forgot password?

Efektīvas svešvalodu mācības

Rīga, centrs: 67-22-66-41 Ķengarags, Zolitūde, Āgenskalns, Jūrmala: 29-42-99-45

Atrodiet valodu kursus
Aizpildiet bezmaksas testu

Pasūtiet tiešsaistē vai zvaniet

67-22-66-41
Izvēlieties studenta vecumu un kursu:
Valodas: 3-6 7-9 10-12 13-18 18+

Angļu valodaAngļu

Latviešu valodaLatviešu

Vācu valodaVācu

Franču valodaFranču

Itāļu valodaItāļu

Spāņu valodaSpāņu

Krievu valodaKrievu

Ķīniešu valodaĶīniešu

Norvēģu valodaNorvēģu

Mūsu pasniedzēji

Nick Kiley, Academic Director:

"I have worked for International House (IH) for over thirteen years in a few locations: Poland, China, Vietnam, Georgia and now Latvia, and I value the commitment that International House schools have to education and teacher development."

Visa komanda >>


Mūsu adreses

Rīga

 • Centrs, A.Kalniņa iela 1a.
 • Ķengarags, "Maksimas" privātskolas telpās, Bultu 10
 • Botāniskā dārza rajons, Centrālā Tenisa kluba telpās, Baldones 7.
 • Zolitūdē, Anniņmuižas 13

Jūrmala

 • Majori, Jomas 28 lit.3

Pieraksts centrālajā birojā un pa tālr.. 2 942 9945.


Sameklē savu atlaidi!

Akadēmiskā gada laikā tiek piedāvātas dažādas sezonas akcijas, kurās maksimāl iespējamā atlaide – 40%i! Sekojiet līdzi informācijai mājaslapā!


Ziņas

Jaunumi 2014/2015

Angļu valodas klubs ar atlaidi 50% Izglītojošais angļu valodas klubs ar ārzemju pasniedzējiem ar 50% atlaidi mūsu studentiem

Angļu valoda mazuļiem

English + CLIL bērniem vecumā no 4 līdz 9 gadiem

Jaunums – angļu valodas nodarbības + matemātiekas, dabaszinību, literatūras, sociālo zinību pamati, kā arī loģiskās un tēlainās domāšanas, motorikas attīstīšanas nodarbības angļu valodā pēc labāko starptautisko skolu augstākās klases parauga bērnu mācīšanai dažādās valstīs. Sīkāk >>

Kādēļ studenti izvēlas tieši IH Riga-Satva?

 • Tikai profesionāli pasniedzēji ar starptautisko CELTA kvalifikāciju
 • Pastāvīga pasniedzēju kvalitātes kontrole
 • Komunikatīvās metodes izmantošana mācību procesā
 • Mūsdienīgo tehnoloģiju, tajā skaitā ekskluzīvo IH produktu pielietošana mācību procesā
 • Komfortabla, darudzīga un sirsnīga gaisotne
 • Programmas akreditētas Latvijas Republikas Izglītības ministrijā, studentiem tiek izsniegts LR apliecība
 • Prestižā starptautiskā IH sertifikāta saņemšana
 • Atlaides labākajās ārvalstu valodu skolās
 • Valodu kursi no angļu līdz pat ķīniešu valodai

Back to school - 2014!

INTERNATIONAL HOUSE Riga – eksperts svešvalodu apmācībā

Svešvalodu skola Satva tika dibināta 1993. gadā, savukārt kopš 2003. gada, tā ir iekļauta starptautiskajā valodu skolu tīklā International House World Organization (IHWO), kura valodu apmācības lauciņā darbojas jau vairāk kā 60 gadus. IH Riga-Satva firmas zīme ir sadarbība ar labākajiem pasniedzējiem un svaigākās komunikatīvās metodikas pielietojums.

Patiecoties uzmanīgai pasniegšanas kvalitātes uzraudzībai no IHWO puses, pastāvīgai metodikas pilnveidošanai un augstiem starptautiskiem apmācību standartiem, mums ir izdevies panākt lieliskus rezultātus – mūsu skolas 20 gadu darbības laikā pie mums valodas apguvuši vairāk kā 25 000 klausītāju, apmācības izgājuši 180 kompāniju personāli. Mēs lepojamies ar to, ka 80% jauno studentu nāk pie mums, atsaucoties uz skolu pabeigušo studentu atsauksmēm.

