CLOSE

british quality small

MENU
Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem Anglijā
Britu vasaras skola Rīgā un Jūrmalā!
Angļu valodas kursi bērniem un pusaudžiem

Pieteikties


Vārds Uzvārds / Tālrunis*
E-pasts*
Kurss
Vecums
Vieta*
Papildus informācija

Jaunumi

openday summer 1500 lv

Britu vasaras skola IH, Rīgā un Jūrmalā

IH Rīga-Satva ar nepacietību gaida vasaras skolas atvēršanu gan Rīgā, gan Jūrmalā. Angļu valodas kursi bērniem un pusaudžiem no 3 līdz 17 gadiem sākas no 12. jūnija. Maijā jums kā pirmajiem būs iespēja apmeklēt bezmaksas aizraujošu meistarklasi!
SUMMER OPEN DAY#2017 8. jūnijā Jūrmalā

Reģistrējieties un nāciet uz atvērto durvju dienām!

Papildinformācija

Satva SA delfi1 1024x620 LV

Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!

Piedāvājam grupu braucienus bērniem uz starptautiskām vasaras nometnēm. Vasaras valodu nometnes sniedz lielisku iespēju iepazīties ar vienaudžiem no visas pasaules, iepazīt citu valsti un vienlaikus uzlabot savas svešvalodu zināšanas. Piesakieties uz brīvajām vietām! 
Akcija! Visiem studentiem, kuri noslēdz līgumu par braucienu uz Angliju  -  20 BEZMAKSAS angļu valodas stundas vasarā Rīgā vai Jūrmalā!

Papildinformācija

site 1500x1000 lv

Vasara jau sākas! Atlaides līdz 50%!

Angļu valodas mācības pieaugušajiem!

Visi zināšanu līmeņi! 

Papildinformācija

Mēs mainām priekšstatu par svešvalodas apguvi!

 

Lieliska gaisotne

Gandarījums par mācību norisi palīdz pārvarēt psiholoģisko valodas barjeru. Draudzīga gaisotne nodarbību laikā nelielā grupā vai pārī kopā ar pasniedzēju palīdz studentiem atraisīties. Zūd kautrīgums un bailes, tā vietā rodas prieks par sarunāšanos angļu valodā!

Vairāk nekā tehnoloģijas

Nekādas garlaicīgas mācīšanās no galvas! Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, valodas apguves process atgādina piedzīvojumu spēli. Sarunāšanās ar pasniedzēju, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, interesanti video, mūzika un interaktīvi uzdevumi – tas ir tik aizraujoši

 
 

 

Zināšanu novērtēšana

Lai pārliecinātos, ka jūs pārliecinoši virzāties pretim izvirzītajiem mērķiem, tiek veikta regulāra zināšanu pārbaude. Pastāvīga sekmju kontrole palīdz pasniedzējam pārliecināties par jūsu sasniegumiem un savlaicīgi sniegt nepieciešamo palīdzību.

Ja esat apmeklējis 95% nodarbību pie pasniedzēja tāda valodas zināšanu līmeņa grupā, kādu esam ieteikuši pēc testa rezultātiem, un esat pildījis 80% mājasdarbu, bet neesat nokārtojis testu mācību līmeņa beigās, jūs varat mācīties vēlreiz to pašu kursu pilnīgi bez maksas.

Profesionālisms

IH Rīga-Satva pasniedzēji ir

  • pieredzējuši, talantīgi, viņi pastāvīgi paaugstina savu profesionālo kvalifikāciju,
  • aizrautīgi, viņi mīl un prot strādāt ar sirdi un dvēseli,
  • Kembridžas Universitātes CELTA sertifikāta ieguvēji.

 

 

Pastāvīga pilnveidošanās

Mācību metožu, materiālu, tehnisko līdzekļu uzlabošana, jaunu on-line komponentu izstrādāšana ir daļa no IH galvenā biroja Londonā speciālistu darba.

 

Personiskais menedžeris

Individuāla un uzmanīga attieksme pret katru skolēnu ir tas, kas nodrošina augstu efektivitāti un garantē jūsu mērķu sasniegšanu.

 
 

Valodas studijas ārzemēs

Grupu braucieni aktīva un profesionāla pedagoga pavadībā uz saulaino Grieķiju, Īriju vai klasisko Angliju. Paļaujieties uz mūsu divdesmit gadu pieredzi. Mēs piedāvājam tikai labāko, pārbaudītas skolas ārzemēs!

Lieliski rezultāti

Skolas 23 gadu darbības laikā tūkstošiem studentu ir veiksmīgi apguvuši angļu valodu. Rezultāti ir redzami kā uz delnas: skolas un starptautiskos eksāmenus ir nokārtojuši 92% IH Rīga-Satva absolventu.