!

Piesakieties savās grupās pie pasniedzējiem!

movie night

Helovīna filmu vakars pusaudžiem!

30.10.2018., 18:45 - 20:30

Pievienojies mums spocīgo filmu un popkorna vakarā! "The Woman in Black"  ir gotikas šausmu filma balstīta uz populāra spoku  stāsta, ar Danielu Redklifu galvenajā lomā.

Piesakieties savās grupās pie pasniedzējiem! Pasākums paredzēts 15-19 gadīgiem pusaudžiem.

adult education 1500

Akcija! Angļu valoda pieaugušajiem 1 nodarbība mēnesī bezmaksas!

Sarunvalodas apguvi veicina intensīva saziņa ar dažādiem pasniedzējiem. Studenti iemācās uztvert daudzveidīgu izrunu un pasniegšanas stilu.

Nāciet mācīties no rītiem - jums ir ieplānota BEZMAKSAS nodarbība ar ārzemju pasniedzēju!

languages

Mācām spāņu, franču, itāļu un vācu valodu Rīgas centrā!

Dažādi valodu zināšanu līmeņi bērniem un pieaugušajiem. Pievienojies!

Mēs mainām priekšstatu par svešvalodas apguvi!

 

Rezultāti

Noturīgas zināšanas – īsā laikā! Kursa pamatmērķis – attīstīt raitas sarunvalodas iemaņas svešvalodā. Kursa beigās studentu sekmes liecina par ievērojamu progresu valodas pratībā. To apstiprina IH Rīga-Satva starptautiskais sertifikāts, kā arī profesionāla līmeņa angļu valodas speciālistiem piešķirtais Latvijas Republikas valsts diploms. Mācību centra panākumi izpaužas mūsu studentu sasniegumos skolas un starptautiskajos eksāmenos, karjeras izaugsmē un veiksmīgā dzīves pieredzē. Skolas 25 gadu darbības laikā tūkstošiem studentu ir veiksmīgi apguvuši angļu valodu. Rezultāti ir redzami kā uz delnas: skolas un starptautiskos eksāmenus ir nokārtojuši 92% IH Rīga-Satva absolventu.

Profesionāli pasniedzēji

Visi mūsu Latvijas un ārvalstu pasniedzēji ieguvuši augstāko profesionālo kvalifikāciju, ko apliecina starptautiskie Kembridžas CELTA un DELTA sertifikāti. Pedagogi pilnībā pārvalda izvēlēto valodu un ieguvuši bagātīgu amata pieredzi kā sava aroda entuziasti. Pasniedzēji regulāri pilnveido profesionālās iemaņas, piedaloties starptautiskos semināros un iepazīstot jaunākās valodas mācību metodes. Veicam rūpīgu personāla atlasi, savā komandā pieņemot vien labākos no labākajiem!

 
 

Zināšanu novērtēšana

Lai pārliecinātos, ka jūs pārliecinoši virzāties pretim izvirzītajiem mērķiem, tiek veikta regulāra zināšanu pārbaude. Pastāvīga sekmju kontrole palīdz pasniedzējam pārliecināties par jūsu sasniegumiem un savlaicīgi sniegt nepieciešamo palīdzību.

Ja esat apmeklējis 95% nodarbību pie pasniedzēja tāda valodas zināšanu līmeņa grupā, kādu esam ieteikuši pēc testa rezultātiem, un esat pildījis 80% mājasdarbu, bet neesat nokārtojis testu mācību līmeņa beigās, jūs varat mācīties vēlreiz to pašu kursu pilnīgi bez maksas.

Personiskais menedžeris

Individuāla un uzmanīga attieksme pret katru skolēnu ir tas, kas nodrošina augstu efektivitāti un garantē jūsu mērķu sasniegšanu.

 
 

Valodas studijas ārzemēs

Grupu braucieni aktīva un profesionāla pedagoga pavadībā uz saulaino Grieķiju, Īriju vai klasisko Angliju. Paļaujieties uz mūsu divdesmit gadu pieredzi. Mēs piedāvājam tikai labāko, pārbaudītas skolas ārzemēs!