CLOSE

british quality small

MENU
25 gadi kopā ar jums!
Britu izglītības tradīcijas - jūsu panākumu ķīla
Mums uzticas! Mūs iesaka!
9 no 10 mūsu studentiem iesaka mācīties IH Riga-Satva

Pieteikties


Vārds Uzvārds / Tālrunis*
E-pasts*
Kurss
Vecums
Vieta*
Papildus informācija

Jaunumi

satva25

MUMS APRIT 25 GADI!

Skolas vēsture iesākās 1993. gada 17. decembrī un turpinās vēl šobaltdien! Jau 25 gadus International House Rīga-Satva studenti lepojas ar izcilām sekmēm skolā, veiksmīgi kārto eksāmenus un iestājas pasaules ietekmīgākajās augstskolās, iegūtās valodas zināšanas pārliecinoši pielietojot studijās, ceļojumos un ikdienas dzīvē.

Ceturtdaļgadsimta gaitā skola izturējusi laika pārbaudi. Par savu svarīgāko sasniegumu uzskatām uzticības pilnās un sirsnīgās attiecības, kādas izdevies izveidot ar jums - mūsu cienījamajiem studentiem.

Pateicamies par Jūsu uzticību!

Celta fb 2019

CELTA Rīgā!

IH Rīga-Satva ir Kembridžas Universitātes oficiālais sadarbības partneris Baltijā, kas sagatavo angļu valodas pasniedzējus.

Piedāvājam 11 nedēļu programmu no 28.01.2019. līdz 12.04.2019. Part-time programma ērti savienojama ar darbu vai studijām. Pamatlekcijas un praktiskās nodarbības rīta pusē - no plkst. 9:00 - 13:30.

Kā pieteikties? Sazinieties ar mums - dos@ihriga.lv

languages

Mācām spāņu, franču, itāļu un vācu valodu Rīgas centrā!

Dažādi valodu zināšanu līmeņi bērniem un pieaugušajiem. Pievienojies!

Mēs mainām priekšstatu par svešvalodas apguvi!

 

Rezultāti

Noturīgas zināšanas – īsā laikā! Kursa pamatmērķis – attīstīt raitas sarunvalodas iemaņas svešvalodā. Kursa beigās studentu sekmes liecina par ievērojamu progresu valodas pratībā. To apstiprina IH Rīga-Satva starptautiskais sertifikāts, kā arī profesionāla līmeņa angļu valodas speciālistiem piešķirtais Latvijas Republikas valsts diploms. Mācību centra panākumi izpaužas mūsu studentu sasniegumos skolas un starptautiskajos eksāmenos, karjeras izaugsmē un veiksmīgā dzīves pieredzē. Skolas 25 gadu darbības laikā tūkstošiem studentu ir veiksmīgi apguvuši angļu valodu. Rezultāti ir redzami kā uz delnas: skolas un starptautiskos eksāmenus ir nokārtojuši 92% IH Rīga-Satva absolventu.

Profesionāli pasniedzēji

Visi mūsu Latvijas un ārvalstu pasniedzēji ieguvuši augstāko profesionālo kvalifikāciju, ko apliecina starptautiskie Kembridžas CELTA un DELTA sertifikāti. Pedagogi pilnībā pārvalda izvēlēto valodu un ieguvuši bagātīgu amata pieredzi kā sava aroda entuziasti. Pasniedzēji regulāri pilnveido profesionālās iemaņas, piedaloties starptautiskos semināros un iepazīstot jaunākās valodas mācību metodes. Veicam rūpīgu personāla atlasi, savā komandā pieņemot vien labākos no labākajiem!

 
 

Zināšanu novērtēšana

Lai pārliecinātos, ka jūs pārliecinoši virzāties pretim izvirzītajiem mērķiem, tiek veikta regulāra zināšanu pārbaude. Pastāvīga sekmju kontrole palīdz pasniedzējam pārliecināties par jūsu sasniegumiem un savlaicīgi sniegt nepieciešamo palīdzību.

Ja esat apmeklējis 95% nodarbību pie pasniedzēja tāda valodas zināšanu līmeņa grupā, kādu esam ieteikuši pēc testa rezultātiem, un esat pildījis 80% mājasdarbu, bet neesat nokārtojis testu mācību līmeņa beigās, jūs varat mācīties vēlreiz to pašu kursu pilnīgi bez maksas.

Personiskais menedžeris

Individuāla un uzmanīga attieksme pret katru skolēnu ir tas, kas nodrošina augstu efektivitāti un garantē jūsu mērķu sasniegšanu.

 
 

Valodas studijas ārzemēs

Grupu braucieni aktīva un profesionāla pedagoga pavadībā uz saulaino Grieķiju, Īriju vai klasisko Angliju. Paļaujieties uz mūsu divdesmit gadu pieredzi. Mēs piedāvājam tikai labāko, pārbaudītas skolas ārzemēs!