forgot password?
Valodu kursu konsultante: 67-22-66-41

Welcome!

Atrodiet valodu kursus
Aizpildiet bezmaksas testu

Pasūtiet tiešsaistē vai zvaniet

67-22-66-41

News

Īpašs piedāvājums vasaras grupu braucieniem uz Angliju 2014

Studenti, kuri līdz 17. aprīlīm noslēguši līgumu jebkuram grupveida braucienam, saņems atlaidi - līdz 100 EUR + 20 bezmaksas angļu valodas nodarbību vasarā, mūsu skolā Rīga!

... Lasīt...

ISC Haileybury College: 5 iemesli, kāpēc mūsu student jau 15 gadus izvēlas ISC

Angļu valoda Anglijā: 5 iemesli šovasar izvēlēties IH-Edinburgh

Churchill House Abbots Bromley: atrodiet 5 atšķirības no citām angļu skolām!

Jaunums-2014! Grupu brauciens valodu skolā IH Malta

5 iemesli, kāpēc angļu valodu mācīties Vidusjūrā.

... Lasīt...

Valodu mācības ar NVA kuponiem Rīgā un Jūrmalā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Eiropas sociālā fonda projekta "Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām" ietvaros piedāvā nodarbinātām un pašnodarbinātām personām, kas atbilst NVA izvirzītajiem nosacījumiem, pieteikties profesionālās pilnveides programmu un neformālās izglītības programmu, t.sk., SVEŠVALODU, apguvei.

Sākot no 2014.gada 27.janvāra (pirmdiena) no pulksten 10.00 personas varēs pieteikties Eiropas Sociālā fonda projekta „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām” pasākumiem elektroniski reģistrējoties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mājas lapā.

... Lasīt...

Valodu apmācība pieaugušajiem

Ņemot vērā mūsu studentu spējas un vēlmes, mēs piedāvājam dažādus apmācību variantus. Vadoties pēc mūsu pieredzes, pats efektīvākais variants valodas apguvei pieaugušajiem ir nodarbības 2 reizes nedēļā, no kurām katra ilgst 3 akadēmiskās stundas, t.i., intensīvais programmas „Vispārējā svešvaloda pieaugušajiem” variants. Šajā kursā divatā darbojas vietējais un ārzemju pasniedzējs, kuram svešvaloda ir dzimtā. Nodarbībās uzsvars tiek liekts uz mutisko runu. Pieejami arī – diskusiju klubs, „social club”, lingvistiskā laboratorija un pašmācības centrs.

... Lasīt...

Valodu kursi pusaudžiem

Un, kā jau parasti, jaunajā mācību gadā gaidīsim mūsu pateicīgākos un pastāvīgākos studentus – vidējo un vecāko klašu skolēnus. Programmas bērniem 9-12 gadu vecumā  - ir speciāli izstrādātas apmācību programmas, kuras veiksmīgi tiek pielietotas vairākās IH skolās. IH kursi ir īpaši ar to, ka šo programmu izstrādē tiek izmantoti Kembridžas eksāmenu standarti bērniem un pusaudžiem, kas ļauj daudz precīzāk un efektīvāk izsekot katra bērnu progresam valodas apgūšanā. Programma var tikt papildināta ar trešo nodarbību diskusiju klubā ar pasniedzēju, kam svešvaloda ir dzimtā. 

„ Angļu valoda pusaudžiem”:  - uzsvars tiek likts uz gramatisko pamatu izveidošanu un runāšanas attīstīšanu, savukārt mācību materiāli tiek piemeklēti, ņemot vērā vecuma grupas intereses. Šī gada jauninājums – jauni mācību palīgmateriāli ar apjomīgu interaktīvo komponenti – interesantiem un mūsdienīgiem materiāliem darbam klasē, kā arī elektroniskajām darba burtnīcām efektīvākam darbam mājās.

Vēl viens pārsteigums un jubilejas gada jauninājums ir English Club. Tas ir atjaunināts diskusiju kluba variants, kurš būs ne tikai interesantāks, bet arī daudz efektīvāks. Mūsu jaunais diskusiju klubs sastāvēs no četrām daļām. Līdz ar to, mūsu studenti apmeklēs 4 nodarbības mēnesī, no kurām katrai būs sava ievirze: diskusiju klubs, film club, reading club, creative writing,.

Vietējais pedagogs vai pasniedzējs, kuram svešvaloda ir dzimtā, sarunvalodas kurss, nopietna sagatavošanās 9. vai 12. klases eksāmena un IELTS kārtošanai – izvēle ir Jūsu ziņā!

... Lasīt...

Pašiem mazākajiem (vecumā no 3 līdz 8 gadiem)

IH Riga-Satva piedāvā unikālu kursu – „Aizraujošā angļu valoda”. Valodas pamati tiek likti nepiespiestā jautru spēļu atmosfērā. Pateicoties komunikatīvajai metodei bērni apgūst svešvalodu tā, it kā apgūtu dzimto valodu, sazinoties ģimenes lokā. Bērnam, kurš valodu apguvis no agrīna vecuma, nekad nebūs valodas barjeras, viņam attīstīsies izcila izruna un viņš daudz vieglāk spēs uztvert runu svešvalodā.

Vēl viena programma jaunākajiem studentiem ir „Angļu valoda +”. Šajā programmā ar bērniem darbojas vietējais pedagogs pārī ar pasniedzēju, kuram svešvaloda ir dzimtā. Izmantojot šādu pieeju, bērni ātri apgūst pamatprogrammu un uzkrāj jaunus vārdus un izteicienus. Mūsu mazie „pētnieki” zīmēs, sacerēs dziesmas un uzņems filmas, sazinoties angļu valodā

... Lasīt...

Mūsu labākie studenti-2013