Profesionāla pasniedzēju komanda

IH Riga sastāv no starptautiskas profesionāļu komandas, kurus varam droši saukt par labākajiem.

Akadēmiskais direktors Nick Kiley ir pasaulē atzīts speciālists angļu valodas pasniegšanā pasniedzējiem, galvenais treneris un vērtējošais Cambridge English Language Assessment, bakalaurs socioloģijā, Cambridge DELTA, ELT Management, IH Advanced Methodology, Business English Teaching, Young Learners and Teenagers, IH Certificate in Online Teaching diplomu īpašnieks, kā arī līdzautors vairākiem mācību palīgmateriāliem.

Pateicoties lieliskai reputācijai un profesionālās izaugsmes iespējām, IH Riga sadarbojas ar pasaules labākajiem pasniedzējiem, kuru kvalifikācijas izpaužas starptautiskajos sertifikātos Cambridge CELTA un diplomos Cambridge DELTA. Mūsu pedagogi regulāri pilnveido savu meistarību caur kvalifikācijas paaugstināšanas kursiem un īpašām apmācībām. Papildus ārzemju pasniedzējiem, kuriem svešvaloda ir dzimtā, IH Riga strādā arī vietējie pasniedzēji.

Mūsdienīga mācību metodika

Apmācību pamatā ir komunikatīvā metodika, kas jau pirmajā nodarbībā iegūtās zināšanas ļauj tās pielietot praktiski. Mūsu mērķis ir iemācīt studentus brīvi sazināties svešvalodā, sagatavot veiksmīgai starptautisko IELTs, FCE, CAE eksāmenu nokārtošanai un turpmākām mācībām ārzemēs. IH Riga speciālisti palīdz iziet visu valodas apgūšanas ceļu, sākot no pašiem pirmajiem vārdiem svešajā valodā līdz pat mācību uzsākšanai prestižās augstākās izglītības iestādēs ārzemēs.

Liela izglītojošo programmu izvēle

IH Riga-Satva iespējams apgūt septiņas Eiropas valodas – angļu, spāņu, vācu, itāliešu, franču, latviešu un krievu. Papildus tam, specializējamies arī mācībās ārzemēs. Mēs piedāvājam kursus, kas ir piemēroti visiem vecumiem, jebkurām prasībām un mācību mērķiem – sākot no bērniem un starptautisko eksāmenu sagatavošanas kursiem pusaudžiem ar mērķi iestāties augstākās izglītības iestādēs ārzemēs, līdz par lietišķās sarunvalodas programmām pieaugušajiem studentiem.

Skolā pieejami dažādi mācību veidi, tai skaitā intensīvie, individuālie vai klubiņa tipa nodarbības, atpūtas un izglītības programmas ārzemēs un daudz kā cita. Nodarbību saraksts tiek sastādīts, ņemot vērā studenta vēlmes.

Apmaksas veids un lojalitātes programma

Par nodarbībām maksāt iespējams, veicot ikmēneša maksājumus, vai arī uzreiz samaksājot par visu kursu, tādā veidā saņemot atlaidi. IH studentiem pieejama atlīdzību un veicināšanas sistēma, lojalitātes programma, savukārt bērni, kuriem slimības dēļ sanāk izlaist nodarbības, saņem bezmaksas konsultāciju pie pasniedzēja.

Studentu dzīve

Mūsu studenti ir neatņemama starptautiskās studentu, pasniedzēju un kompānijas darbinieku komandas daļa. Skolā pastāvīgi norisinās interesanti pasākumi angliski, franciski, spāniski un arī citās valodās. Nepiespiesta un draudzīga atmosfēra veicina ne tikai svešvalodas apgūšanu dažu mēnešu laikā, bet arī palīdz atrast jaunus draugus un padarīt dzīvi gaišāku un dinamiskāku.

Pirmais un Baltijā vienīgais autorizētais centrs angļu valodas pasniedzēju sagatavošanai Cambridge English Language Assessment

IH Riga ir vienīgā izglītības organizācija Rīgā, kuru akreditējušas ārzemju iestādes un partneri, un, kura ieguvusi tiesības rīkot angļu valodas pasniedzēju sagatavošanas kursus CELTA gan ārzemniekiem, gan vietējiem filologiem. Prestižais CELTA sertifikāts ir starptautiski atzīts un tā īpašniekam dod tiesības pasniegt angļu valodu kā svešvalodu jebkurā pasaules valstī.